Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Strzelanie bańkami 9 gier

Bubblenoid odbijanie baniek

Ocena gry

Bubblenoid to bardzo podobna gra do arkanoida w której to grze będziemy odbijać bańkę tak aby zniszczyć pozostałe banki, które widnieją na ekranie gry. Przesuwaj platformą w prawo i lewo tak aby nie spadła kulka na dół i aby zbić jak najwięcej baniek z ekranu gry.Przesuwaj platformę używając myszki.


Strzelanie w bańki

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry strzelanie w kolorowe bańki w której to grze poruszamy się człowiekiem z bronią i naszym zadaniem jest strzelać w banki.Twoim zadaniem jest w każdej z rund tej gry rozbić bańkę na początku na mniejsze kawałki a potem rozbijać do tego momentu aż rozbijemy ją do samego końca. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj w bańki używając spacji.


Strzelanie bankami dla dzieci

Ocena gry

Strzelanie bankami dla dzieci to darmowa gra w której należy strzelać kolorowymi bańkami tak aby w jednym miejscu spotkały się trzy bańki tego samego koloru. Tak zgrupowane bańki znikną i oto właśnie chodzi w tej grze. Do grania używajcie myszki.


Strzelanie bankami online

Ocena gry

Na ekranie kolejna gra w której tym razem będziemy strzelać bańkami.Celem gry jest uzbieranie minimum trzech baniek jednakowego koloru obok siebie. Postaraj się w grze uzbierać minimum trzy bańki jednakowego koloru koło siebie i wtedy one znikną. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Strzelaj w bańki

Ocena gry

Poruszasz się człowieczkiem i twoim zadaniem jest strzelać w kulki, które się odbijają. Każdą z kulek musisz uderzyć kilka razy, ponieważ rozbija się na mniejsze kulki i dopiero potem musisz zniszczyć te małe kulki. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów w tej grze.Do grania używaj tylko wyłącznie strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania.


Bańki strzelające

Ocena gry

Strzelaj bankami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy takie same banki jednakowego koloru. Oczywiście może być więcej niż trzy ale nie może być mniej baniek. Po uzbieraniu obok siebie minimum trzech baniek takiego samego koloru bańki strzelają i znikają z ekranu gry i oto właśnie chodzi w tej grze. Do grania używaj tylko myszki komputerowej.


Strzelaj bańkami

Ocena gry

W tej grze jak już się pewnie domyśliłeś/aś po samej nazwie gry będziemy strzelać kolorowymi bańkami tak aby ułożyć koło siebie minim trzy bańki jednakowego koloru. Trzy bańki ułożone obok siebie takiego samego koloru znikną i to jest właśnie celem w tej grze. Postaraj się aby wyeliminować wszystkie bańki w jak najkrótszym czasie gry.


Strzelanie w kolorowe bańki

Ocena gry

Twoim zadaniem tym razem jest strzelać kolorowymi bakami w inne banki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednakowego koloru. Ułożone banki koło siebie minimum trzy jednakowego koloru znikną i właśnie na tym poleca na gra. Postaraj się wyeliminować z gry jak najwięcej baniek. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Strzelanie bańkami

Ocena gry

Strzelanie bańkami to kolejna darmowa gra z serii gry strzelanie bańkami w której to grze jak już pewnie domyślacie się po samej nazwie gry będziemy strzelać bankami w inne banki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednakowego koloru.Oczywiście mogą koło siebie znaleźć się np cztery banki. Krótko mówić może być więcej baniek koło siebie a nie może być ich mniej jak trzy, ponieważ wtedy banki nie znikną. Do grania w tą grę używaj tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Strzelanie bańkami
 • Bańki strzelające

  Bańki strzelające

  Oglądana: 375 ocena: 0.00

 • Strzelanie w kolorowe bańki

  Strzelanie w kolorowe bańki

  Oglądana: 356 ocena: 0.00

 • Strzelanie bańkami

  Strzelanie bańkami

  Oglądana: 254 ocena: 0.00

 • Strzelanie w bańki

  Strzelanie w bańki

  Oglądana: 253 ocena: 0.00

 • Bubblenoid odbijanie baniek

  Bubblenoid odbijanie baniek

  Oglądana: 245 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie