Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Ścigacze Parkowanie 14 gier

Motory po śniegu

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą motoru i wyrusz w trasę z przeszkodami. Przed tobą trasa na której nie brakuje Ci przeszkód do pokonania. Musisz także przejechać trasę gry w jak najkrótszym czasie gry. Postaraj się jechać bardzo rozważnie tak aby nie wywrócić motoru do góry kołami, ponieważ wtedy niestety ale będziesz musiał zacząć planszę od początku. Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Motory terenowe

Ocena gry

Motory terenowe to kolejna darmowa gra z serii gry ścigacze w której to grze naszym zadaniem jest zasiąść za kierownicą motoru terenowego i wyruszyć w trasę. Twoim głównym zadaniem w tej grze jest przejechanie przygotowanej trasy a następnie w drodze do mety zbierać także złote monety, które dają +10 punktów każda z nich. Postaraj się w grze przejść jak najwięcej poziomów a także przejechać każdą z plansz w jak najkrótszym czasie gry.Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Motory turbo

Ocena gry

Szybka prędkość,ostre zakręty,gaz do dechy czyli gra turbo motory.W tej grze twoim zadaniem jest kierować motorem ścigaczem i wziąć udział w wyścigach ścigaczy na specjalnie przygotowanym wcześniej torze. Uważaj aby nie wypaść z zakrętów a także postaraj się przejechać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie gry.W każdej z rund oczywiście musisz postarać się wyprzedzić wszystkich rywali aby dotrzeć na metę jako pierwszy motocyklista. Do kierowania ścigaczem potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Motowy wyścig po mieście

Ocena gry

Weź udział w wyścigu motocykli w centrum mieści a dokładnie będziesz ścigał się po mieście przemieszczając się ulicami.Tor jest tak zbudowany że w niektórych jego odcinkach będziesz musiał wyjechać poza miasto na specjalny dodatkowy tor, który jest połączony z miastem, tam jednak możesz znacznie szybciej jechać. Wsiadaj za kierownicą,chwytaj strzałki, którymi będziesz kierował motocyklem i ruszaj w trasę.Motory wyścigowe

Ocena gry

Motory wyścigowe to kolejna bardzo fantastyczna gra z serii gry ścigacze w której to grze naszym zadaniem jest wziąć udział w wyścigu motorów na specjalnie przygotowanym torze do wyścigów.Postaraj się tak jeździć motorem na torze aby przejechać okrążenie w jak najkrótszym czasie gry i oczywiście postarać się wyprzedzić jak najwięcej kierowców oczywiście najlepiej wyprzedzić ich wszystkich. Do jazdy motorem używaj tylko strzałek.


Wyścigi ścigaczów na torze

Ocena gry

Tym razem przed tobą bardzo ważny wyścig w tej grze. Musisz jak najszybciej zasiąść za kierownicą motoru i ruszyć w trasę. Twoim zadanie jest oczywiście w jak najkrótszym czasie gry przejechać wyznaczone okrążenia a także w drodze do mety wyprzedzić wszystkich przeciwników. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które będą niezbędne do kierowania motorem.


Ściganie się motorami

Ocena gry

Ściganie się motorami to kolejna gra z serii gry wyścigi ścigaczów w której to grze twoim zadaniem jest zasiąść za kierownicą motocykla i wziąć udział w wyścigach motorów na torze. Postaraj się w każdej z rund w tej grze przejechać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie gry a także w drodze do mety musisz wyprzedzić wszystkich przeciwników.Do jazdy używaj tylko strzałek.


Motory na lotnisku

Ocena gry

Wsiadaj za kierownicę motora i weź udział w wyścigach motocykli na torze, który znajduje się na lotnisku. Celem jest dotarcie do mety jako pierwszy kierowca, czyli musisz dotrzeć na metę przed wszystkimi przeciwnikami.Postaraj się jechać jak najszybciej a także ścinać zakręty aby osiągnąć jak największą prędkość, dzięki czemu uzyskasz lepszy czas. Do jazdy potrzebujesz strzałek.


Motory enduro

Ocena gry

Wsiadaj za kierownice motocykla przeznaczonego do trailu i rusz w trasę. Twoim głównym celem w tej grze jest przejechać wyznaczoną trasę gry na której nie brakuje przeszkód. Każdą przeszkodę, którą tylko spotkasz w drodze do mety musisz oczywiście pokona tak aby nie przewrócić motoru do góry kołami, ponieważ jak go przewrócisz to niestety ale będziesz musiał zacząć rundę od nowa. Do grania potrzebujesz tylko strzałek, które są niezbędne do kierowania motorem na torze.


Gra z motorem

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra z motorem w której to grze będziemy jeździli motocyklem po nierównościach i naszym zadaniem jest przejechać bez żadnej wywrotki przygotowaną trasę gry. Na trasie, którą jedziesz jest bardzo wiele przeszkód, które musisz pokonać i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj głównie jak będziesz próbował wjechać pod stromą górkę, ponieważ jak się wywrócisz to niestety ale musisz zacząć rundę od nowa. Do grania potrzebujesz tylko strzałek.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie