Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Literki 10 gier

Literki i cyferki dla dziewczyn

Ocena gry

Przedstawiona gra to kolejna w której musicie znaleźć ukryte literki. Obrazki są głównie dziewczęce i to właśnie im dedykowana jest ta gra. Nie jest to jednak takie łatwe zadanie jak mogło by się Wam wydawać, ponieważ nie dysponujecie szkłem powiększającym w porównaniu do większości innych tego typu gier, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok. Nie martwice się jednak, gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Kilkuliterowe słowa dla dzieci

Ocena gry

Połączenie nauki z zabawą jest dosyć trudne, lecz dzięki tej grze możliwe. Wcielicie się tutaj w postać zwierzątka, które musi poruszać się po labiryncie i zbierać literki tworzące wyrazy. Utrudnieniem jest jednak, to iż są one w języku angielskim, a dodatkowo musicie uważać na inne zwierzaki, gdyż zderzenie z nimi niestety zakończy grę a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu plansze stawać się będą coraz trudniejsze, a słowa będą coraz dłuższe.


Literki dla 5 latka

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać SpongeBoba Kanciastoportego, którego na pewno znacie z animowanych bajek. Waszym zadaniem będzie zbieranie literek, które utworzą wyraz podany na ekranie. Do tego celu posłużą Wam balony, gdyż literki są umieszczone na niebie. Sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze, lecz wcale nie jest to takie proste, gdyż musicie uważać na ptaki, które mogą doprowadzić do przebicia balonów i zakończenia gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również aby zbierać tylko potrzebne litery.


Literki po polsku

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie na ekranie wyświetlać Wam się będą sceny ze znanych i lubianych bajek Disneya, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie na nich ukrytych literek. Nie jest to oczywiście takie łatwe, gdyż są one świetnie zakamuflowane, a na dodatek nie macie do dyspozycji szkła powiększającego, jak to bywa w większości tego typu grach, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok. Nie ma na co czekać, więc zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Literki do pisania

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się tabela z wieloma literami. PO lewej stronie podane będą słowa, które musicie znaleźć w tej oto rozsypance. Nie jest to łatwe, gdyż wymaga to od Was wiele sprytu, a na dodatek słowa są w języku angielskim, lecz z drugiej strony dzięki temu możecie potrenować język obcy łącząc przyjemne z pożytecznym, a to w nauce zdarza się nieczęsto, więc warto to wykorzystać. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Rzymskie literki

Ocena gry

Oglądaliście bajkę pt. \"Gdzie jest Nemo?\" Na pewno tak, a dzięki tej grze znów spotkacie z głównymi bohaterami, gdyż na ekranie wyświetlać Wam się będą różne sceny z tego filmu, a Waszym zadaniem będzie znaleźć na nich ukryte cyfry. Nie jest to łatwe, gdyż co one dobrze zakamuflowane, a na dodatek nie macie do dyspozycji szkła powiększającego jak bywa to w większości tego typu grach. Pamiętajcie również, że kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie bezcennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Nauka literek dla przedszkolaków

Ocena gry

Dorę na pewno znacie z bajek, a dzięki tej grze znów macie okazję się z nią spotkać. Waszym zadaniem jest odnalezienie ukrytych literek na obrazku, który przedstawią Waszą bohaterkę podczas urodzin. Jest to bardzo łatwe i na pewno dacie sobie radę, gdyż z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające, dzięki któremu wszystko staje się prostsze. Pamiętajcie jednak, że każde kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie bezcennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Literki Myszka Miki

Ocena gry

Myszka Miki, to animowana postać, którą na pewno znacie. W tej grze Waszym zadaniem jest odnalezienie ukrytych literek na obrazku, który przedstawia właśnie tego bohatera wraz ze swoją ukochaną podczas świąt Bożego Narodzenia. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one doskonale zakamuflowane, a na dodatek nie macie do dyspozycji szkła powiększającego jak w innych tego typu grach. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Pamiętajcie jednak, że kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie punktów.


Nauka literek dla chłopców i dziewczyn

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie Waszym zadaniem będzie odszukanie na obrazku ukrytych liter. Tym razem zdjęcia będą przedstawiały sceny z filmu jaki na pewno znacie, a mowa tutaj o \"Królu Lwie.\" Nie jest to trudne, więc swoich sił mogą spróbować nawet małe dzieci. Do dyspozycji macie szkło powiększające, które znacząco ułatwia zadanie. Pamiętajcie również, że każde kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Świnka peppa literki

Ocena gry

Świnka Peppa, to bajkowa postać, którą na pewno znacie. W tej grze Waszym zadaniem będzie odszukanie gwiazdek, które ukryte są na różnych obrazkach. Nie jest to trudne, gdyż z pomocą przychodzi szkło powiększające, dzięki któremu powinno być o wiele łatwiej. Pamiętajcie jednak, aby nie klikać w puste miejsca na ekranie, gdyż skutkuje to odjęciem punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie