Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Transport 37 gier

Transport na farmie 2

Ocena gry

Kolejna gra z serii przewożenia warzyw traktorem. Tym razem do dyspozycji mamy czerwony ciągnik i po samodzielnym zapięciu naczepy musimy nasz ładunek bezpiecznie przewieść do wyznaczonego miejsca. Utrudnieniem rzecz jasna jest nierówna, wyboista droga na której w bardzo prosty sposób możemy zgubić nasz towar. Największym wrogiem będzie prędkość, gdyż to właśnie przez nią traktor i przyczepa zachowują się niestabilnie co powoduje wypadanie warzyw. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze, powodzenia!


Transport miejski

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w kierowcę taxi jeżdżącego po mieście.Do Waszych zadań będzie należało szukanie osób czekających na transport i zawiezienie ich w wyznaczone miejsce. Jako zawodowi kierowcy musicie przestrzegać zasad ruchu drogowego, gdyż w innym przypadku spotkają Was przykre incydenty z policją. Po mieście rozrzucone są również żetony, które warto zbierać i powiększać swój dorobek pieniężny. Sterujemy strzałkami na klawiaturze, a skoro już wszystko wiecie, to nie ma na co czekać i czas zaczynać, do dzieła!


Wożenie pasażerów samolotu

Ocena gry

Na największych lotniskach na świecie praca wre przez cały czas i każdy swoje zadanie musi wykonywać idealnie, aby samoloty nie miały opóźnień. W tej grze wcielamy się w kierowcę autobusu lotniskowego, a naszym zadaniem będzie przewożenie pasażerów. Musimy szczególnie uważać na to, aby nie uszkodzić swojego pojazdu, gdyż wokół roi się od samolotów i aut. Bardzo ważne jest również dokładne zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Grą sterujemy strzałkami na klawiaturze. Nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż pasażerowie już czekają na swój lot i autobus, do dzieła!


Transport na farmie

Ocena gry

Bez samochodu na farmie ani rusz, dlatego też w tej grze naszym zadaniem będzie hodowla i opieka nad naszymi plonami, a następnie przewiezienie ich do miasta z zamiarem sprzedaży. Z pomocą przychodzi nam ciężarówka, którą możemy naprawiać w warsztacie przy domu. Pracy na farmie jest bardzo dużo, lecz nie obawiajcie się, że nie dacie rady, gdyż z pomocą przychodzą liczne podpowiedzi regularnie pojawiające się na ekranie. Nie traćcie więc czasu i zabierajcie się do pracy, gospodarstwo na Was czeka, powodzenia!Wożenie ludzi

Ocena gry

W tym przypadku wcielimy się w kierowcę szkolnego autobusu, a naszym zadaniem będzie rozwożenie dzieci do szkoły, jak i z powrotem do domu. Brzmi banalnie prosto, lecz w praktyce tak nie jest, ponieważ kierowanie tak dużym autobusem po mieście nie należy do najłatwiejszych zadań. Musimy bacznie zwracać uwagę na pieszych jak i inne pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym. Pamiętajmy, że naszymi pasażerami są dzieci, więc dajmy im przykład jak powinno się jeździć. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze.


Transport ładunku

Ocena gry

Tym razem pracujesz w kopalni diamentów i wcielasz się w kierowcę ciężarówki transportującej ten jakże cenny ładunek do wyznaczonego punktu. Bardzo dużym utrudnieniem jest trasa wiodąca przez wyboistą i pełną przeszkód drogę, na której bardzo łatwo jest zgubić drogocenne kamienie. Pamiętaj, że prędkość nie jest najważniejsza, gdyż liczy się wynik końcowy, w związku z czym pedał w podłodze nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie czekaj już ani chwili dłużej i zaczynaj swoją grę. Sterujemy strzałkami na klawiaturze.


Transportowa gra przeglądarkowa

Ocena gry

W poniższej grze wcielimy się w postać kierowcy samochodu holowniczego. Naszym celem będzie przetransportowanie podanych aut na wyznaczony parking. Uważajmy aby po drodze nie rozbić auta gdyż zakończy to naszą grę. Do sterowania będziemy używać strzałek na klawiaturze, przycisku x, który odpowiedzialny jest za zapięcie haka oraz spacji służącej jako hamulec. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i wskakujcie za kierownicę holownika i sprawdźcie się jako kierowca w tej branży. Na pewno sobie poradzicie, więc powodzenia!


Transport samochodowy

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w kierowcę lawety samochodowej i jak sama nazwa mówi będziemy odpowiedzialni za przewożenie aut osobowych. Nasza przygoda zaczyna się od samodzielnego załadowania, a następnie wyruszenia w trasę pełnej wzniesień i przeszkód, w związku z czym bardzo łatwo jest zgubić nasz ładunek, a w takiej sytuacji będziemy zmuszeni zakończyć grę. Pamiętajmy więc, że prędkość w tej sytuacji nie jest najlepszym doradcom, gdyż w tym przypadku nie liczy się czas, a efekt końcowy. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze.


Transportowanie

Ocena gry

Ice Road trucker to film dokumentalny, który na pewno kojarzycie. Dzięki tej grze będziecie mogli wcielić się w nieustraszonych kierowców jeżdżących swoimi ciągnikami siodłowymi po lodowych trasach, na których czeka wiele przeszkód jak np. inne auta, zwierzęta, czy też szczeliny lodowe. Dodatkowym utrudnieniem jest czas i ograniczona ilość paliwa. Jeśli jednak uda nam się pokonać te trudności, na mecie dostaniemy wypłatę za którą będziemy mogli ulepszyć swoją ciężarówkę kupując opony lub powiększając zbiornik paliwa. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze.


Transportowa gra online

Ocena gry

Grę tę rozpoczynamy w warsztacie, gdzie dostępnych jest wiele części do naszej ciężarówki. Niestety, lecz trzeba za nie zapłacić, a najlepszym sposobem na zarobek jest wcielenie się w kierowcę i podjęcie wyzwania przewiezienia ładunku do wyznaczonego celu. Brzmi banalnie prosto, aczkolwiek nierówna droga pełna przeszkód i wzniesień utrudnia nam to zadanie. Jeśli jednak uda nam się dojechać do celu z ładunkiem, otrzymamy wypłatę, a pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na ulepszenie ciężarówki. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Transport
 • Transport ciężkich maszyn

  Transport ciężkich maszyn

  Oglądana: 318 ocena: 0.00

 • Transport traktorem towaru

  Transport traktorem towaru

  Oglądana: 290 ocena: 0.00

 • Transport towaru wywrotką

  Transport towaru wywrotką

  Oglądana: 270 ocena: 0.00

 • Wożenie ludzi

  Wożenie ludzi

  Oglądana: 261 ocena: 0.00

 • Kierowca ciężarówki

  Kierowca ciężarówki

  Oglądana: 249 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie