Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna darmowe gry dla dzieci online Ze strażakami 13 gier

Gra o strażackim wozie

Ocena gry

W przedstawionej grze zasiądziecie za sterami wozu strażackiego. Waszym zadaniem jest jeżdżenie po mieście i zwalczanie ognia, co nie powinno dziwić, bo przecież na tym polega ta praca. Bardzo dużą zaletą jest fajna grafika, a oprócz gaszenia, będziecie również ratować mieszkańców z opresji. Sterowanie pojazdem odbywa się strzałkami na klawiaturze, podobnie jak i drabiną. Armatką wodną operuje się już jednak myszką. Pamiętajcie, że ilość wody jest ograniczona, a misje są na czas. Do dzieła i powodzenia!


Straż pożarna interno

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, aby zostać strażakiem i walczyć z ogniem, to dzięki tej grze macie świetną okazję, gdyż właśnie na tym ona polega. Waszym zadaniem jest gaszenie płomieni, które chcą przedostać się do miasta. Wy jako profesjonalni strażacy nie możecie oczywiście do tego dopuścić, w związku z czym musicie dać z siebie wszystko, aby osiągnąć cel. Sterowanie postacią odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś wodę puszczamy trzymając spację. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż ta praca wymaga poświecenia i oddania.


Interno gaszenie ognia

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w postać strażaka, który nie może pozwolić, aby płomienie przedostały się do miasta. W tym celu zwalczacie je na wolnym terenie od zabudowań, a z pomocą przychodzi oczywiście wąż strażacki w wodą. Do sterowania potrzebne będą strzałki na klawiaturze, zaś wodę puszczamy trzymając spację. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż w tej pracy liczy się każda sekunda, więc nie pozwólcie, aby ogień z Wami wygrał, gdyż do tego nie możecie dopuścić. Łapcie za węże i do dzieła!


Strażacki wóz najlepsza gra

Ocena gry

Na pewno wielu z Was ceni sobie bardzo dobrą grafikę, a w tej grze właśnie taka jest. Wcielacie się tutaj w dowódcę całej jednostki straży pożarnej, a pod swoimi skrzydłami macie kilka ciężarówek, którymi musicie umiejętnie sterować. Za każdym razem, gdy przyjdzie wezwanie na akcję, to właśnie Wy musicie podjąć decyzję jakie auta na nią wysłać. Następnie po dojechaniu na miejsce trzeba koniecznie rozwinąć węże i połączyć nimi wszystkie pojazdy, aby woda ze swobodą między nimi przepływała, powodzenia!Gra ze strażą pożarną

Ocena gry

Zapewne niejednokrotnie widzieliście jak strażacy pożary na wysokościach zwalczają za pomocą podnośników umieszczonych na dachach ich ciężarówek. I właśnie takie zadanie dostaniecie w tej grze, kiedy już wcielicie się w pogromcę ognia. Tym razem płomienie pojawiły się w środku miasta w zabudowaniach i musicie być bardzo skuteczni w ich gaszeniu ponieważ, ogień może przedostać się na inne budynki, a do tego nie możemy dopuścić, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Dzień strażaka

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w strażaka na podnośniku, którego zadaniem jest oczywiście ugaszenie pożaru. Pojawił on się w bloku mieszkalnym i każda sekunda zwłoki powoduje jego powiększenie, więc starajcie się mu zapobiec jak najszybciej tylko potraficie. Początkowo nie będzie o to trudno, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc i pracy będziemy mieli coraz więcej. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, a wodę puszczamy lewym jej przyciskiem. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Interno strażak

Ocena gry

Praca strażaka jest bardzo trudna i odpowiedzialna, a dzięki tej grze przekonacie się o tym na własnej skórze. Obejmujecie tutaj rolę dowódcy jednostki, więc presja jest tym większa. Cała akcja rozgrywa się w budynku pełnym przeszkód, a Wasze zadanie polega na ratowaniu uwięzionych tam ludzi. Gdy już odnajdziecie taką osobę należy nacisnąć klawisz Z, aby zjawili się Twoi koledzy i zabrali poszkodowanego. Ty zaś dzięki temu możesz ruszać dalej. Nie jest to jednak proste, ponieważ na przeszkodzie stoją liczne przeszkody, aczkolwiek do ich pokonania użyjemy klawisza X.


Najnowsza strażacka gra

Ocena gry

Wielkim plusem tej gry jest bardzo dobra grafika, która zachęca do dłuższej przygody z nią. Wcielacie się tutaj w dowódcę jednostki strażackiej, który zawsze jako pierwszy wchodzi do płonącego budynku. To od Waszych decyzji będzie zależało powodzenie misji. Na Waszych barkach spoczywa min. znalezienie poszkodowanego i wezwanie do niego pomocy. Robicie to za pomocą klawisza Z. Na przeszkodzie staje nam jednak również wiele dziur, aczkolwiek wtedy z pomocą przychodzi nam przycisk X odpowiedzialny za skakanie. Sterowanie zaś odbywa się strzałkami.


Nowa gra ze strażakiem

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w rolę prawdziwego strażaka. Nie zapominajcie jednak, że jest to bardzo trudna i odpowiedzialna praca, w związku z czym wymaga ona od Was całkowitego poświęcenia. Waszym zadaniem będzie gaszenie płonących skrzyń i o ile początkowo nie sprawia to problemu, o tyle w późniejszym etapie poziom trudności znacząco wzrośnie, w związku z czym musicie być czujni i skuteczni. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż w tym zawodzie liczy się każda sekunda.


Ochotnicza straż pożarna

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie ratowanie ludzi z płonącego budynku. Wcielacie się w rolę dwóch strażaków, którzy po rozwinięciu trampoliny muszą łapać osoby wyskakujące z okien. Ciąży na Was ogromna odpowiedzialność, ponieważ nie możecie dopuścić, aby ktoś ucierpiał. Początkowo nie jest o to trudno, aczkolwiek z biegiem czasu będzie wyskakiwało coraz więcej postaci, w związku z czym musicie zachować czujność. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej, ponieważ wszyscy liczą na Waszą pomoc, powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ze strażakami
 • Strażacki wóz najlepsza gra

  Strażacki wóz najlepsza gra

  Oglądana: 242 ocena: 0.00

 • Strażak dla dzieci

  Strażak dla dzieci

  Oglądana: 222 ocena: 0.00

 • Gra ze strażą pożarną

  Gra ze strażą pożarną

  Oglądana: 214 ocena: 0.00

 • Interno strażak

  Interno strażak

  Oglądana: 213 ocena: 0.00

 • Gra o strażaku

  Gra o strażaku

  Oglądana: 210 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie