Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna darmowe gry dla dzieci online Strażak Sam 12 gier

Strażak sam helikopter

Ocena gry

Sam to świetnie znany Strażak wszystkim dzieciom. W tej grze wcielicie się w jego postać, a Waszym zadaniem będzie gaszenie pożarów śmigłowcem. Jest to bardzo nietypowe i trudne zadanie, lecz prawdziwy pogromca płomieni nigdy się nie poddaje, co zapewne widzieliście na bajkach z udziałem tego animowanego bohatera. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynaj, gdyż pożar sam się nie ugasi, a w tej pracy liczy się każda sekunda, która jest na wagę złota. Do działa i powodzenia! Sterujemy strzałkami.


Strażak sam gra po polsku

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać niesamowicie popularnego strażaka jakim bez wątpienia jest Sam, którego znacie z bajek. Waszym zadaniem jest kierowanie pojazdem strażackim i pomaganie mieszkańcom, którzy liczą na Waszą pomoc. Bardzo dużym utrudnieniem są jednak przeszkody na drodze, takie jak: plamy oleju, dziury, czy też kamienie. Pamiętajcie, aby trzymać się od nich jak najdalej ponieważ każde najechanie powoduje spowolnienie auta, a co z tym idzie utratę cennych sekund, bo nie zapominajcie, że misje są na czas.


Strażak sam po polsku do grania

Ocena gry

Sam to chyba najpopularniejszy strażak wśród dzieciaków, a dzięki tej grze macie okazję wcielić się w jego rolę, a Waszym zadaniem będzie jeżdżenie po mieście i pomaganie mieszkańcom. Wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ droga usłana jest licznymi przeszkodami jak np. plamy oleju, ubytki w drodze, czy też kamienie. Każdorazowe najechanie na nie spowoduje zwolnienie pojazdu, a przecież w tej pracy liczy się każda sekunda, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Do działa i powodzenia!


Strażak sam gasi pożar

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie marzyliście aby wcielić się kiedyś w postać strażaka Sama, a dzięki tej grze macie taką właśnie możliwość. Autem steruje się strzałkami na klawiaturze, lecz zanim wyruszycie w drogę koniecznie musicie uzupełnić poziom wody w zbiorniku. Po tej czynności możecie ruszać, lecz utrudnieniem na pewno są liczne wzniesienia, na których łatwo wylać wodę, a do tego nie możecie dopuścić. Wolna jazda również nie jest wskazana, gdyż misja jest na czas. Po dojechaniu na miejsce możecie brać się za gaszenie pożaru, a do tej czynności użyjecie myszki.Strażak sam gaszenie pożarów

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w strażaka Sama, a Waszym zadaniem będzie dojechanie ciężarówką w miejsce pożaru i oczywiście ugaszenie go. Z pozoru wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ, droga jest pełna wzniesień i łatwo na niej wylać wodę z naszego zbiornika, który po brzegi uzupełniliśmy na samym początku. Dodatkowym utrudnieniem jest również to, że misja jest na czas, lecz nie ma się co dziwić, gdyż w tej pracy liczy się każda sekunda. Sterowanie odbywa się strzałkami na klawiaturze, a po dojechaniu na miejsce pożar gasimy myszką, nakierowując za jej pomocą strumień wody.


Strażak sam kolorowanki

Ocena gry

Jeśli lubicie strażaka Sama i kolorowanki, to dzięki tej grze możecie połączyć jedno i drugie, ponieważ Waszym zadaniem jest pomalowanie obrazka na którym widoczny jest ten jakże popularny animowany bohater. Zadanie jest bardzo proste, więc nawet małe dzieci powinny dać sobie z nim radę. Sterować pędzlem będziemy za pomocą myszki komputerowej, a wybieranie kolorów odbywa się lewym jej przyciskiem. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Dajcie upust swojej wyobraźni i pokolorujcie obrazek wedle swojego upodobania.


Strażak sam malowanka

Ocena gry

Kolorowanki to nieodłączna część dzieciństwa wielu z nas, a oprócz tych tradycyjnych, czyli papierowych, które musimy pokolorować kredkami są i te wirtualne, a przykład takiej odmiany macie tutaj. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie gaśnicy, jaką posługuje się Strażak e o imieniu Sam, którego na pewno znacie. Jest to bardzo proste, więc nawet najmniejsze dzieci powinny dać sobie radę, w związku z czym nie ma na co czekać, tylko trzeba zaczynać. Sterowanie wirtualnym pędzlem odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gra ze strażakiem samem

Ocena gry

Strażak Sam to jeden z bohaterów dzieciństwa wielu z Was, i dzięki tej grze będziecie mogli wcielić się w jego postać, a na pewno niejednokrotnie o tym marzyliście. Zadnie polega na dojechaniu pod wybrany adres, po otrzymaniu wezwania. Wydaje się łatwe, lecz niekoniecznie takie jest, gdyż trasa usłana jest wieloma przeszkodami, jak kałuże oleju, kamienie, czy też inne przedmioty, po których najechaniu auto spowalnia, w związku z czym możemy nie zdążyć z dotarciem na miejsce. Na pewno jednak dacie sobie radę.


Gra Strażak sam online dla dzieci

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby poprowadzić wóz strażacki wraz ze strażakiem Samem, to mamy coś dla Was. Dzięki tej grze będziecie mieć taką właśnie możliwość, a Twoim jak i Sama zadaniem jest jak najszybsze dojechanie na miejsce zdarzenia, na które zostaliście wezwani. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ na drodze pojawia się wiele przeszkód, jak np. doły, kamienie, czy też plamy oleju, które znacząco nas spowalniają pojazd, a do tego nie możecie dopuścić, ponieważ w tej pracy liczy się każda sekunda.


Strażak sam zgaś pożar

Ocena gry

W tej grze staniecie się strażakiem Samem, którzy rzecz jasna będzie gasił ogień. Wybuchł on w budynkach mieszkalnych, a z każdym następnym levelem będą się one zmieniać, w związku z czym poziom trudności znacznie wzrośnie, ale na pewno nie sprawi Wam kłopotu. Sterowanie wężem strażackim odbywa się za pomocą myszki, poprzez jej ruchy. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, ponieważ płomienie same się nie zgaszą, a mieszkańcy z niecierpliwością czekają na Waszą pomoc. Ruszajcie i powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Strażak Sam
 • Strażak sam fireman

  Strażak sam fireman

  Oglądana: 2636 ocena: 10.00

 • Strażak sam helikopter

  Strażak sam helikopter

  Oglądana: 2603 ocena: 0.00

 • Strażak sam po polsku do grania

  Strażak sam po polsku do grania

  Oglądana: 1990 ocena: 0.00

 • Strażak sam gra po polsku

  Strażak sam gra po polsku

  Oglądana: 1487 ocena: 0.00

 • Gra ze strażakiem samem

  Gra ze strażakiem samem

  Oglądana: 1420 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie