Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Ścigacze Na 2 Osoby 11 gier

Motory i auta hod lils

Ocena gry

Motory i auta hod lils to gra w której wcielamy się w kierowcę samochodu i będziemy kierować samochodem hot wheels. Naszym zadaniem jest jechać jak najszybciej aby uciec przed smokiem, który nas goni. Postaraj się także podczas ucieczki pozbierać jak najwięcej złotych monet. Uważaj z prędkością na ostrych zakrętach, ponieważ zbyt szybka jazda może spowodować że twój samochód się wywróci i niestety ale będziesz musiał/a wtedy zacząć grę od nowa. Do kierowania samochodem używaj tylko strzałek.


Duże motory

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziesz jeździł motorem po nierównościach. W grze został specjalnie przygotowany dla ciebie tor przeszkód, który musisz oczywiście pokonać. Na torze nie brakuje przeszkód do przeskoczenia czy też do przejechania, poprzez które musisz oczywiście przejechać odpowiednio manewrując motocyklem. Do kierowania potrzebne Ci są tylko strzałki.


Motory i przeszkody

Ocena gry

Akcja gry toczy się na torze nierównościowym czyli trasie, którą masz do pokonania. Postaraj się tak jechać aby przejechać trasę w jak najkrótszym czasie gry a także tak aby w drodze do mety nie przewrócić motora do góry kołami, ponieważ wtedy niestety ale będziemy musieli zacząć grę od nowa. Zwróć uwagę także na czas jazdy, ponieważ dobrze by było jakbyś przejechał/a trasę w jak najkrótszym czasie gry. Do kierowania motorem użyj tylko strzałek.


Motory wodne

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą skutera wodnego i ruszaj na wodę. Twoim zadaniem jest jeździć skuterem po wodzie a także zbierać przedmioty oraz wyskakiwać ze specjalnie przygotowanych wyskoczni. Uważaj, ponieważ zbyt szybka jazda może doprowadzić do wywrócenia skutera poprzez co będziemy musieli niestety ale zacząć rundę od nowa. Do szalonej jazdy skuterem wodnym potrzebujesz tylko strzałek.Motory vs zombie

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą motora i tym razem jesteś zmuszony do jazdy motorem po blokach a jednocześnie uciekać przed Zombie.Niestety nie jest to takie proste, ponieważ na trasie, którą uciekasz przed Zombie nie brakuje Zombiaków i przeszkód, które musisz przeskakiwać. Do jazdy używaj tylko strzałek a natomiast do skakania używaj klawisza A.Raz wciśnięty klawisz A daje jeden skok a natomiast dwa razy wciśnięty klawisz A daje nam podwójny skok czyli znacznie dłuższy skok.


Motory vs policja

Ocena gry

Tym razem uciekamy motorycklem przed policją, która nas goniła i nagle gdzieś się zagubiła ale dla pewności musimy dalej uciec żeby nas czasem nie odnalazła. W każdej z plansz musisz jechać przed siebie pokonując tor przeszkód. Spotkasz najczęściej takie przeszkody jak doły, które musisz ominąć w powietrzu, jednak aby to zrobić musisz się dobrze rozpędzić. Postaraj się także w każdej z rund tej gry jechać jak najszybciej aby osiągnąć jak najlepszy czas planszy. Do jazdy i ucieczki przed policją używaj tylko strzałek.


Motorowe zmagania

Ocena gry

Stań przed dwunastoma planszami w tej grze, gdzie twoim zadaniem będzie pokonać je oczywiście jadąc na motorze. Na każdej z tras nie zabraknie wielu przeszkód takich jak na przykład ostrych podjazdów czy też dołów do przeskoczenia. Musisz jechać bardzo uważnie aby w tej grze pokazać się z jak najlepszej strony i przejechać wszystkie plansze w jak najkrótszym czasie gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek,które posłużą Ci do kierowania motocyklem.


Motory gaz do dechy

Ocena gry

Motory gaz do dechy to kolejna darmowa gra z serii gry ścigacze w której to grze będziemy jeździli motokrossem i naszym zadaniem jest oczywiście jeździć po przeszkodach czyli po tak zwanym torze nierówności na którym nie brakuje żadnych przeszkód. Postaraj się przejechać każdą z rund w jak najkrótszym czasie gry a także dotrzeć do mety nie zaliczając po drodze żadnej wywrotki. Do grania używaj tylko strzałek.


Motory Friv

Ocena gry

Motory Friv to gra w której będziemy jeździli motorami po torze przeszkód, który został specjalnie dla Nas przygotowany. Gra została podzielona na rundy, tak aby znacznie utrudnić grę i zwiększyć poziom w niej. Twoim zadaniem w każdej z plansz jest oczywiście pokonać trasę w jak najkrótszym czasie gry a także wszystkie przeszkody w drodze do mety bez żadnego upadku, ponieważ jak wywrócisz się na motocyklu to niestety ale musisz zacząć grę od nowa. Do kierowania używaj tylko strzałek.


Motocykle ekstremalne

Ocena gry

Ekstremalna jazda po przeszkoda to jest dopiero prawdziwe wyzwanie, które czeka na Ciebie właśnie w tej grze. Musisz tym razem pokonać przeszkody na wyznaczonej trasie gry. Dobrze by było gdybyś jeszcze osiągnął dobry czas na trasie podczas jazdy motocyklem. Do kierowania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie