Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe darmowe gry dla dzieci online Świnka Peppa 65 gier

Wyspa totalnej porażki kolorowanki

Ocena gry

Kolorowanki to bardzo popularne, fajne i łatwe gry. Mogą w nich spróbować sił nawet najmniejsze dzieci, gdyż na pewno dadzą sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tym razem na ekranie pojawi Wam się grono przyjaciół, których oczywiście musicie ubrać w kolory. Macie ich do dyspozycji sporo co widać w dolnej części ekranu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki zawodnicy kolorowanka

Ocena gry

Lubicie kolorowanki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się się biały obrazek, na którym widnieć będą trzy przyjaciółki. Waszym zadaniem będzie go oczywiście pokolorować, a do tego celu posłużą Wam różne odcienie kolorów, które widoczne są w dolnej części ekranu. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świnka pepla kółko i krzyżyk

Ocena gry

Kółko i krzyżyk, to bardzo popularna oraz prosta gra. Polega ona na tym, aby ciągiem swoich figur ułożyć linię, tym samym nie dopuszczając do tego przeciwnika. Tym razem jednak bohaterami gry będą Świnka Peppa wraz ze swoim przyjacielem i to ich twarze zamiast kółka i krzyżyka będą widniały na planszy, aczkolwiek zasady gry pozostają bez zmian. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Tata świnka peppa skacze do wody

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie skakanie do wody. Wydawać by się banalnie proste, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ każdy Wasz skok będzie oceniany przez sędziów, a Wy musicie zrobić wszystko, aby dostać jak najwięcej punktów, ponieważ za nie będziecie sobie mogli kupić jedzenie dające Wam energię oraz różne części garderoby. Z belki umieszczonej nad wodą wybijacie się za pomocą SPACJI, zaś akrobacje w powietrzu wykonujecie klikając klawisze X, C Oraz V. Nie czekajcie dłużej i zaczynajcie.Świnka peppa gra w piłkę

Ocena gry

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. W poniższej grze będziecie kolejnymi osobami, które go uprawiają. Waszym zadaniem jest strzelanie oraz obronienie rzutów karnych. Początkowo będzie to bardzo łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności zacznie znacząco wzrastać, ponieważ rywal będzie się zmieniał na coraz silniejszego, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Do dzieła i powodzenia!


Wyścigi świnka peppa

Ocena gry

Jeśli lubicie się ścigać, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze zasiądziecie za sterami samochodu wyścigowego i wraz z innymi kierowcami będziecie się ścigali po ulicach miasta. Na samym początku do dyspozycji macie tylko jedna trasę, aczkolwiek z biegiem czasu ta postać rzeczy zacznie się zmieniać w miarę wygrywanych przez Was wyścigów. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Również auta mogą podlegać zmianą. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Świnka peppa w supermarkecie

Ocena gry

Przed Wami bardzo ciekawa gra w której będziecie robili zakupy, aczkolwiek nie takie zwykłe, ponieważ w tym celu podróżować będziecie po sklepach całego świata. Na dole ekranu pojawią Wam się cienie przedmiotów, które potrzebujecie kupić. Musicie odnaleźć je w stercie innych produktów, co nie jest takie proste, a dodatkowo każde kliknięcie na niewłaściwą rzecz spowoduje odjęcie cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa w ciąży

Ocena gry

W tej grze staniecie przed bardzo odpowiedzialnym zadaniem, ponieważ wcielicie się w lekarza odbierającego poród. Na samym początku zbadacie Waszą pacjentkę czy jest gotowa na urodzenie dziecka, następnie zrobicie USG, podacie przeciwbólowy zastrzyk i zabierzecie się do najważniejszej czynności. Gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, to kolejno musicie zając się nowo narodzonym dzieckiem. Na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Świnka peppa u koleżanki

Ocena gry

W poniższej grze udacie się do koleżanki w celu zrobienia sobie nawzajem makijażu. Zanim jednak przystąpicie do tego musicie odpowiednio oczyścić twarz. Na początku ją umyjecie, by następnie obłożyć kremem z alg. Gdy już to zrobicie przystąpicie do wyrywania brwi, aby na samym końcu zabrać się już do nakładania pudru, szminki i tuszu do rzęs. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, gdyż gra ta na pewno spodoba się każdej dziewczynce. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


Święta u świnki peppy

Ocena gry

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres, który lubi chyba każdy. Przygotowania trwają już kilkanaście dni wcześniej, a w tej grze właśnie w nich weźmiecie udział. Waszym zadaniem będzie ubranie choinki, co jest bardzo proste, więc nawet najmniejsze dzieci mogą spróbować tutaj swoich sił. Wystarczy za pomocą myszki komputerowej klikać na nazwy danych ozdób, które same będą się zmieniały. Do wyboru macie bombki, łańcuchy, lampki no i oczywiście gwiazdę, która jest zwieńczeniem całości. Również kolor choinki zależy od Was.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Świnka Peppa
 • Świnka peppa szczęśliwy pan kurczak

  Świnka peppa szczęśliwy pan kurczak

  Oglądana: 645 ocena: 0.00

 • Świnka peppa buduje dom

  Świnka peppa buduje dom

  Oglądana: 440 ocena: 0.00

 • Świnka peppa po polsku ubieranka

  Świnka peppa po polsku ubieranka

  Oglądana: 437 ocena: 0.00

 • Świnka peppa labirynt

  Świnka peppa labirynt

  Oglądana: 357 ocena: 0.00

 • Świnka peppa na basenie

  Świnka peppa na basenie

  Oglądana: 318 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie