Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Łowieckie Za Darmo 12 gier

Łowienie na jeziorze

Ocena gry

Wędkarstwo to piękne hobby, a w tej grze będziecie je spełniali na jeziorze łowiąc z łódki. Waszym zadaniem jest zahaczenie haczykiem jak największej ilości ryb, które przepływają pod wodą. Musicie za pomocą spacji w odpowiednim momencie spuścić haczyk, tak aby trafił on w rybę. W ten sposób zdobędziecie bezcenne punkty i pamiętajcie, że gra jest na czas w związku z czym spieszcie się. Macie również możliwość sterowania łodzią w prawo i w lewo. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie swoją wędkarską przygodę.


Łowienie dużych ryb

Ocena gry

W poniższej grze właśnie wybraliście się nad jezioro, aby łowić ryby. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest, a przekonacie się o tym na własnej skórze. Na samym początku musicie jednak wybrać łowisko na których chcecie się znaleźć. Następnie wybieracie miejscówkę oraz przynętę na jaką chcecie łowić. Po tej czynności warto zerknąć na radar widoczny w prawym, górnym rogu ekranu gdyż pokazuje on gdzie zlokalizowane są ryby. Możecie je również wypatrzeć poprzez cienie poruszające się w wodzie.


Łowienie na morzu

Ocena gry

Łowienie ryb na morzy, to bardzo trudne przedsięwzięcie, a w tej grze właśnie takiemu zadaniu stawicie czoła. Znajdywać się będziecie na łódce i musicie złowić minimalną ilość ryb, która zostanie podana Wam na początku planszy. Z każdym kolejnym poziomem ilość gatunków w wodze będzie wzrastała, aczkolwiek wśród nich znajdą się i te, których łowienie nie jest wskazane, więc bądźcie czujni i uważajcie co znajduje się na Waszych haczykach. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Łowienie ryb wędką

Ocena gry

W poniższej grze wybierzecie się na zawody wędkarskie. Na samym początku odbędzie się losowanie stanowisk, a następnie udacie się na to wybrane przez siebie. Po tej czynności przygotujecie wędkę do łowienia, założycie robaka i w spokoju zaczniecie oczekiwać pierwszego brania. Gdy ono nastąpi musicie rybę zaciąć i umiejętnie ją holować, tak aby jej nie zerwać. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż macie ograniczoną ilość robaków, a każda złowiona ryba to punkty do klasyfikacji generalnej, powodzenia!Łowienie tuńczyków

Ocena gry

Właśnie wybraliście się na wakacje do egzotycznych krajów, aby łowić wielkie ryby w pięknej scenerii. Na Waszych haczykach gościć będą tuńczyki, marliny, żaglice i wiele innych. Zanim jednak popłyniecie na wodne polowaniu musicie wybrać miejscówkę. Gdy już znajdziecie się na łowisku, to musicie wypatrywać miejsca gdzie przebywają ryby. Są to przeważnie cienie pod wodą lub pluski na wodze. Gdy dostrzeżecie takie zjawisko, to właśnie tam powinniście zarzucić swoją przynętę. Do dzieła i powodzenia!


Łowienie ryb za darmo

Ocena gry

W tej grze wypłyniecie swoją motorówką na jezioro w celu łowienia ryb. Gdy już zlokalizujecie łowisko, to nie ma na co czekać, tylko trzeba łapać za wędkę i zaczynać łowienie. Za pomocą strzałek ustalacie głębokość na której Wasza przynęta powinna się znaleźć. Gdy już umiejscowicie ją tam gdzie chcecie, to czeka Was oczekiwanie na pierwsze branie. Jeśli już ono nastąpi, to musicie zrobić wszystko, aby ryby nie zerwać, gdyż przez to nie zyskacie cennych punktów. Pamiętajcie, że z każdym poziomem łowiska i ryby będą się zmieniać.


Łowienie pod lodem

Ocena gry

Dla wielu wędkarzy zima to okres kiedy wędki chowają do szafy i czekają na wiosnę. Inni zapaleńcy są jednak w raju, gdyż swoja pasję mogą kontynuować poprzez łowienie spod lodu. W tej grze i Wy spróbujecie swoich sił w zimowym wędkowaniu. Za pomocą myszki spuszczać będziecie przynętę na pożądaną odległość, a następnie trzymając lewy jej klawisz czekacie na branie. Gdy ono nastąpi, to przycisk puszczacie, co jest równoznaczne z zacięciem. W ten sposób postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów.


Łowienie ryb dla dzieci

Ocena gry

Jeśli lubicie łowić ryby, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze wyruszycie na morze swoją łódką, a Waszym zadaniem będzie oczywiście łowienie ryb. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ pod wodą znajduje się wiele śmieci, których nie możecie zahaczyć, gdyż każdy taki epizod przybliża Was przegranej, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, aby uważać na burzową chmurę, która chce trafić Was swoim piorunem. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


Łowienie 45 rybek

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w chłopca, który porusza się na chmurze nad oceanem trzymając w ręku siatkę na motyle. Waszym zadaniem będzie łapanie do niej ryb wyskakujących nad wodę. Do tego celu posłużą Wam strzałki oraz spacja. Pamiętajcie, że macie na to ograniczona ilość czasu, więc starajcie się przed jego upłynięciem zdobyć jak najwięcej punktów. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno przypadnie Wam do gustu, w związku z czym spędzicie nad nią wiele czasu.


Łowienie orek

Ocena gry

Łowienie ryb to hobby, które ma zwolenników na całym świecie. Odmian tego sportu istnieje wiele, a Wy w tej grze będziecie łowili ryby za pomocą spinningu. Wyruszyliście na morze w Waszej łódce i musicie złowić rybę, której sylwetka widnieje w dolnym, prawym rogu ekranu. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż pod wodą jest wiele innym ryb, a na dodatek macie na to ograniczoną ilość czasu, w związku z czym musicie się bardzo postarać, aby misja zakończyła się sukcesem. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie