Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Strażacy gaszenie ognia

Ocena gry

Każdy chyba lubi bawić się klockami lego, a ta gra zachowuje ten właśnie charakter. Waszym zadaniem jest wskazanie drogi jednostce strażackiej zbudowanej z popularnych klocków i doprowadzenie jej w miejsce w którym pojawił się ogień. Początkowo nie będzie to trudne, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a trasy będą coraz bardziej zawiłe i skomplikowane. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż na pewno dacie radę, a poza tym czeka na Was wiele ciekawych plansz. Zaczynajcie i powodzenia!


Strażacka akcja ratunkowa

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w rolę kierowcy straży pożarnej. Tym samym podejmujecie się bardzo trudnego i odpowiedzialnego zadania. Waszym celem będzie dojechanie pod palący się budynek i zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ po drodze musimy uważać na inne auta, oraz budynki, gdyż każdy, nawet najmniejszy kontakt zakończy grę, a do tego nie możemy dopuścić. Sterownie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, a każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc nie czekajcie i zaczynajcie.


Strażacy w akcji

Ocena gry

Kierowanie wozem strażackim nie jest takie łatwe, a jeśli nie wierzycie, to wystarczy, że zagracie w tę oto grę. Wcielacie się tutaj w kierowcę jednostki i Waszym zadaniem jest dojechanie do wyznaczonego celu, czyli do miejsca w którym wybuchł pożar. Czeka na nas jednak wiele przeszkód, ponieważ musimy uważać na inne auta w ruchu drogowym oraz ronda, czy też inne budynki. Do sterowania użyjemy strzałek, które pomogą nam w zaparkowaniu w wyświetlonym na ekranie miejscu. Gdy już to zrobimy pożar ugasi się automatycznie.


Gaszenie pożarów 6

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie powstrzymanie płomieni, które chcą się przedostać na drugą stronę terenu przez Was chronionego. Nie możecie oczywiście do tego dopuścić i musicie zrobić wszystko, abyście to Wy byli zwycięzcami tego pojedynku. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, a strumień wody puszczamy wciskając spację. Początkowo płomieni będzie mało, więc nie powinniście mieć problemów, aczkolwiek z biegiem czasu to się zmieni, gdyż naszych wrogów będzie pojawiało się coraz więcej.Pożar 2

Ocena gry

Jeśli marzyliście kiedykolwiek o tym, aby zostać strażakiem, to dzięki tej grze macie okazję sprawdzić się w tym bardzo trudnym i odpowiedzialnym zawodzie. Wasze zadanie będzie polegało na zapobiegnięciu przedostania się płomieni na drugą stronę chronionego przez Was terenu. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest, ponieważ początkowo możemy odnieść takie wrażenie, aczkolwiek z biegiem czasu ogni zacznie przybywać, a my będziemy mieli pełne ręce roboty. Sterować będziemy za pomocą strzałek, jak i spacji.


Zgaś pożar

Ocena gry

Bycie strażakiem to bardzo odpowiedzialna i trudna praca. Grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze, gdyż Waszym zadaniem będzie ugaszenie płonącego budynku. Z pozoru może wydawać się łatwe, aczkolwiek w rzeczywistości takie nie jest, ponieważ z każdą kolejną planszą poziom trudności będzie wzrastał w związku z czym pracy będziemy mieli coraz więcej. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, którą naprowadzamy strumień wody w odpowiednie miejsce. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie!


Interno gaszenie pożaru

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w rolę strażaka i Waszym zadaniem będzie rzecz jasna walka z płonieniami, które pojawiły się w budynkach mieszkalnych. Musicie je okiełznać, aczkolwiek pamiętajcie, aby robić to jak najszybciej, gdyż każda sekunda zwłoki doprowadza do powiększenia ognia, co niestety utrudnia nam sfinalizowanie całej akcji.Początkowe plansze będą dosyć łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności zrośnie, a płomieni będzie pojawiało się coraz więcej. Sterować wężem będziemy za pomocą myszki komputerowej.


Interno meltdown ugaś pożar

Ocena gry

Bycie kierowcą wozu strażackiego to zapewne marzenie wielu z Was, a dzięki tej grze będziecie mogli spróbować swoich sił właśnie w tej roli. Zasiądziecie za kierownicą tej wielkiej ciężarówki, a Waszym zadaniem jest jak najszybsze dojechanie do płonącego budynku. Zanim jednak wyruszycie w trasę musicie uzupełnić zbiornik z woda, a następnie jechać tak ostrożnie, aby wychlapać jej jak najmniej. Sterować będziemy za pomocą strzałek, a gdy już dojedziemy do wyznaczonego celu użyjemy myszki, aby ugasić ogień.


Fite truck heroes

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego i to na Waszych barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za jak najszybsze dojechanie na miejsce akcji. Zanim to jednak zrobicie, będziecie musieli uzupełnić poziom wody w zbiorniku, a następnie uważać, aby podczas jazdy jej nie wychlapać. Nie będzie to takie proste, ponieważ trasa wiedzie przez wiele wzniesień, a dodatkowo nasza misja jest na czas i musimy byś szybcy, aby nie dopuścić do całkowitego zniszczenia budynku, powodzenia!


Gaszenie domu

Ocena gry

Jeśli marzyliście kiedykolwiek, aby zostać kierowcami wozu strażackiego, to dzięki tej grze macie taką możliwość. Waszym zadaniem będzie tutaj właśnie kierowanie czerwoną ciężarówką, która musi dojechać w wyznaczone miejsce. Teoretycznie jest to proste, aczkolwiek pamiętajcie, że ilość paliwa oraz wody jest ograniczona, więc musicie mądrze rozplanować ich zużycie. Do sterowanie będziemy potrzebowali strzałek na klawiaturze oraz spacji. Nie czekacie wiec ani chwili dłużej i wsiadajcie za kierownicę!


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie