Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Strzelanie do kulek 106 gier

Podobna gra do bubble am

Ocena gry

Przed tobą darmowa i podobna gra do bubble am. Bubble am już pewnie każdy z Was zna i tym razem chciałby zagrać w podobne gry do bubble am. Tym razem właśnie masz tą możliwość. Dokładnie zasady są takie same jak w grze bubble am, lecz tym razem naszymi przeciwnikami nie sa ludzie czy też użytkownicy z całego świata, lecz komputer. Postaraj się zjadać mniejsze kulki od siebie i zjeść wszystkie, które znajdują się na ekranie gry. Przed tobą kilka plansz. Do grania i jedzenia kulek używaj tylko myszki komputerowej.


Podobna gra do agar io

Ocena gry

Istnieją podobne gry do agar io i właśnie teraz masz możliwość zagrania właśnie w taką grę. Zasady są dokładnie takie same jak w grze agar io, lecz tym razem gramy z komputerem a nie z ludźmi z całego świata. Na początku gry jesteś małą kuleczką i musisz się rozwijać czyli rosnąć poprzez zjadanie innych kulek, które poruszają się po ekranie gry. Musisz jednak uważać na większe kulki od siebie, które mogą Cię zjeść. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Jedzenie kulek

Ocena gry

Jedzenie kulek to gra w której wcielamy się w pożeracza kulek i poruszając się kulką naszym zadaniem jest zjadać inne mniejsze kulki, które poruszają się po ekranie gry. W każdej z rund tej gry musisz jedząc inne małe kulki stać się największą kulką na ekranie gry. Postaraj się w każdej z rund zjeść wszystkie kulki w jak najkrótszym czasie gry i uważając tak aby one nie zjadły ciebie, ponieważ większa kulka może zjeść ciebie. Do gry używaj myszki komputerowej.


Zjadanie kulek

Ocena gry

Tym razem naszym zadaniem będzie zebrać wszystkie kulki, które znajdują się na ekranie gry.Zebrać kulki możemy poprzez ich zjadanie. Poruszasz się małą kuleczką i musisz zjadać inne mniejsze kulki tak aby urosnąć i stać się największą kulką na ekranie gry. Postaraj się zjeść wszystkie kulki w jak najkrótszym czasie gry i przejść do kolejnego poziomu w grze. Do grania i poruszania się kulką potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Zbieranie kulek

Ocena gry

Na początku gry poruszasz się bardzo małą kuleczką i twoim zadaniem jest zjadać inne mniejsze kulki od siebie tak aby zjeść w końcu wszystkie kulki, które pojawiły się na ekranie gry. Uważaj, ponieważ większe kulki mogą zjeść ciebie i wtedy musisz rozpocząć grę niestety ale od nowa. Do poruszania się kulką potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulką do celu

Ocena gry

Poruszamy się kulką i naszym celem jest skacząc po schodkach dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Musisz uważać aby podczas skakania nie spaść na dół, ponieważ wtedy niestety ale stracisz życie i będziesz musiał/a zacząć grę od nowa. Postaraj się doskoczyć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Do grania potrzebujesz strzałek za pomocą których się poruszasz oraz spacji do skakania.


Znikające kulki

Ocena gry

Znikające kulki dla dzieci to kolejna gra z serii gry znikające kulki. Jak już pewnie domyślasz się po nazwie gry twoim zadaniem będzie wyeliminować wszystkie kulki, które widzisz na ekranie gry. Krótko mówiąc wszystkie kulki, które znajdują się tylko na ekranie gry muszą zniknąć. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej za pomocą której będziesz odbijał kulką tak aby ona wpadała w inne kulki i je niszczyła. Powodzenia !


Buble matcher

Ocena gry

Wspaniała gra z serii gry bubble matcher w której to grze zasady są bardzo proste i celem tej gry jest wyeliminowanie czyli usunięcie wszystkich kolorowych kulek z ekranu gry. Jednak aby usunąć kulki z ekranu gry musisz układać je tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Przykładowo po ułożeniu koło siebie trzech kulek koloru niebieskiego one znikają i o to właśnie chodzi aby w taki sposób usunąć wszystkie kulki z ekranu gry. Do grania niezbędna będzie myszka komputerowa.


Odbijanie kulek

Ocena gry

Przed tobą gra z serii gry odbijanie kulek dla dzieci w której to grze jak sama nazwa wskazuje będziemy odbijali kulkę tak aby ona po odbiciu od naszej platformy strąciła czy też zbiła kulki znajdujące się w górnej części gry. Kulki musisz wyeliminować oczywiście wszystkie z ekranu gry i najlepiej by było gdyś to zrobił/a w jak najkrótszym czasie gry. Odbijaj kulką tak aby przejść pierwszy level i przeskoczyć do kolejnego poziomu i tak aż do końca gry. Do odbijania kulką potrzeba Ci tylko myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Odbijanie kulki

Ocena gry

Poruszaj w prawo i lewo platformą tak aby odbijać od niej kuleczkę. Kulka po odbiciu się od platformy uderza w kolorowe kulki, które znajdują się w górnej części ekranu gry i w ten właśnie sposób twoim zadaniem jest zbić wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Postaraj się zbić oczywiście wszystkie kulki w jak najkrótszym czasie gry. Do grania używaj myszki. Uważaj żeby podczas odbijania nie spadła Ci kulka na dół, ponieważ wtedy tracisz życie.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Popularne gry

 • Strzelanie do kulek
 • Darmowe kulki 5 w rzędzie

  Darmowe kulki 5 w rzędzie

  Oglądana: 7885 ocena: 10.00

 • Podobna gra do agar io

  Podobna gra do agar io

  Oglądana: 5010 ocena: 0.00

 • Kulki 5 w rzędzie dla dzieci

  Kulki 5 w rzędzie dla dzieci

  Oglądana: 4288 ocena: 0.00

 • Podobna gra do bubble am

  Podobna gra do bubble am

  Oglądana: 2776 ocena: 0.00

 • Darmowe kulki z łukiem

  Darmowe kulki z łukiem

  Oglądana: 2759 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie