Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Bańki W Akcji 11 gier

Pękające piłki

Ocena gry

Tym razem w powietrzu latają piłki. W tej grze musisz strzelać w nie piłkami w tym samym kolorze. Przykładowo jeżeli widzisz że w powietrzu lata piłka niebieska to musisz strzelić w nią trzy razy piłką niebieską aby pękła. Bardzo podobnie jak w tradycyjnych pękających bańka, lecz teraz musimy strzelić trzy razy a nie ułożyć trzy koło siebie. W grze potrzebujesz tylko myszki.


Pękające balony

Ocena gry

Pękające balony to bardzo podobna gra do tradycyjnych i popularnych pękających baniek czy też kulek. Po prostu zamiast kulek w tej grze mamy baloniki z obrazkami. Zasady jednak się nie zmieniły i są takie same jak w kulach pękających. Musisz ustawić koło siebie lub w jednej lini minimum trzy takie same balony jednego koloru. Do układania balonów używaj myszki.


Pękające bańki 3

Ocena gry

Przed tobą trzecia wersja pękających baniek. Radziłeś sobie z pierwszą i drugą częścią tej gry ? Spróbuj swoich sił w trzeciej części, która już nie jest taka łatwa jak poprzednie wersje. Strzelaj bańkami do momentu aż znajdą się koło siebie minimum trzy bańki w takim samym kolorze i pękną. Daj z siebie wszystko. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Logiczne pękające bańki

Ocena gry

Logiczne pękające bańki dla dzieci to gra w której musimy trochę pomyśleć zanim wykonamy jakiś ruch. Najlepiej dokładnie się zastanowić przed każdym zamierzanym ruchem, ponieważ jeżeli już strzelimy bańką to nie możemy już tego cofnąć. Postaraj się grupować bańki kolorami, ponieważ o to właśnie chodzi w tej grze. Ustawiaj bańki minimum trzy jednego koloru obok siebie lub w jednej lini. Do grania używaj myszki komputerowej.Pękające bańki Bubble Hit

Ocena gry

Bubble Hit dla dzieci online to jedna z najpopularniejszy gier jeżeli chodzi o pękające bańki. Myślenie logiczne, celne strzelanie i szybkie ruchy to słowa, które opisują tą grę. W grze musisz szybko podejmować przemyślane decyzje i strzelać kolorowymi bańkami. Postaraj się układać bańki kolorami. Bańki pękną dopiero w momencie gdy obok siebie lub w jednej lini ułożyć minimum trzy bańki jednakowego koloru.Do grania w grę używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Bańka 2

Ocena gry

Przed tobą już druga część bardzo popularnej gry banki. Tym razem dokładnie tak samo jak w poprzedniej wersji tej gry twoim zadaniem w grze jest tak strzelać bankami aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki jednakowego koloru. Odpowiednio dobrane trzy bańki koło siebie znikną i o to chodzi właśnie w tej grze.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Bańki hit

Ocena gry

Bańki hit to odmiana gry z bańkami w której to grze będziemy strzelać kolorowymi banieczkami tak aby koło siebie lub w jednej lini czy też rzędzie zebrały się minimum trzy banki jednakowego koloru. W grze postaraj się uzbierać jak najwięcej takich miejsc w których będą minimum trzy bańki jednakowego koloru.Do gry użyj myszki komputerowej.


Banieczki dla dzieci

Ocena gry

Banieczki dla dzieci to gra dla najmłodszych graczy, którzy uwielbiają gry banki. Celem gry jest wyeliminować jak najwięcej kolorowych baniek z ekranu gry. Strzelaj bańkami tak aby wpadały w miejsca,gdzie są już bańki i żeby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dmuchanie baniek

Ocena gry

W tej grze nie będziemy już układać baniek koło siebie lecz będziemy dmuchać banki. Postaraj się napompować w grze jak najwięcej baniek tak aby zapełnić cały ekran z grą.Czeka na ciebie wiele poziomów w grze. Oczywiście każdy poziom jest nieco trudniejszy od poprzedniego, lecz powinieneś dać radę.Dmuchaj banki i przejdź jak najwięcej poziomów w tej grze. Aby nadmuchać bańkę wystarczy przytrzymać myszkę w wyznaczonym miejscu a bańka sama się nadmucha. Rozmiar banki zależy od czasu ile przytrzymasz myszkę.Do gry potrzebna Ci będzie myszka komputerowa.


Dotknij baniek touch the bubbles

Ocena gry

Dotknij baniek touch the bubbles występuje w wersjach 1,2,3,4,5. Gra polega na tym aby w grze dotknąć każdej bańki wtedy ona pęknie. Nie możesz dotknąć czerwonego lasera pod żadnym wypadkiem, ponieważ wtedy niestety ale zaczynasz rundę od nowa. Pamiętaj że musisz dotknąć każdą bańkę, ponieważ nawet jak zostawisz chociaż jedną bańkę w grze to niestety ale nie przejdziesz do kolejnego poziomu i będziesz się musiał/a wrócić do bańki, którą zostałeś/aś. Dlatego warto dotykać wszystkie banki po drodze na bieżąco niezależnie od koloru. Postaraj się przejść w jak najkrótszym czasie gry jak najwięcej plansz. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie