Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna darmowe gry dla dzieci online Wozy strażackie 14 gier

Samochód strażaków

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego, a Waszym zadaniem będzie dojechanie na miejsce pożaru w jak najkrótszym czasie. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ trasa usłana jest wieloma przeszkodami, jak np. inne pojazdy lub beczki itp. Dodatkowo każda kolejna plansza staje się coraz trudniejsza, w związku z czym stajecie przed coraz większym wyzwaniem. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż pożar zaczął zbierać już swoje żniwo.


Samochód strażacki Finley

Ocena gry

W przedstawionej grze możecie spróbować swoich sił jako kierowca wozu strażackiego, który musi zaparkować pojazd w podświetlonym miejscu, po tym jak dojedzie na miejsce akcji. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest, ponieważ na parkingu każde uderzenie w auto lub inną przeszkodę przybliża nas do zakończenia gry, a plansze z biegiem czasu są coraz trudniejsze. Prawdziwy strażak na pewno da jednak sobie radę, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż wiele osób czeka na Waszą pomoc. Do dzieła i powodzenia!


Parkowanie wozu strażackiego

Ocena gry

Parkowanie wozem strażackim nie należy do najłatwiejszych zadań, a dzięki tej grze macie okazję się o tym przekonać. Wystarczy tylko, że postanowicie spróbować swoich sił w tej czerwonej ciężarówce. Waszym zadaniem będzie właśnie usytuowanie pojazdu w podświetlonym na ekranie miejscu. Nie jest to jednak takie proste ponieważ musimy uważać, aby na parkingu nie uderzyć w auta lub inne przeszkody, a poza tym każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, ale na pewno dacie sobie radę, więc zaczynajcie i sprawdźcie się w nowej roli.


Gaszenie pożarów wozem strażackim

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w strażaka, którego zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem w mieście. Do dyspozycji macie kilka pojazdów straży pożarnej, a po otrzymaniu wezwania wyruszycie jednym z nich do wyznaczonego celu. Pomocna będzie strzałka nawigacyjna widoczna na ekranie. Największą trudnością w grze jest prawidłowe zaparkowanie w wyznaczonym miejscu, lecz na pewno dacie sobie radę. Pamiętajcie również, że każda kolejna misja jest coraz trudniejsza, aczkolwiek prawdziwy strażak nigdy się nie poddaje.FinLey wóz strażacki dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego, a Waszym zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem miasta. Po otrzymaniu zgłoszenia musicie w jak najkrótszym czasie dojechać na miejsce wybuchnięcia pożaru i zwalczyć ogień. Po dojechaniu na miejsce największym problemem jest zaparkowanie pojazdu w podświetlonym na ekranie miejscu, lecz jeśli to zrobicie ogień ugasi się automatycznie. Pamiętajcie również o innych uczestnikach ruchu i starajcie się nie spowodować wypadku. Do dzieła i powodzenia!


Wozy strażackie budowane z klocków lego

Ocena gry

Na pewno lubicie klocki lego, a jeśli na dodatek Waszym dodatkowym zainteresowaniem jest straż pożarna, to dzięki tej grze macie szansę połączyć jedno z drugim, gdyż jej tematyka przedstawia straż pożarną w postaci tych właśnie popularnych klocków. Waszym zadaniem będzie dojazd do miejsca pożaru, który w całości zaplanujecie sami oraz oczywiście walka z ogniem. Pilnujcie, aby nie zabrakło wam wody w zbiorniku, którą w każdej chwili możecie uzupełnić z pobliskim jeziorku. Sterowanie odbywa się w całości myszką.


Wozy strażackie lego

Ocena gry

Klocki lego są niezmiernie popularne, w związku z czym da się z nich zbudować praktycznie wszystko. Doczekały się one również wielu filmów i gier, a w jedną z nich macie właśnie szansę zagrać. Tematyka jest ściśle związana ze strażą pożarną i właśnie w taką rolę się tutaj wcielicie. Waszym zadaniem jest planowanie trasy do miejsca pożaru, jak i jego gaszenie. Koniecznie pilnujcie, aby w zbiorniku nie zabrakło wody, lecz jeśli tak już się stanie, jak najszybciej uzupełnijcie ją w pobliskim jeziorku.


Gra z wozami strażackimi

Ocena gry

Ta gra to świetny symulator straży pożarnej, a w dodatku o bardzo dobrej grafice. Waszym zadaniem będzie sterowanie wozem strażackim i jeżdżenie im w miejsca, w które została wezwana Twoja jednostka. Oprócz gaszenia pożarów będziesz również ratował ludzi uwięzionych w budynku, poprzez podanie im drabiny. Następnie użyjesz armatki wodnej, do ugaszenia pożaru. Są jednak pewne utrudnienia, takie jak np. ograniczona ilość wody, czy też to, iż misja jest na czas, więc nie ma na co czekać, tylko zaczynajcie, powodzenia!


Jazda wozem straży pożarnej

Ocena gry

Tym razem dzięki tej grze zasiądziecie za sterami wozu strażackiego, a Waszym zadaniem-jak zwykle w takich przypadkach-będzie dojechanie na miejsce gdzie wybuchł pożar w jak najkrótszym czasie. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ trasa usłana jest wieloma przeszkodami, jak np. inne samochody, czy też beczki itp. Jako, że nasz pojazd jest terenowy, możemy to wykorzystać i po prostu przejechać po tym wszystkim. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i ruszajcie, powodzenia!


Wóz strażacki

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek chcieliście usiąść za kierownicą samochodu straży pożarnej, to teraz jest najlepsza do tego okazja, a to wszystko dzięki tej grze. Waszym zadaniem będzie dojechanie w miejsce, gdzie wybuch pożar. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ droga wiedzie przez wiele przeszkód, które pokonanie jest możliwe, dzięki temu iż Wasze auto ma właściwości terenowe. Początkowe plansze nie powinny sprawiać jednak problemu, może to nastąpić dopiero w późniejszej fazie, ale na pewno dacie sobie radę.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Wozy strażackie
 • Gra z wozami strażackimi

  Gra z wozami strażackimi

  Oglądana: 445 ocena: 0.00

 • Wozy strażackie lego

  Wozy strażackie lego

  Oglądana: 442 ocena: 0.00

 • FinLey wóz strażacki dla dzieci

  FinLey wóz strażacki dla dzieci

  Oglądana: 384 ocena: 0.00

 • Wozy strażackie budowane z klocków lego

  Wozy strażackie budowane z klocków lego

  Oglądana: 326 ocena: 0.00

 • Parkowanie wozu strażackiego

  Parkowanie wozu strażackiego

  Oglądana: 323 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie