Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Bajki Zygzak Mcqueen 9 gier

Auta Zygzak i przeszkody

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielamy się w postać świetnie znanej nam postaci bajkowej, jaką bez wątpienia jest Zygzak McQueen. Naszym zadaniem będzie wyruszenie w trasę i zbieranie gwiazdek. Pamiętajmy jednak, że auto potrzebuje paliwa, więc kanistry pojawiające się co jakiś czas również się nam przydadzą. Oczywiście są i pewne utrudnienia, takie jak różnorodne przeszkody, które musimy omijać-głównie inne auta, jak i znaki. Jednorazowa stłuczka nie zakończy gry, aczkolwiek każda kolejna będzie nas już do tego niestety zbliżała.


Zygzak bujdy na resorach

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w tunera popularnego na całym świecie auta-Zygzaka McQueena! Naszym zadanie będzie modyfikacja jego wyglądu. Nie ma co się przywiązywać do jego tradycyjnej formy, więc warto trochę poeksperymentować. Do dyspozycji będziemy mieli kilka rodzajów felg, opon, spojlerów, reflektorów, szyb, oraz naklejek. Zmienić będziemy mogli również wygląd legendarnego numeru 95. Sterowanie w warsztacie odbywa się za pomocą myszki, zaś podczas jazdy testowej używamy już strzałek na klawiaturze.


Zygzak Makłin kolorowanki

Ocena gry

Zapewne kojarzycie filmową miłość Zygzaka McQueena jaką była błękitna 911-stka. Ci ciekawe auto marki Porsche odwzajemniło to uczucie, co było widoczne na wielu scenach filmu. Oczywiście nad wszystkim czuwał Złomek i właśnie jedną z takich scen będziecie mieli za zadanie pokolorować. Przedstawia ona zakochaną parę na tle kanionu, zaś na niebie zardzewiały holownik spełnia właśnie jedno ze swoich marzeń, jakim był lot śmigłowcem. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i dajcie upust swoim malarskim umiejętnościom.


Zykzag auta dla dzieci

Ocena gry

To kolejna gra związana z tematyką popularnego na całym świecie animowanego filmu pt. \"Auta\". Tym razem naszym zadaniem jest złożenie zdjęcia w ramce, które się rozbiło. Sterować będziemy myszką poprzez nasuwanie poszczególnych elementów w odpowiednie miejsce i obracanie ich za pomocą lewego klawisza myszki. Jeśli Wam się uda ujrzycie piękny obraz, na którym Zygzak McQueen bierze kąpiel, a pomaga mu w tym kumpel ze straży oraz najbliżsi przyjaciele, w tym jego filmowa miłość-Porsche 911, powodzenia!Auta 2 mcqueen dla dzieci

Ocena gry

Oto kolejna kolorowanka z serii filmu pt. \"Auta\" w którym główną rolę gra wyścigówka-Zygzak McQueen. Naszym zadaniem będzie pokolorowanie właśnie jego sylwetki, a w tym przypadki chyba bardziej pasuje określenie karoserii. Do dyspozycji mamy wiele kolorów i wcale nie musicie stosować się do barw jakie główny bohater nosił w filmie. Dajcie się ponieść trochę swojej wyobraźni, a zabawa na pewno będzie przednia. Sterujemy za pomocą myszki wybierając kolor na palecie barw, a następnie przenosząc go na obrazek.


Auta 2 world grand prix

Ocena gry

Wyścigi to nieodłączna część animowanego filmu pt. \"Auta\", jak i tej właśnie gry. Wcielicie się tutaj w rolę popularnego Zygzaka McQueena, który wraz z innymi pojazdami ściga się w kanionie po słynnej Route66. Wyścig ten jest długodystansowy, więc wymaga skupienia przez cały czas, gdyż rywale wykorzystają każdy nasz nawet najmniejszy błąd, aby tylko objąć prowadzenie, a przecież do tego nie możemy dopuścić. Do sterowanie przydadzą nam się strzałki na klawiaturze oraz przycisk X odpowiedzialny za nitro i Z dzięki któremu możemy driftować, czyli wchodzić w zakręt poślizgiem, bez potrzeby hamowania.


Auta 2 za darmo

Ocena gry

Jak zapewne dobrze wiecie przyjaciele Zygzaka McQueena z filmu auta mają swój sklep z oponami. W tej grze wcielicie się w rolę błękitnego podnośnika, który musi przetransportować opony z białymi rantami w pobliże kompresora, aby je napompować. Nie będzie to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ na przeszkodzie stoją nam inne \"gumy\", które musimy usuwać oraz rozlany olej powodujący utratę jednego z żyć jeśli tylko w niego wjedziemy. Początkowe plansze nie są trudne, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności gry wzrośnie.


Złomek wyciąga Zygzaka

Ocena gry

Chyba każdy z nas lubi Złomka z filmu \"Auta\". W tej grze wcielamy się właśnie w jego rolę, a naszym zadaniem będzie wyciągnięcie Zygzaka McQueena z kaktusów bo właśnie przed chwilą w nie wpadł. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, którą musicie ustawić kierunek wyrzucenia haka holowniczego oraz moc z jaką to zrobicie. Trzeba trafić centralnie w głównego bohatera, ponieważ w innym razie misja nie powiedzie się, a Zygzak będzie skazany na tortury w kaktusach, co zapewne nie przypadnie mu do gustu.


Zygzak błyskawica

Ocena gry

Kto z nas po oglądnięciu filmu \"Auta\" nie chciał być jak Zygzak McQueen? No właśnie, chyba nie ma takiej osoby. Dzięki tej grze będziecie mieli w końcu taką możliwość. Waszym zadaniem będzie przejazd trasy, gdzie koniecznie musicie zbierać talizmany z literą Z, tak aby na mecie mieć ich jak najwięcej. Z pozoru proste zadanie wcale takie nie jest, gdyż trasa jest pełna licznych wzniesień, na których w bardzo łatwy sposób możemy wylądować na dachu, co niestety zakończy naszą rozgrywkę, jednak Wy na pewno dacie radę!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie