Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Weterynarz 23 gier

Leczenie zwierzaków

Ocena gry

Tym razem grając w grę leczenie zwierzaków wcielamy się w lekarza dla zwierzą czyli najprościej mówiąc w weterynarza. Będziemy pracowali w klinice, gdzie naszymi pacjentami są psiaki i inne ziwerzaki takie jak na przykład koty. Każde zwierze musisz wyleczyć z choroby.Postaraj się zadbać tak samo o każdego zwierzaka, który jest zarazem twoim pacjentem. Pamiętaj też że gdy pacjenta będzie zadowolony z jednej wizyty to na pewno przyjdzie do twojej kliniki jeszcze kilka razy.Do leczenia używaj tylko myszki komputerowej.


Weterynarz pingwin

Ocena gry

Jesteś tym razem weterynarzem pingwinem i twoim zadaniem jest oczywiście leczyć zwierzaki, ponieważ jesteś weterynarze.W tej grze masz na prawdę bardzo wiele zwierzaków do wyleczenia, ponieważ dużo ludzi przychodzi do ciebie ze swoimi pupilkami, ponieważ każdy cię chwali i mówi że jesteś bardzo dobry lekarzem.Lecz zwierzaki grając myszką komputerową.


Szpital dla zwierząt

Ocena gry

Ratuj zwierzaki pracując w specjalnym szpitalu dla zwierząt. Musisz na samym początku każdej planszy w tej grze przyjąć zwierzaka i zaopiekować się nim a dopiero potem zacząć go leczyć. Pamiętaj że jeżeli zaprzyjaźnisz się ze zwierzakiem na początku gry to znacznie łatwiej będzie Ci go wyleczyć, ponieważ nie będzie się już ciebie bał.Do grania i leczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej


Weterynarz na farmie

Ocena gry

Jesteśmy weterynarzem i pracujemy w klinice, która jest jedna z lepszych w mieście. Tym razem będziemy leczyli zwierzaki takie jak psy i kota a także od czasu do czasu naszym pacjentem będzie zwierzak z farmy. Nie ważne co to za zwierze, ponieważ każdemu musisz tak samo pomagać. Postaraj się dać z siebie wszystko aby pomóc każdemu zwierzakowi, które trafi tylko w troje ręce. Do grania używaj tylko myszki komputerowej.Leczenie zwierząt

Ocena gry

Grając w grę Leczenie zwierząt będziemy zajmowali się oczywiście leczeniem zwierząt. Oczywiście nie trudno domyśleć się o tym z samej nazwy gry, która mówi sama za siebie. Wciel się w najlepszego weterynarza w mieście i zacznij leczyć zwierzaki, które trafiają do ciebie. Do leczenia zwierzą potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Klinika dla zwierząt

Ocena gry

Bardzo lubisz zwierzęta ? Jeżeli tak to mamy dla ciebie wspaniałą grę w której będziesz pracować ze zwierzętami jako weterynarz. Całymi dniami będziesz widział zwierzaki pracując w klinice. Twoim zadaniem jest oczywiście leczyć chore zwierzaki.Postaraj się wyleczyć każdego zwierzaka z choroby, jeżeli to jest możliwe.Do grania i leczenia zwierzaków używaj tylko myszki komputerowej.


Klinika weterynaryjna

Ocena gry

Czekan na ciebie tym razem praca w klinice weterynaryjnej.Pracując musisz leczyć zwierzaki, które trafiły do ciebie z różnymi urazami i chorobami. Postaraj się w każdej z plansz tej gry wyleczyć każdego zwierzaka, który wpadnie w twoje ręce. Ludzie Ci ufają i twierdzą, że jesteś najlepszym weterynarzem w mieście, dlatego masz tak dużo klientów i tak dużo pracy. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Weterynarz operacja

Ocena gry

Zagraj w grę w której jesteś weterynarzem i leczysz zwierzaki. Niekiedy podczas postawienia diagnozy choroba okazuje się bardzo ciężka i musimy operować pupila aby go uratować i wyleczyć. Właśnie grając w grę operacja weterynarz będziesz musiał leczyć zwierzęta i te które tego wymagają to oczywiście musisz operować. Do gry przyda Ci się myszka .


Weterynarz piesek

Ocena gry

Nazwa gry pochodzi o pieska, którego będziemy leczyli właśnie w tej grze. Dlaczego taka nazwa ? Właśnie dlatego, ponieważ pies, którego będziemy między innymi leczyli w tej grze jest twoim stałym bywalcem i to właśnie dlatego nazwa piesek. Musisz tym razem leczyć zwierzaki.Najczęściej pupilami, które będziemy leczyli w tej grze są psy.Do leczenia psiaków i innych zwierzaków niezbędna będzie myszka komputerowa.


Weterynarz po polsku

Ocena gry

Weterynarz po polsku to kolejna darmowa gra z serii gry weterynarz leczenie zwierząt w której to grze wcielamy się w weterynarza i oczywiście naszym zadaniem jest leczyć zwierzęta,które przynoszą ich właściciele do kliniki w której pracujesz. Postaraj się wyleczyć każdego zwierzaka, który tylko trafi w twoje ręce. Do leczenia niezbędna będzie myszka komputerowa.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Weterynarz
 • Weterynarz online

  Weterynarz online

  Oglądana: 379 ocena: 0.00

 • Leczenie koni

  Leczenie koni

  Oglądana: 328 ocena: 0.00

 • Szpital dla zwierząt

  Szpital dla zwierząt

  Oglądana: 326 ocena: 0.00

 • Weterynarz dla koni

  Weterynarz dla koni

  Oglądana: 300 ocena: 0.00

 • Weterynarz na farmie

  Weterynarz na farmie

  Oglądana: 287 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie