Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Koparki Budowa 7 gier

Koparka na gąsienicach

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra Koparka na gąsienicach w której to grze będziemy jeździli koparką na gąsienicach jak już się pewnie domyślacie po samej nazwie gry. Twoim głównym zadaniem w tej grze jest przede wszystkim bez wywrotki dotrzeć do mety pokonując koparką po drodze bardzo wiele trudnych i stromych podjazdów i zjazdów. Dla ułatwienia możesz w grze także manewrować łychą,dzięki której bez problemu będziesz znacznie stabilniejszy ze swoją koparka. Do jazdy koparką używaj strzałek a do poruszania łychą klawiszy W,A,S,D


Koparka z magnesem

Ocena gry

Tym razem jesteś operatorem koparki z magnesem i w tej grze masz za zadanie wydobyć wszystkie śmiecie z wody. Poruszaj magnesem, który znajduje się przy koparce i postaraj się wydobyć wszystkie śmiecie z wody.Pamiętaj żeby wydobywać tylko śmiecie z wody, ponieważ jak wydobędziesz inne przedmiot lub rybę to zostaną odjęte punkty lub czas.Do wydobywania z wody śmieci potrzebna Ci będzie do grania tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Zagraj w siatkówkę koparkami

Ocena gry

Przed toną gra w której jak już się pewnie domyślacie po samej nazwie gry będziemy grać w siatkówkę. Zasiądź za kierownicą koparki i zagraj w siatkówkę ze swoim przeciwnikiem, którym jest druga koparka. Musisz odbijać piłkę używając łychy, która na ogół w koparce służy do kopania dziur. Postaraj się odbijać piłkę bardzo dokładnie tak aby nie spadała na twoim polu tylko twojego przeciwnika, dzięki czemu wygrasz pojedynek w siatkę. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej za pomocą której będzie odbijał piłkę.


Koparka kopanie dziur

Ocena gry

Pracujesz jako operator koparki i kopałeś w ziemi dziury a tu nagle ujrzałeś w ziemi złoto. Szef powiedział że jak wydobędziesz wszystkie złoto z ziemi to dostaniesz mega duża premię i właśnie twoim zdaniem jest teraz z ziemi wydobyć poszczególne szczątki złota.Podczas wydobywania uważaj aby nie wydobyć węgla czy też kamienia, ponieważ za te minerały dostaniesz znacznie mniej kasy niż za czyste złoto. Złoża złota, które znalazłeś są dosyć duże, więc będziesz musiał wydobywać je przez kilka leveli w tej grze. Do grania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.Koparka kopie ziemie

Ocena gry

Koparka kopie ziemie to gra w której będziemy kopać koparką w ziemi za złotem. Jeżeli zauważysz złoto w ziemi na ekranie gry to postaraj się wydobyć wszystkie, które tylko ujrzysz na ekranie gry aby zarobić jak najwięcej pieniędzy. Nie wydobywaj czasem kamieni i węgla, ponieważ wyciąganie tych minerałów trwa dosyć długo a bardzo słabo w porównaniu do złota za nie płacą a chodzi o czas. Do grania potrzebujesz myszkę.


Przewożenie koparki

Ocena gry

Zabaw się w kierowcę ogromnej ciężarówki, który przewozi te największe transporty czyli duże maszyny budowlane na inne budowle takie jak na przykład koparki czy też spychy. Tym razem akurat będziesz przewozić koparką na inną budowę. Twoim zadaniem jest dowieźć koparkę całą do celu.Jednak nie jest to takie łatwe zadanie, ponieważ w drodze do celu masz wiele przeszkód i górek do przejechania, lecz jeżeli będziesz jechał rozsądnie i wolno to na pewno dotrzesz do celu. Do kierowania koparką używaj tylko wyłącznie strzałek.


Oczyszczanie dna koparką

Ocena gry

Dno łowiska zostało znacznie mocno zanieczyszczone i właśnie w tej grze twoim zadaniem jest oczyścić to dno używając w tym celu koparki. Zasiądź za sterami koparki i postaraj się wydobyć z wody jak najwięcej śmieci. Oczywiście pamiętaj aby nie wydobywać z wody ryb tylko śmieci, ponieważ jak przez przypadek wydobędziesz z wody rybę to odejmują ci punkty lub czas. Do grania używaj myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie