Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Budowanie Mostów 16 gier

Budowanie mostu kolejowego

Ocena gry

Grając w tą grę musisz zająć się budowaniem mostu kolejowego dla pociągów. Ty budujesz most a za dwa lata na tym odcinku powstanie droga i właśnie po tym moście będą jeździły pociągi i inne samochody. Po zbudowaniu mostu musisz go przetestować. Postaraj się dobrze rozplanować każdą postawioną konstrukcję na moście aby most trzymał się całości i był wytrzymały. Do grania i budowania mostu potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Budowanie mostu dla pociągu

Ocena gry

Grając w tą grę skupimy się na początku na projektowaniu mostu czy też wiaduktu w zależności od tego co kto bardziej lubi. Na samym początku gry musisz sobie w głowie przemyśleć jak taki most będzie wyglądał, ponieważ tutaj akurat odpowiednie rozmieszczenie elementów jest bardzo ważne bo to tak ba prawdę trzyma całą konstrukcję mostu. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wybudować most i przejść do kolejne i w dodatku trudniejszej planszy w grze. Powodzenia !


Wybuduj most

Ocena gry

Grając w tą grę będziemy musieli zająć się budowaniem mostu dla pociągu,auta czy też innego pojazdu. Dokładnie nie wiadomo jeszcze czy będzie to most dla pociągu czy też aut, ponieważ dopiero za dwa lata w tym miejscu gdzie budujesz most będzie otwarta droga. Dlatego też musisz się postarać aby zrobić jak najlepszy most. Przemyśl każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ akurat podczas budowania mostu bardzo ważna jest konstrukcja od której zależy stabilność całego mostu. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbuduj most kolejowy dla pociągu

Ocena gry

Zadanie twoje w tej grze jest następujące. Musisz wcielić się w budowniczego i budować most z elementów. Jednak cała trudność polega na jak najlepszym połączeniu ze sobą wszystkich elementów tak aby most trzymał się całość i wytrzymał jak największy ciężar. Podczas budowania musisz bardzo dobrze się skupić i przemyśleć każdy ruch zanim go wykonasz. Do grania jednak potrzebna ci będzie myszka komputerowa.Buduj mosty gra online

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry budowanie mostów online w której to grze naszym zadaniem będzie zbudować most tak aby mógł po nim przejechać pojazd. Musisz jednak bardzo przemyśleć każdy swój ruch w grze zanim tylko go wykonasz. Do budowania mostu potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj też że długość elementów w grze jest ograniczona, więc musisz wszystkie łączyć razem z sobą. Powodzenia !


Zbuduj most 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry zbuduj. W pierwszej części będziemy musieli budować most tak aby przejechały po nim auta. Dlatego też podczas budowania mostu musisz bardzo dokładnie przemyśleć każdy swój ruch jaki wykonasz, ponieważ jest to uzależnione od wytrzymałości mostu. Jeżeli tylko jedną podporę czyli element mosty postawisz w złym miejscu to cały most może się zawalić. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbuduj most 2

Ocena gry

Grając w tą grę zajmujemy się budowaniem mostu z elementów. Naszym zadaniem jest łączyć elementy tak aby powstała konkretna konstrukcja mostu. Jednak przed wykonaniem każdego ruchu w grze musisz go bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ niestety ale nie możesz cofnąć w tej grze żadnego ruchu, a jeden błąd czyli zle ustawienie jakiegoś kawałka przy konstrukcji i sypie się cały most. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbuduj most 3

Ocena gry

Czekana na ciebie w tej grze bardzo poważne zadanie, ponieważ musisz zbudować most dla pojazdów praktycznie od podstaw. Dlatego też musisz przemyśleć każdy swój ruch czyli zanim wykonasz jaki kolwiek ruch, postawisz jakąś część mostu to musisz to bardzo dobrze przemyśleć, bo w najgorszym wypadku gdy źle postawisz jakiś kawałek mostu to może zawalić się cała konstrukcja. Do budowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbuduj most 4

Ocena gry

Ostatnia część gry zbuduj most. Tym razem naszym zadaniem będzie budować most tak aby mógł po nim przejechać samochód i pociąg. Do budowania mostu potrzebujesz tylko myszkę komputerową za pomocą której budujesz most. Jednak nie jest to takie łatwe, ponieważ zanim wykonasz jakiś ruch w grze to musisz go przemyśleć kilka razy, ponieważ niekiedy jeden mały błąd i cały most się zawali. Postaraj się zbudować jak najlepszy most i przejść do kolejnej planszy jeżeli będzie poprawnie zbudowany.


Budowanie drogi online

Ocena gry

Tym razem będziemy zajmowali się budowaniem drogi dla samochodu. Naszym zadaniem będzie zbudować drogę tak aby samochód dotarł do mety. Musisz bardzo dobrze przemyśleć swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ niekiedy jeden źle wykonany ruch potrafi popsuć wszystko. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie