Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna darmowe gry dla dzieci online Strażacy 19 gier

Strażacy kolorowanka

Ocena gry

Kolorowanki lubią chyba wszystkie małe dzieci i nie tylko, a jeśli Waszym dodatkowym zainteresowaniem są strażacy, to ta gra jest dla Was po prostu stworzona. Malować będziecie obrazek na którym widoczny jest strażak gaszący ogień. Jak widać praca ta sprawia mu wiele uśmiechu, więc Wam to łatwe zadanie również powinno sprawić satysfakcje, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie pędzlem odbywa się za pomocą myszki komputerowej, a po ukończeniu Wasze dzieło będziecie mogli wydrukować.


Strażacy dla dwóch

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia ze świetną grą, w której mogą uczestniczyć nawet dwie osoby. Waszym zadaniem jest oczywiście gaszenie pożarów. Początkowo jest to bardzo łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, w związku z czym pracy będzie o wiele więcej. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż prawdziwy strażak nigdy się nie poddaje. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i walcz z ogniem, który nie może wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Strażacy wielkie pożary

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę kierowcy jednostki straży pożarnej. Waszym zadaniem będzie dojechanie do miejsca w którym wybuchł pożar. Nie jest to jednak takie proste ponieważ droga jest pełna wzniesień, w związku z czym w bardzo łatwy sposób możemy wychlapać wodę z naszego zbiornika, który uzupełniliśmy po brzegi tuż przed startem. Oczywiście początkowe plansze nie powinny sprawiać kłopotów, aczkolwiek z biegiem czasu będzie coraz trudniej. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i ruszajcie na akcję!


Strażacy akcja ratunkowa

Ocena gry

W tej grze jesteśmy kierowcami straży pożarnej i właśnie dostaliśmy informację o pożarze lub wypadku samochodowym. Naszym zadaniem będzie oczywiście dojechanie tam w jak najkrótszym czasie, aczkolwiek nie tylko to jest ważne, gdyż musimy to zrobić również bezkolizyjnie, gdyż każda stłuczka powoduje niszczenie naszego pojazdu, co w końcowym rozrachunku prowadzi do zakończenia gry, a tego przecież nie chcemy. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Nie zwlekajcie więc i zaczynajcie, powodzenia!Straż do pożaru

Ocena gry

Kierowanie wozem strażackim to nie jest lekki kawałek chleba, a jeśli nie wierzycie to wystarczy, że zagracie w tę grę. Wcielicie się tutaj właśnie w kierowcę jednostki i Waszym zadaniem będzie dojechanie do celu w jak najkrótszym czasie, aczkolwiek jeszcze ważniejsze będzie, abyście zrobili to bezkolizyjnie, gdyż każda, nawet najdrobniejsza stłuczka przybliża Was do końca gry. Początkowe plansze nie są trudne, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Straż na sygnale

Ocena gry

Dzięki tej grze macie okazję usiąść za kierownicą prawdziwego wozu strażackiego. Waszym zadaniem będzie dowodzenie całą jednostką i wysyłanie poszczególnych aut na akcję. Pamiętajcie jednak, aby uważać na innych uczestników ruchu i przestrzegać przepisów drogowych. Ewentualna stłuczka nie zakończy naszej gry, ale znacząco opóźni nasz przyjazd na miejsce. Po dotarciu czeka nas jeszcze parkowanie w wyznaczonym polu. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Zaczynajcie i powodzenia!


Strażacy gaszenie pożaru

Ocena gry

W przedstawionej grze jesteście dowódcami miejskiej jednostki straży pożarnej. Waszym zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem miasta. Na każde wezwanie dotyczące pożaru musicie reagować błyskawicznie, aby ogień nie przedostał się na kolejne zabudowania. Do dyspozycji macie kilka większych i mniejszych jednostek, a ich użycie zależy od skali problemu. W drodze na miejsce zdarzenia pamiętajcie, że musicie uważać na inne auta uczestniczące w ruchu, jak i liczne przeszkody. Po dojechaniu do celu czeka nasz jeszcze precyzyjne parkowanie.


Straż policja karetka

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę kierowcy różnorodnych wozów uprzywilejowanych min. policji, straży czy pogotowia ratunkowego. Waszym zadaniem będzie dojechanie w jak najkrótszym czasie na miejsce zdarzenia i zaparkowanie auta w wyznaczonym na ekranie miejscu. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ po drodze musimy uważać na inne auta, czy też pobocze drogi, gdyż każdy, nawet najmniejszy kontakt niestety zakończy naszą grę, a tego przecież nie chcemy. Grę rozpoczynamy klikając spację, a następnie używamy już tylko strzałek.


Straż do wypadku

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek chcieliście poprowadzić wóz strażacki, karetkę pogotowia lub też radiowóz policyjny, to dzięki tej grze macie właśnie taką okazję. Tym samym podejmujecie się bardzo odpowiedzialnego zadania jakim jest jazda tymi pojazdami. Będziecie musieli dojechać na miejsce wypadku i zaparkować w wyznaczonym miejscu. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ gra jest na czas, a dodatkowo musimy uważać na inne pojazdy i przeszkody. Oczywiście z biegiem czasu plansze będą coraz trudniejsze. Używamy spacji i strzałek.


Strażaki

Ocena gry

Gdy mówi się o straży pożarnej, to zawsze na myśl przychodzi nam ogień i akcja ratunkowa. Pogromcy płomieni zanim jednak wyruszą w drogę muszą się odpowiednio ubrać, i właśnie na tym polega ta gra. Pamiętajcie, aby był on adekwatny do zaistniałej sytuacji, czyli postarajcie się znaleźć najbardziej odpowiedni uniform. Sterowanie jest bardzo łatwe, gdyż odbywa się za pomocą myszki komputerowej poprzez przeciąganie danych części garderoby na postać. Nie zwlekajcie już i przygotujcie się do akcji, powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Strażacy
 • Straż na sygnale

  Straż na sygnale

  Oglądana: 251 ocena: 0.00

 • Strażak kolorowanka

  Strażak kolorowanka

  Oglądana: 240 ocena: 0.00

 • Strażacy kolorowanka

  Strażacy kolorowanka

  Oglądana: 239 ocena: 0.00

 • Straż do wypadku

  Straż do wypadku

  Oglądana: 232 ocena: 0.00

 • Strażacy akcja ratunkowa

  Strażacy akcja ratunkowa

  Oglądana: 229 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie