Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Wywrotki 25 gier

Przewożenie towaru gra

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w transportera i będziemy przewozić towary wywrotką. Kierując sporą wywrotka w tej grze musisz przewozić towary w wyznaczone miejsca. Za każdym razem w każdej z plansz w tej grze przewozisz towar w inne miejsce przez inną,nową i nieznaną trasę, więc każdy transport jest wyzwaniem. Na początku każdej z rund musisz chwilę poczekać na załadunek wywrotki a dopiero potem ruszyć w drogę z ładunkiem. Droga po której jedziesz nie jest najłatwiejsza, ponieważ nie brakuje na niej wyboi,stromych podjazdów pod której musisz wyjechać. Postaraj się tak jechać dobierając odpowiednią prędkość do warunków aby nie zgubić ładunku w trasie. Najlepiej hamuj przed każdą stromą górą tak aby bardzo powoli pod nią wjechać bez wywrotki auta czy też utraty ładunku. Do jazdy potrzebujesz w grze strzałek.


Transport kamieni wywrotką

Ocena gry

Tym razem będziemy przewozić kamienie wywrotką. Zasiądź za kierownicą wielkiej wywrotki i ruszaj w trasę. Musisz jechać aż dotrzesz do punktu ładunkowego i tak klikając spację załadujesz wywrotkę kamieniami i dopiero wtedy wyruszysz w trasę z ładunkiem. Musisz jechać bardzo ostrożnie tak aby podczas jazdy nie spadł ci z paki żaden kamień. Do jazdy wywrotką używaj tylko strzałek.


Szalona jazda wywrotką

Ocena gry

W grze Szalona jazda wywrotką będziemy jeździć wywrotka po torze przeszkód na którym nie brakuje samochodów.Twoim zadaniem jest jeździć wywrotką i oczywiście dotrzeć do celu w jak najkrótszym czasie gry niszcząc po drodze samochody, które stoją jeden koło drugiego. Jedź po samochodach aby je zniszczyć.Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Przewożenie towaru wywrotką

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w kierowcę wywrotki i twoim zadaniem jest przewozić towar. Na początku każdej rundy w tej grze musisz podjechać pod mnij i kliknąć spację aby towar został załadowany na twoją wywrotkę. Po załadowaniu towaru musisz wyruszyć w trasę. Jednak pamiętaj że trasa nie należy wcale do najłatwiejszych i musisz jechać z odpowiednią prędkością aby nie zgubić ładunków po drodze. Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.Gumowa wywrotka

Ocena gry

Tym razem kierujemy gumową wywrotką i naszym zadaniem jest poruszać się nią po platformach i zbierać złote monety. Postaraj się w każdej z rund zebrać jak najwięcej złotych monet. Wywrotka którą jeździsz jest z gumy, więc nie będziesz miał problemu z wyjechaniem bod najbardziej stromy punkt w grze.Kieruj strzałkami.


Transport towaru wywrotką

Ocena gry

Transport towaru wywrotką to gra w której jak się się pewnie domyślacie po samej jej nazwie będziemy transportować towary ogromną wywrotka. Na początku każdej planszy musisz trochę poczekać wywrotką w bazie aż ładunek zostanie załadowany a dopiero potem wyruszaj w trasę.Twoim zadaniem jest dostarczyć ładunek do celu w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj abyś w drodze nie zgubił żadnego ładunku.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Russian Kraz-Rosyjska wywrotka

Ocena gry

Tym razem będziemy jeździć rosyjską wywrotką w tej grze. Naszym zdaniem jest jechać po nierównościach wywrotką i w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj na trasie aby nie przewrócić wywrotki, ponieważ nie brakuje na drodze której jedziesz przeszkód takich jak wyboje czy też ostre podjazdy. Do grania w tą grę potrzebował będziesz tylko wyłącznie strzałek.


Przewożenie towarów wywrotką

Ocena gry

Kolejna gra Przewożenie towarów wywrotką z kategorii gry wywrotki czeka na ciebie. Tym razem będziemy przewozili towar wywrotką w wyznaczony cel. Na samym początku gry musisz naładować ładunek na pakę wywrotki używając do tego strzałek i klawisza shift. Dopiero potem wyrusz w trasę i zacznij zmagania z transportem ładunków wywrotką. Do kierowania przydadzą Ci się strzałki.


Wywrotka dla najmłodszych

Ocena gry

Przed tobą gra z wywrotką dla najmłodszych graczy, ponieważ tym razem będziemy się poruszali na boki tylko wywrotką i łapali spadające z góry niebieskie kulki. Postaraj się tym razem złapać jak najwięcej niebieskich kulek, które tylko lecą z góry. Jeżeli kulka leci obok ciebie to przesuń wywrotką używając do tego strzałek i złap kulkę.


Szalony kierowca wywrotki

Ocena gry

Tym razem kierujemy wywrotką i naszym zadaniem jest niszczyć wszystko co spotkamy tylko na drodze. Jedziesz wywrotką, która z przodu posiada coś takiego jak kombajn i twoim zadaniem jest demolować totalnie wszystko co spotkasz tylko w drodze do mety. Do kierowania zmutowaną wywrotką potrzebował będziesz tylko strzałek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Wywrotki
 • Mega truck z ładunkiem do celu

  Mega truck z ładunkiem do celu

  Oglądana: 311 ocena: 0.00

 • Szalona jazda wywrotką

  Szalona jazda wywrotką

  Oglądana: 302 ocena: 0.00

 • Wywrotka z ładunkiem

  Wywrotka z ładunkiem

  Oglądana: 299 ocena: 0.00

 • Transport cegieł na budowę

  Transport cegieł na budowę

  Oglądana: 289 ocena: 0.00

 • Kierowanie wywrotką

  Kierowanie wywrotką

  Oglądana: 271 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie