Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Wieloosobowe 4 gier

Skoki narciarskie na 5 osób

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry skoki narciarskie w której to grze mamy możliwość zagrania w 2,3,4 lub 5 graczy. Na samym początku musimy oczywiście ustawić liczbę graczy w grze. Zasady gry oczywiście pewnie każdy z Was już zna.Celem gry jest skakać na nartach na jak najdalsze odległości tak aby pokonać przeciwników skacząc jak najdalej. Do grania w grę potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która będzie niezbędna do skakania na nartach. Powodzenia i wysokich lotów !


Golf na cztery osoby

Ocena gry

W tej odsłonie golfa możemy zagrać w nią w cztery osoby. Podczas spotkania, gdy się nudzimy i jest nas cztery osoba a chcielibyście zapewnić sobie darmową rozrywkę to ta gra będzie świetną inicjatywą. Na początku gry musicie wybrać opcję na 4 osoby. Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Golf na trzy osoby

Ocena gry

Gra w golfa na trzy osoby ? Czemu nie.To wspaniała inicjatywa w sytuacji gdy w trójkę chcecie pograć w grę, którą jest golf. Zasady golfa za pewne już każdy z Was zna, lecz dla upewniania małe przypomnienie. W grze należy wbić piłeczkę do dołka używając w tym celu jak najmniej razy kija do golfa, czyli musisz wbić piłkę do specjalnego dołka omijając oczywiście wcześniej przeszkody poprzez celne uderzenia.Do gry używaj myszki.


Golf na dwie osoby

Ocena gry

Wspaniała gra w której to grze możesz zmierzyć się wraz ze swoim kolegą czy też koleżanką w golfa. Twoim zdaniem jest oczywiście wbić piłeczkę do dołka używając do tego jak najmniejszej liczby uderzeń. Grasz z przeciwnikiem, więc rewalizacja będzie na pewno dosyć spora. Musisz dać z siebie wszystko i wygrać.Oczywiście kto z Was jest lepszym graczem w golfa musicie rozstrzygnąć między sobą podczas gry.Do grania potrzebujesz tylko zupełnie myszki komputerowa,która jest niezbędna w tej grze. Niech wygra lepszy !« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Wieloosobowe
 • Skoki narciarskie na 5 osób

  Skoki narciarskie na 5 osób

  Oglądana: 523 ocena: 0.00

 • Golf na cztery osoby

  Golf na cztery osoby

  Oglądana: 305 ocena: 0.00

 • Golf na trzy osoby

  Golf na trzy osoby

  Oglądana: 298 ocena: 0.00

 • Golf na dwie osoby

  Golf na dwie osoby

  Oglądana: 265 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie