Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Alfabet Po Polsku 19 gier

Znajdź ukryte literki

Ocena gry

Znajdź ukryte literki to gra w której musisz zdecydowanie wykazać się swoją spostrzegawczością i odszukać w jak najkrótszym czasie gry literki, które zostały ukryte na ekranie gry. Przyglądając się dobrze na fotografię, na pewno uda Ci się w bardzo krótkim czasie gry odszukać wszystkie literki na ekranie.Do szukania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Nauka alfabetu dla dzieci

Ocena gry

Twoje dziecko nie zna jeszcze alfabetu ?To najwyższa pora aby się nauczyło alfabetu.W tej grze będziemy się alfabetu od podstawa. Zaczynając od A czyli pierwszej litery alfabetu zacznij naukę. Musisz układać wagoniki z poszczególnymi literami na pociąg aż do momentu jak utworzysz cały kompletny pociąg z wagonikami. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Alfabet abc

Ocena gry

Alfabetu uczyliście się zapewne już w przedszkolu i zna go każda osoba chodząca do szkoły. W tej grze wykorzystacie swoje umiejętności do znajdywania poszczególnych literek, które są ukryte na obrazkach z kreskówek i filmów. Zadanie wcale nie jest proste, gdyż za każde kliknięcie w złe miejsce dostajecie karę, a na dodatek z poziomu na poziom plansze stają się coraz trudniejsze. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Wytężcie swój wzrok i wykonajcie to zadanie, powodzenia!


Alfabetyczna gra

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie szukanie różnych literek alfabetu. Z pozoru łatwe zadanie wcale takie nie jest, ponieważ są one ukryte na obrazkach przedstawiających różne sceny z bajek i kreskówek. Dodatkowym utrudnieniem bez wątpienia są kary jakie dostaniecie za kliknięcie w nieodpowiednie miejsce. Gra ta świetnie ćwiczy Wasz wzrok, więc dajcie z siebie wszystko i postarajcie się jak najlepiej wykonać to zadanie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!Alfabet kolorowanka

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia ze świetną grą edukacyjną. Możecie uczyć się, a zarazem bawić a to wszystko dzięki kolorowance alfabetycznej. Waszym zadaniem jest pokolorowanie poszczególnych literek, które pokazane są na tablicy. Przy okazji wykonywania polecenia możecie ćwiczyć sobie ich pisownię, a nawet wypowiedź, dzięki czemu nawet najmniejszym dzieciom sprawi to radość. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, łapcie za pędzel i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Alfabet online

Ocena gry

Literki i alfabet nie zawsze musi kojarzyć się ze szkołą i pisaniem w zeszycie. Czasami można wykorzystać je do całkiem przyjemnego celu, tak jak ma to miejsce w tej grze. Waszym zadaniem jest trafienie klocka z poszczególna literką nabojem na którym również jest umieszczona ta sama litera. W tym przypadku F i D. Zadanie nie jest takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ z poziomu na poziom plansze są coraz trudniejsze. Do sterowania używacie myszki oraz klawiszy F i D, którymi ustalacie moc wystrzału.


Znajdź litery alfabetu

Ocena gry

W tej grze musicie maksymalnie wytężyć swój wzrok. Waszym zadaniem będzie znalezienie literek alfabetu, które sprytnie ukryte są na obrazku z kreskówki lub też bajki. Pamiętajcie jednak, ze nie jest to takie łatwe, a dodatkowo za każde kliknięcie w złe miejsce są odejmowane punkty. Z poziomu na poziom plansze również są coraz trudniejsze, w związku z czym musicie się maksymalnie skupić, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Nauka literek i alfabetu dla dzieci

Ocena gry

Alfabet powinien umieć każdy. To podstawa do poprawnej pisowni i wymowy, która przyda nam się na całe życie. W szkole jednak nie zawsze macie chęć i ochotę na naukę, a dzięki tej grze możecie połączyć przyjemnie z pożytecznym. Waszym zadaniem jest ułożenie wagonów od litery A do Z. Jest to świetna zabawa, która zapewne spodoba się najmniejszym dzieciom, a może właśnie dzięki niej nauczycie się abecadła. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Ukryty alfabet

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem jest odnalezienie liter alfabetu, które są ukryte na poniższym obrazku. Nie jest to jednak takie proste, gdyż pingwinów jest wiele, a na dodatek znacząco się one ze sobą zlewają przez co nasze oczy mogą wariować. Nie możecie jednak się poddać i koniecznie musicie znaleźć wszystkie literki, które się schowały. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż za każe kliknięcie w złe miejsce odejmowane Wam są punkty, a do tego nie możecie dopuścić za wszelka za cenę, powodzenia!


Alfabet po polsku

Ocena gry

Rebusy to zabawa, którą lubi chyba każdy. Nic tak nie cieszy jak odgadnięta zagadka, a właśnie na tym polegać będzie ta gra. Waszym zadaniem jest wpisywanie w okienko liter, które w ostatecznym rozrachunku utworzą hasło. Dzięki temu możecie ćwiczyć sobie polski alfabet, gdyż właśnie w takiego języka tutaj używacie. Początkowo zagadki nie powinny sprawiać Wam problemu, lecz z biegiem czasu rebusy będą coraz trudniejsze, więc musicie się bardzo postarać. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc nie czekajcie i zaczynajcie!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie