Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Kucharzyk 10 gier

Gotowanie samodzielnie

Ocena gry

Kuchnia polowa to bardzo fajne doświadczenie, a po drugie nie od dziś wiadome jest, że na świeżym powietrzu lepiej się gotuje. I właśnie w takich okolicznościach będziecie realizowali przepis na żołądki z kurczaka. Może Was trochę dziwić, że są one do jedzenia, aczkolwiek jest to bardzo popularna potrawa. Przepis nie jest zbyt skomplikowany, a na dodatek przez cały czas towarzyszyć Wam będą liczne wskazówki, dzięki którym wszystko na pewno pójdzie zgodnie z planem. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie!


Gotowanie trudne dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w kucharza, którego zadaniem będzie przygotowanie dość nietypowego dania jakim bez wątpienia są żołądki z kurczaka. Wbrew pozorom jest to bardzo popularne danie, a przepis też nie jest zbyt trudny, gdyż przez cały czas towarzyszyć Wam będą liczne wskazówki pojawiające się na ekranie. Mimo to wszystkie czynności powinny Wam być znane. Najpierw należy je ugotować, a następnie po rozpuszczeniu masła na patelni smażymy nasz przysmak. Po tych czynnościach żołądki są już gotowe i możemy zabrać się za ich konsumpcję.


Gotowanie z Elsą

Ocena gry

Z winogron można wytworzyć wiele wyrobów, a grając w tę grę sami się o tym przekonacie. Początkowo będziecie musieli zebrać winogrona z krzewów i oczywiście je umyć. Następnie czeka Was wyciskanie soku. Potem wszystko zależy od Waszej inwencji twórczej, gdyż winogrona dają duże pole manewru. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej, wkładajcie fartuchy i sprawdźcie się w nowej roli, która zapewne Wam się spodoba. Przez cały czas towarzyszyć Wam będą liczne podpowiedzi, dzięki którym na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Robienie Wina

Ocena gry

Robienie Wina to bardzo pracochłonny proces, a dzięki tej grze będziecie się mogli o tym przekonać na własnej skórze, ponieważ wszystko od samego początku będziecie musieli zrobić sami. Najpierw rzecz jasna musicie skompletować winogrona poprzez ich zerwanie z krzewu, potem trzeba je umyć w czystej wodzie, aby następnie wziąć się za długi proces, poprzez wyciskanie soku i oczywiście czekanie, którego czas jest nieokreślony, bo przecież nie od dziś wiadomo, że czym wino starsze tym lepsze. Do dzieła i powodzenia!Robienie sałatki owocowej

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie sałatki owocowej. Do dyspozycji macie wiele składników, które już pokrojone czekają w miskach na użycie. Jeśli nie znacie przepisu, to nie musicie się tym martwić, ponieważ na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, które są bardzo pomocne, więc warto postępować według ich wskazówek, gdyż wtedy gotowanie stanie się wiele bardziej łatwiejsze i przyjemniejsze. Dodatkowym atutem jest również miejsce zlokalizowania kuchni, która znajduje się na otwartym powietrzu.


Sałatka owocowa

Ocena gry

Rodzajów sałatek jest bardzo wiele, tym razem naszym zadaniem będzie przygotowanie jej owocowej odmiany. Do dyspozycji mamy kuchnię, która zlokalizowana jest na polu, więc gotowanie będzie jeszcze bardziej przyjemniejsze. Składniki w miskach są już gotowe, więc nie musimy martwić się nad ich przygotowaniem. Dodatkowo przez cały czas towarzyszyć nam będą liczne podpowiedzi, dzięki którym wszystko staje się o wiele łatwiejsze. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gotowanie z Elza

Ocena gry

W tej grze gotujecie wraz z Elzą. Jak zawsze jednak w takich przypadkach, najpierw trzeba skompletować odpowiednie składniki. I właśnie to będzie Waszym zadaniem w tej grze. Na dole ekranu widoczny jest pasek, a na nim obramowania różnych przedmiotów i produktów. Musicie jak najszybciej te puste miejsca uzupełnić, gdyż rozgrywka toczy się na czas w związku a czym jego koniec będzie skutkował końcem gry i niestety trzeba będzie zacząć od początku. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gotowanie obiadu z Sarą

Ocena gry

Tym razem wraz Sarą postanowiliście ugotować coś pysznego. Zanim jednak to nastąpi musicie skompletować składniki, które rozrzucone są po całej kuchni. Na dole ekranu widoczny będzie przesuwający się pasek, a na nim sylwetki różnych przedmiotów i produktów. Musicie jak najszybciej te puste miejsca uzupełnić prawdziwymi rzeczami poprzez przesuwanie ich myszką w to właśnie miejsce. Pamiętajcie, że robicie to na czas i jeśli Wam się nie uda, to niestety gra zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić.


Gotowanie i pieczenie ciasta z Sarą

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie pomoc Sarze w pieczeniu tortu. Przy okazji możecie potrenować mnożenie, gdyż za każdym razem Wasza koleżanka mówi ile razy dany składnik powinien znaleźć się w misce, a Wy musicie dobrać odpowiednie proporcje, gdyż jeśli tego nie zrobicie, to przepis najzwyczajniej w świecie nie wyjdzie, więc postarajcie się, aby tak nie było. Po wyrobieniu ciasta zajmiecie się polewą, a po tych wszystkich czynnościach pozostanie Wam tylko udekorowanie tortu różnorodnymi słodkościami, jakie będziecie mieli do dyspozycji.


Gotowanie i pieczenie z Sarą

Ocena gry

Pieczenie ciasta z Sarą to bardzo fajne zajęcie, a dodatkowo pożyteczne, gdyż dzięki tej grze możecie uczyć się mnożenia. Przed dodaniem każdego składnika Wasza towarzyszka mówi ile razy dany produkt powinien znaleźć się w misce, a Wy musicie go dodać. Pamiętajcie jednak, aby nie przesadzić, ponieważ przepis po prostu nie wyjdzie i cała praca pójdzie na marne, w związku z czym bądźcie czujni. Po wyrobieniu ciasta zajmiecie się polewą, a po ukończeniu tego zadania będziecie mogli oddać się w całości dekorowaniu tortu.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie