Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Zygzak Mcqueen 50 gier

Samochodzik Zygzak Mccqueen

Ocena gry

Tym razem będziemy zajmowali się budowaniem samochodu zygzak mcqueen d podstaw czyli zaczynając od zera. Naszym zadaniem tak jak już pisałem będzie zbudować autko zygzaka. Masz do wyboru poszczególne elementy samochodu, więc na pewno z nich złożyć samochód identyczny jak zygzak mcqueen. Postaraj się wybrać tylko te elementy, które Ci się najbardziej podobają i zbudować z nich samochód. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Zygzak lego duplo

Ocena gry

Zygzak lego duplo to gra w której to grze naszym zadaniem czy też wyzwaniem będzie ułożyć puzzle, które po całkowitym ułożeniu przedstawiają zygzaka mcqeen. Na ekranie gry widzisz wiele puzzli. Musisz zacząć się za ich układanie i robić to tak aby wszystkie puzzle, które układasz pasowały do pozostałych. Postaraj się aby ułożyć puzzle w jak najkrótszym czasie gry i pamiętaj żeby je tak układać aby każdy pasował do pozostałych.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Auta 2 terenowe

Ocena gry

Pokoloruj malowankę, która przedstawia auta 2 terenowe. W grze masz do wybory całą paletę przepięknych kolorów, więc nie powinieneś mieć żadnego problemu z doborem odpowiedniego koloru. Postaraj się wybrać jak najładniejsze kolory i pokolorować nimi malowankę. Do kolorowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest tym razem niezbędna.


Auta 2 lego

Ocena gry

Tym razem będziemy kierowali samochodem z bajki Auta 2. Auto, którym będziesz jeździć występowało też w lego. Jednak przejdźmy do szczegółów tej gry. Naszym zadaniem w tej grze będzie przejechać trasę i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Musisz bardzo uważać po drodze, ponieważ mała nieuwaga i możesz wywrócić autko. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są niezbędna do kierowania pojazdem.Zygzak mcqueen lego

Ocena gry

Pora wykazać się pomocą i pomóc drugiemu samochodowi, który się popsuł i nie może wyjechać pod górę. Musisz mu pomóc holując do wyciągarką pod górę. Na początku jednak aby wyciągną auto do góry musisz zarzucić odpowiednio linę za pomocą której przyczepisz samochód i go wyciągnąć. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Złomek i Zygzak

Ocena gry

Pamiętacie scenę z filmu \"Auta\", kiedy to Zygzak McQueen chciał popisać się swoimi torowymi umiejętnościami na szutrze i wypadł z toru? Z pomocą pospieszył wtedy jego przyszły przyjaciel Złomek, który był starym holownikiem. I właśnie ten moment przedstawia ta gra. Waszym zadaniem będzie wycelowanie haka tak, aby trafił w Zygzaka znajdującego się w kaktusach. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż idealnie musimy dobrać wysokość wystrzelenia i moc. Na pewno dacie jednak sobie radę, więc nie zwlekajcie ani chwili dłużej.


Zygzak łatwe wyzwanie

Ocena gry

Jeśli oglądaliście film \"Auta\", to na pewno pamiętacie jak przyjaciele Zygzaka McQueena spełnili swoje marzenie i otworzyli sklep z oponami. I właśnie w postać błękitnego podnośnika wcielicie się w tej grze, a Waszym zadaniem będzie przewiezienie opon z białym rantem pod kompresor. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest ponieważ po drodze czekają na nas przeszkody, takie jak inne opony oraz plamy oleju w które nie możemy wjechać, aby nie utracić jednego z cennych żyć. Inne \"gumy\" należy zaś przesuwać tak, aby nam nie przeszkadzały.


Auta 2 za darmo

Ocena gry

Nie ma chyba osoby, która nie oglądała animowanego filmu pt. \"Auta\". Na pewno więc wiecie, że wyścigi są dla głównego bohatera-Zygzaka MzQueena najważniejsze, lecz niosą one czasami ze sobą ryzyko, jak np. wypadek lub awaria. I właśnie jedną z takich scen przedstawia ten obrazek, który musi zostać przez Was pokolorowany. Zrobicie to za pomocą kredek znajdujących się u dołu ekranu. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Pamiętajcie, że kolorystyka nie musi być identyczna jak w filmie, dajcie ponieść się swojej wyobraźni.


Zygzak mcqueen 3

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka przedstawiającego Zygzaka McQueena podczas wyścigu, który niestety uległ wypadkowi, co widzimy po wydobywającym się z pod maski dymie. Malować będziemy za pomocą kredek znajdujących się na dole ekranu, a sterowanie nimi odbywa się myszką komputerową, zaś kolory wybieramy lewym jej przyciskiem. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, na pewno dacie sobie radę, gdyż zadanie nie jest zbyt trudne, aczkolwiek bardzo fajne i ciekawe, powodzenia!


Zygzak wyścigi

Ocena gry

Nie ma chyba osoby, która nie wie kto to jest Zygzak McQueen. Zapewne większość z Was marzyła również, aby usiąść kiedyś za jego sterami, a ta gra daje właśnie taką możliwość. Waszym zadaniem będzie ściganie się z innymi kierowcami. Do sterowanie będą potrzebne strzałki oraz przyciski Z i X. Ten pierwszy odpowiedzialny jest za wchodzenie w zakręty bokiem, czyli tzw. drift, a drugi pozwala nam włączać nitro. Uważajcie jednak, aby nie wypaść z trasy, gdyż na poboczu czeka wiele przeszkód, które mogą w znaczący sposób przeszkodzić w odniesieniu sukcesu.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Zygzak Mcqueen
 • Auta 2 lego

  Auta 2 lego

  Oglądana: 2002 ocena: 0.00

 • Zygzak mcqueen lego

  Zygzak mcqueen lego

  Oglądana: 1188 ocena: 0.00

 • Auta 2 terenowe

  Auta 2 terenowe

  Oglądana: 1169 ocena: 0.00

 • Zygzak wyścigi

  Zygzak wyścigi

  Oglądana: 824 ocena: 0.00

 • Zygzak lego duplo

  Zygzak lego duplo

  Oglądana: 588 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie