Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna 108 gier

Gaszenie pożarów 2

Ocena gry

Ta gra to bardzo realistyczny symulator kierowania wozem strażackim i właśnie w tę rolę się tutaj wcielicie. Waszym zadaniem będzie dojeżdżanie do miejsc w których wybuchł pożar i oczywiście gaszenie go. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać ponieważ ilość paliwa oraz wody jest ograniczona, więc zaplanujcie ich zużycie tak, aby nie zabrakło ich w kluczowym momencie. Grafika jest bardzo fajna, więc na pewno przypadnie Wam do gustu, a sterowanie tą wielka ciężarówką zawdzięczamy strzałkom.


Gaszenie pożaru fite truck heroes

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie ratowanie ludzi uwięzionych przez pożar. Jesteście strażakami, którzy czuwają nad bezpieczeństwem miasta i gdy tylko gdzieś pojawi się ogień, oni ruszają z pomocą. Na miejscu użyjemy trampoliny, na której jeden ze strażaków będzie skakał i łapał osoby czekające na pomoc. My zaś musimy tak nią operować, aby nasz kolega po fachu nie upadł na ziemię, a zarazem celnie skakał. Pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Pożar 4

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w strażaków, którzy czuwają nad bezpieczeństwem całego miasta. Waszym zadaniem będzie obserwowanie i wypatrywanie czy gdzieś nie pojawił się ogień. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, musicie natychmiast ruszyć wozem strażackim na akcję. Na miejscu trzeba będzie uratować uwięzionych ludzi. Posłuży nam do tego trampolina, którą musimy tak operować, aby skaczący na niej strażak celnie dosięgał osób czekających na pomoc. Początkowe plansze nie będą trudne, aczkolwiek poziom trudności będzie wzrastał.


Gaszenie pożarów 5

Ocena gry

Bycie strażakiem, to bardzo odpowiedzialna praca wymagająca poświęceń. W tej grze Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, na którym widoczny jest właśnie strażak w akcji gaszący ogień. Kolorowanka jest bardzo łatwa, więc swoich sił mogą tutaj spróbować najmniejsze dzieci. Sterowanie pędzlem odbywa się za pomocą myszki, a kolory wybieramy lewym jej klawiszem. Po ukończeniu pracy istnieje możliwość wydrukowania obrazka, wiec warto z tego skorzystać. Nie czekajcie ju ani chwili dłużej i zaczynajcie.Pożar 3

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w rolę malarza, który dzięki tej grze będzie mógł dać upust swoim umiejętnościom artystycznym. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, który przedstawia strażaka gaszącego ogień. Praca ta jest bardzo trudna i niebezpieczna, więc postarajcie się i dajcie z siebie wszystko. Zadanie nie jest zbyt zaawansowane, więc poradzą sobie nawet mniejsze dzieci. Po ukończeniu pracy, jeśli będziemy chcieli, możemy wydrukować nasze dzieło i np. powiesić na drzwiach. Nie ma na co czekać, więc zaczynajcie!


Gra w gaszenie pożarów

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, aby zostać strażakami, to dzięki tej grze macie okazję sprawdzić jak poradzilibyście sobie w tym zawodzie. Waszym zadaniem będzie ugaszenie płomienia, który prześladuje nas na każdym kroku. Do sterowanie użyjemy myszki, która będziemy ustalać kierunek oraz siłę wystrzelenia wodnych kul. Do dyspozycji mamy ich tylko 5, aczkolwiek wystarczy jeden celny strzał, aby zwyciężyć. Początkowe plansze są łatwe, lecz z biegiem czasu ich poziom trudności wzrośnie. Zaczynajcie wiec i powodzenia!


Pożar 1

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę strażaka, a Waszym zadaniem będzie ugaszenie złośliwego płomienia, który na każdym kroku stara się wyprowadzić nas z równowagi. Sterować będziemy za pomocą myszki ustalając kierunek oraz moc wyrzucenia kuli wodnej, a do dyspozycji mamy ich pięć, aczkolwiek wystarczy jedna aby zwyciężyć. Początkowo nie będzie to trudne, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a my będziemy musieli wykazać się nie lada pomysłowością, aby odnieść sukces. Nie zwlekajcie więc i zaczynajcie!


Pożar budynku

Ocena gry

Słonik Dumbo, to bohater Disneya, którego zna chyba każdy. Jak dobrze wiecie potrafi on latać. Po wcieleniu się w jego postać Waszym zadaniem będzie dolecenie na szczyt płonącego budynku i uratowanie uwięzionego tam clowna. Zadanie z pozoru łatwe, lecz wcale takie nie jest, gdyż po drodze musimy uważać aby nie wpaść w ogień lub strażaków. Pamiętajcie, aby zbierać gwiazdki, dzięki którym czas jakim dysponujemy, aby dotrzeć do celu wydłuży się. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze.


Pożar bloku

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać słonika Dumbo, którego zapewne znacie z bajek Disneya. Nasz bohater, jak zapewne wiecie potrafi latać i właśnie ta umiejętność przyda mus się w tej grze. Waszym celem będzie dotarcie na dach płonącego budynku na którego szczycie znajduje się uwięziony clown. Rzecz jasna musicie go uratować, lecz zanim dotrzecie do celu będziecie musieli uporać się z czekającymi przeszkodami jakimi są ogień oraz strażacy próbujący nieudolnie walczyć z płomieniami. Nie czekajcie wiec ani chwili dłużej i ruszajcie z pomocą.


Gaszenie pożarów 3

Ocena gry

Radiowozy strażackie muszą być niezawodne, a w tej grze właśnie takimi dysponujemy. Naszym zadaniem będzie kierowanie całą flotą wozów marki IVECO. Po odebraniu zgłoszenia musimy wysłać je na akcję, a po dojechaniu na miejsce zdarzenia wykorzystać ich walory jak najlepiej tylko potrafimy, gdyż cel jest jeden-wygrać z ogniem. Nie pozwólcie by było na odwrót, gdyż prawdziwy strażak nie zna słowo \"porażka\" i nigdy się nie poddaje. Do sterowanie będziemy używali myszki komputerowej. Powodzenia i do boju!


Popularne gry

  • Straż pożarna

Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie