Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Straż do pożaru

Ocena gry

Kierowanie wozem strażackim to nie jest lekki kawałek chleba, a jeśli nie wierzycie to wystarczy, że zagracie w tę grę. Wcielicie się tutaj właśnie w kierowcę jednostki i Waszym zadaniem będzie dojechanie do celu w jak najkrótszym czasie, aczkolwiek jeszcze ważniejsze będzie, abyście zrobili to bezkolizyjnie, gdyż każda, nawet najdrobniejsza stłuczka przybliża Was do końca gry. Początkowe plansze nie są trudne, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Straż na sygnale

Ocena gry

Dzięki tej grze macie okazję usiąść za kierownicą prawdziwego wozu strażackiego. Waszym zadaniem będzie dowodzenie całą jednostką i wysyłanie poszczególnych aut na akcję. Pamiętajcie jednak, aby uważać na innych uczestników ruchu i przestrzegać przepisów drogowych. Ewentualna stłuczka nie zakończy naszej gry, ale znacząco opóźni nasz przyjazd na miejsce. Po dotarciu czeka nas jeszcze parkowanie w wyznaczonym polu. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Zaczynajcie i powodzenia!


Strażacy gaszenie pożaru

Ocena gry

W przedstawionej grze jesteście dowódcami miejskiej jednostki straży pożarnej. Waszym zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem miasta. Na każde wezwanie dotyczące pożaru musicie reagować błyskawicznie, aby ogień nie przedostał się na kolejne zabudowania. Do dyspozycji macie kilka większych i mniejszych jednostek, a ich użycie zależy od skali problemu. W drodze na miejsce zdarzenia pamiętajcie, że musicie uważać na inne auta uczestniczące w ruchu, jak i liczne przeszkody. Po dojechaniu do celu czeka nasz jeszcze precyzyjne parkowanie.


Straż policja karetka

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę kierowcy różnorodnych wozów uprzywilejowanych min. policji, straży czy pogotowia ratunkowego. Waszym zadaniem będzie dojechanie w jak najkrótszym czasie na miejsce zdarzenia i zaparkowanie auta w wyznaczonym na ekranie miejscu. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ po drodze musimy uważać na inne auta, czy też pobocze drogi, gdyż każdy, nawet najmniejszy kontakt niestety zakończy naszą grę, a tego przecież nie chcemy. Grę rozpoczynamy klikając spację, a następnie używamy już tylko strzałek.Straż do wypadku

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek chcieliście poprowadzić wóz strażacki, karetkę pogotowia lub też radiowóz policyjny, to dzięki tej grze macie właśnie taką okazję. Tym samym podejmujecie się bardzo odpowiedzialnego zadania jakim jest jazda tymi pojazdami. Będziecie musieli dojechać na miejsce wypadku i zaparkować w wyznaczonym miejscu. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ gra jest na czas, a dodatkowo musimy uważać na inne pojazdy i przeszkody. Oczywiście z biegiem czasu plansze będą coraz trudniejsze. Używamy spacji i strzałek.


Strażaki

Ocena gry

Gdy mówi się o straży pożarnej, to zawsze na myśl przychodzi nam ogień i akcja ratunkowa. Pogromcy płomieni zanim jednak wyruszą w drogę muszą się odpowiednio ubrać, i właśnie na tym polega ta gra. Pamiętajcie, aby był on adekwatny do zaistniałej sytuacji, czyli postarajcie się znaleźć najbardziej odpowiedni uniform. Sterowanie jest bardzo łatwe, gdyż odbywa się za pomocą myszki komputerowej poprzez przeciąganie danych części garderoby na postać. Nie zwlekajcie już i przygotujcie się do akcji, powodzenia!


Strażacki symulator

Ocena gry

Strażak to praca nie tylko dla mężczyzn. Najlepiej się o tym przekonać grając w tę grę, która jest dedykowana głównie dziewczętom. Polega ona na ubraniu kobiety szykującej się na akcje. Nie zwlekajcie jednak z tym długo, gdyż w tej pracy liczy się każda sekunda. Pamiętajcie jednak, aby ubiór był odpowiedni. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż trzeba ruszać i gasić płomienie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej poprzez przesuwanie danej części garderoby na sylwetkę kobiety.


Strażacka gra online

Ocena gry

W tej grze przypadnie Wam zadanie strażackie o jakim się nie mówi, aczkolwiek też jest bardzo ważne. Otóż mowa o wyczyszczeniu wozu strażackiego, który właśnie wrócił z akcji i wymaga pielęgnacji. Do dyspozycji macie różnorodne przyrządy do kosmetyki samochodowej, a widoczne są one w dolnej części ekranu. Postarajcie się jak tylko możecie, aby auto błyszczało tak samo, jak po wyjechaniu z salonu. Nie zwlekajcie więc i zaczynajcie, gdyż w każdej chwili ciężarówka może być ponownie potrzebna, powodzenia!


Strażacy 2

Ocena gry

Auta strażackie po każdej akcji potrzebują prawidłowego traktowania, gdyż niejednokrotnie trzeba je naprawić, a przede wszystkim umyć, gdyż przecież prawdziwemu strażakowi nie wypada jeździć brudnym wozem. I właśnie takie zadanie przed Wami stoi w tej grze. Ciężarówka właśnie wróciła z pożaru, a Wy musicie wyczyścić ją tak, aby błyszczała jak nowa. Do tego celu posłużą Wam różnorodne przyrządy widoczne w dolnej części ekranu. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i spieszcie się póki auto nie jest znów potrzebne.


Fire Hero dla dzieci online

Ocena gry

Ta gra to nie lada gratka dla fanów klocków lego i straży pożarnej. Wcielamy się tutaj w nawigatora jednostki strażackiej i naszym zadaniem będzie wskazanie najlepszej i najkrótszej trasy do miejsca w którym pojawił się ogień. Czeka na Was kilkanaście plansz i o ile te początkowe są łatwe, o tyle nie można tego powiedzieć o kolejnych, gdyż poziom trudności regularnie wzrasta. Do sterowanie należy używać myszki komputerowej. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż pożar sam się nie zgasi.


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie