Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna darmowe gry dla dzieci online Symulatory strażackie 7 gier

Symulator wozu strażackiego

Ocena gry

Marzyliście kiedyś aby usiąść za sterami wozu strażackiego? Jeśli tak, to musicie zagrać w tą grę, która daje takie właśnie możliwości. Waszym zadaniem będzie dojechanie na miejsce pożaru. Z pozoru zadanie wydaje się łatwe, lecz wcale takie ni jest, gdyż uprzednio musicie uzupełnić zbiornik z wodą, a następnie uważać, aby jej nie wychlapać na licznych nierównościach. Początkowe plansze są jednak łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu się to zmieni. Sterowanie pojazdem odbywa się za pomocą strzałek, lecz armatką wodną operujemy już myszką.


Jazda wozem strażackim

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę straży pożarnej. Przekonacie się na własnej skórze, że ta praca jest bardzo trudna i odpowiedzialna. Waszym zadaniem będzie dojechanie na miejsce pożaru w jak najkrótszym czasie, ponieważ w tej pracy liczy się każda sekunda. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać ponieważ, wcześniej musimy uzupełnić poziom wody w zbiorniku, a następnie uważać, aby jej nie wychlapać na licznych nierównościach po których przyjdzie nam jechać. Nie czekajcie już i zaczynajcie!


Parkowanie samochodu strażackiego

Ocena gry

Parkowanie dużą ciężarówką jest bardzo trudne, a przecież właśnie takim autem jeździ straż pożarna. W tej grze wcielacie się w kierowcę tejże jednostki, a Waszym zadaniem jest zaparkowanie w podświetlonym na ekranie miejscu. Do dyspozycji macie również karetkę i radiowóz, aczkolwiek, to od planszy zależy za sterami czego zasiądziecie. Początkowo jest bardzo łatwo, aczkolwiek z biegiem czasu to się zmienia, więc dajcie z siebie wszystko i uważajcie, aby nie uderzyć w inne auto, czy też przeszkodę.


Jazda strażą

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego i nie tylko. Dysponować będziecie również karetką i radiowozem, a Waszym zadaniem jest prawidłowe zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ na parkingu jak zwykle czeka nas wiele przeszkód, jak np. inne samochody lub też pachołki itp. Początkowe plansze są jednak łatwe i nie powinny sprawić Wam problemu, aczkolwiek z biegiem czasu poziom wzrośnie. Sterowanie pojazdami odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.Jazda strażą do pożaru

Ocena gry

W tej strażackiej grze Wasze zadanie nie będzie polegało tylko i wyłącznie na gaszeniu ognia. Tym razem sprawujecie piecze nad całą jednostką, w związku z czym Wasze decyzje są najważniejsze. To od Was będzie zależało jakie pojazdy udadzą się na akcje, a następnie, to również Wy podejmiecie kluczowe decyzje po dojechaniu na miejsce pożaru. Do wyboru jest kilka rodzajów plansz, więc gra na pewno długo Wam się nie znudzi. Do dzieła i powodzenia! Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gra strażak

Ocena gry

Praca strażaka jest bardzo trudna i odpowiedzialna, a najlepszą okazją by się o tym przekonać jest zagranie w tę oto grę, w której wcielicie się w tę właśnie rolę. Waszym zadaniem będzie gaszenie płomieni wężem strażackim, a do tego celu przyda się myszka komputerowa, za pomocą której sterujemy. Początkowo jest łatwo, aczkolwiek z biegiem czasu dostęp do płomieni jest coraz bardziej skomplikowany, w związku z czym musicie wykazać się nie lada pomysłowością, aby być górą. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc zaczynajcie!


Symulator straży pożarnej

Ocena gry

Podoba Ci się praca strażaka ? Chciałbyś wykazać swoją odwagę i zostać strażakiem, pomagać ludziom w wypadkach i gasić pożary domów,biurowców i innych budynków. Jeżeli tak to bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ w tej grze właśnie musisz wcielić się w strażaka i twoim zadaniem będzie kierować wozem strażackim i zawozić wszystkich do wypadków i pożarów, lecz oczywiście ty też bierzesz udział w każdej akcji. W przypadku pożaru, gdy braknie wody już w samochodzie strażackim to musisz wyruszyć do najbliższego hydrantu aby napełnić pojazd wodą i potem znów wrócić na miejsce pożaru.Kieruj za pomocą strzałek oraz spacją hamuj.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Symulatory strażackie
 • Jazda strażą

  Jazda strażą

  Oglądana: 554 ocena: 0.00

 • Jazda strażą do pożaru

  Jazda strażą do pożaru

  Oglądana: 500 ocena: 0.00

 • Jazda wozem strażackim

  Jazda wozem strażackim

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Gra strażak

  Gra strażak

  Oglądana: 438 ocena: 0.00

 • Symulator wozu strażackiego

  Symulator wozu strażackiego

  Oglądana: 231 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie