Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Łowieckie The Hunter 16 gier

Świat myśliwego online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w myśliwskiego kota. Waszym zadaniem będzie łapanie ryb i w tym celu będziecie nurkowali pod wodą. Koty jak każde inne stworzenia potrzebują tlenu, więc co jakiś czas musicie wypływać na powierzchnię i łapać powietrze. Pasek tlenu widoczny jest w górnej części ekranu. Pamiętajcie również, aby nie jeść robaków, gdyż każdy taki przypadek odbiera Wam trochę życia, jednocześnie zagrażając zakończeniu gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc dajcie z siebie wszystko.


Łowienie na muchę

Ocena gry

Właśnie postanowiliście się wybrać na ryby, a Waszą miejscówką będzie bezludna wyspa. Do łowienia ryb posłużą Wam różne przynęty, które widoczne są na górze ekranu. Pamiętajcie, że każda ryba lubi jej inny rodzaj, więc aby je przechytrzyć musicie umiejętnie dobierać robaki. Pamiętajcie, że konieczne jest złowić taką ilość ryb jaka wyświetlona jest na ekranie. Dodatkowo robicie to na czas, więc nie jest to proste. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Łowienie sumów

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w pirata, który postanowił udać się na ryby. Stwierdził on jednak, że nie będzie łowił za pomocą wędki, lecz kuszy. Kierunek wystrzału ustalacie za pomocą strzałek, zaś strzelacie klikając spację. Pamiętajcie również, że długość linki jest ograniczona i nie zawsze sięgnie tam, gdzie byśmy tego chcieli. Nie próbujcie również strzelać w żółwie, gdyż ich gruby pancerz nie pozwoli na przebicie. Postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów zanim czas widoczny za zegarze upłynie całkowicie.


Łowienie muszelek

Ocena gry

Wędkarstwo to bardzo popularne hobby, a zapaleńcy tego sportu często podróżują do innych krajów, aby łapać coraz to inne gatunki ryb. Tym razem i Wy wybierzecie się do egzotycznych krajów, gdzie będziecie łowili piękne ryby, w tym wielkie rekiny. W lewym, dolnym rogu ekranu macie wskaźnik, gdzie podczas holu ryby wskazówka powinna utrzymywać się na zielonym polu. W innym razie żyłka przerwie się, a Wy stracicie swoją zdobycz, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc nie czekajcie dłużej i zaczynajcie.Myśliwy w lesie na polowaniu

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę myśliwego, który wyruszył do lasu potrenować strzały z łuku. Jako cel posłużą Wam deski w kształcie jeleni, które cały czas będą się przemieszczały i zmieniały swoje położenie, w związku z czym musicie być szybcy i bardzo sprawni. Pamiętajcie również, że nietrafiony strzał będzie się równał z końcem, gry a do tego nie możecie dopuścić za wszelka cenę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Hunter gra online

Ocena gry

Przed Wami myśliwska gra o świetnej grafice, gdzie do przejścia macie 20 poziomów. Waszym zadaniem będzie zabijanie kaczek z dubeltówki. Przed każdym levelem dostaniecie wytyczne jakie zwierzaki dokładnie powinny się znaleźć na Twoim koncie. Pamiętajcie, aby się ich trzymać, gdyż w innym razie nie przejdziecie na kolejny poziom, a pamiętajcie, że każdy z nich jest coraz trudniejszy. Dubeltówką sterujecie myszką i również za jej pomocą strzelacie. Magazynek przeładowujecie zaś klikając spację, powodzenia!


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Jeśli płynęliście kiedyś łódką, to zapewne wiecie, że niektóre ptaki potrafią być niebezpieczne atakując obiekty pływające. Tak samo jest również w tej grze, gdzie właśnie płynąc motorówką musicie zmierzyć się z kaczkami. Do tego celu posłuży Wam strzelba i to za jej pomocą musicie zabijać pierzastego wroga. Pamiętajcie, aby strzelać również do skrzynek lecących z nieba, gdyż znajduje się tam bezcenna amunicja. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Łowienie skarbów

Ocena gry

Płynęliście statkiem, który się rozbił. Po tej katastrofie dotarliście na bezludną wyspę, gdzie musicie przetrwać. Waszym pożywieniem będą oczywiście ryby, których w wodzie jest pod dostatkiem. Aby je złowić skonstruowaliście prowizoryczną wędkę. Żyłkę wraz z haczykiem wrzucicie do wody i za pomocą myszki komputerowej będziecie nakierowywali ją na pływające ryby. Łowicie je dotąd, aż wskaźnik Waszego głodu napełni się. Uważajcie jednak, aby nie wyciągnąć z wody pływających śmieci, gdyż stracicie bezcenne punkty.


Łowienie monet

Ocena gry

Ogłuszanie ryb dynamitem jest zabronione na całym świecie, gdyż jedyną formą właściwego łowienia jest wędkowanie. W poniższej grze wcielicie się jednak w takiego kłusownika. Siłę oraz kierunek wyrzucenia dynamitu ustalacie za pomocą myszki komputerowej. Następnie czekacie aż niektóre ryby wypłyną i podpływacie do nich motorówką na której się znajdujecie. Uważajcie, aby nie uprzedził Was w tym pewien ptak. Pamiętajcie również, aby zbierać kulki zrzucane przez innego ptaka, gdyż znacząco one Wam pomagają.


Mysliwy hunter dla dzieci

Ocena gry

Polowanie to nie taka łatwa sztuka, a przekonacie się o tym na własnej skórze grając w tę oto grę. Waszym zadaniem będzie strzelanie za pomocą strzelby do dzików, które przebiegają z jednej strony lasu do drugiej. Wy nie możecie do tego nie dopuścić. Trafienie zwierzęcia wcale nie musi wiązać się z jego zabiciem, gdyż są one bardzo wytrzymałe, więc dajcie z siebie wszystko. Dużym ułatwieniem jest fakt, że macie nieskończoną ilość amunicji, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności w grze będzie wzrastał.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie