Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Budowanie Smochodów 7 gier

Mechanik

Ocena gry

Pracuj jako zawodowy mechanik samochodowy i naprawiaj auta w warsztacie. Musisz dać z siebie wszystko i tuningować a także naprawiać i przede wszystkim ulepszać auta klientów, którzy je przyprowadzają do ciebie abyś je naprawił. Do naprawiania samochodów potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Tuning samochodu

Ocena gry

W tej grze pracujemy w warsztacie samochodowym odpowiedzialnym za tuning auta. Przyjeżdżają do nas klienci zostawiając swoje wozy z nadzieją, że zajmą się nimi dobre ręce. Oczywiście nie możemy ich zawiść i ich cztery kółka muszą wrócić do nich o wiele lepsze niż były poprzednio. Do tego celu będziemy mogli zastosować wiele tuningowych trików takich jak: modyfikacje nadwozia, przyciemnienie szyb, dodanie spojlera, zmiana felg i oczywiście koloru. Na deser pozostanie już tylko podświetlenie pod podwoziem, czyli różnokolorowe neony.


Tuning auta

Ocena gry

Tym razem wcielimy się w role prawdziwego tunera aut, a naszym zadaniem będzie oczywiście modyfikacja danego wozu. Możliwości będziemy mieli bardzo wiele, więc jedyną rzeczą, która nas ogranicza, to nasza wyobraźnia, nie bójmy dać jej się ponieść, gdyż auto ma podobać się przecież nam. Do dyspozycji będziemy mieli wiele kolorów nadwozia, różnorodne rodzaje felg, reflektorów, jak i przednich zderzaków. Nie czekaj więc ani chwili dłużej i spróbuj swoich sił w nowej roli. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Tuningowanie auta

Ocena gry

Fearrai, czy jest ktoś kto nie kojarzy tej popularnej marki? Chyba nie, a w tej grze będziemy mogli tuningować właśnie auta z czarnym koniem na masce. Do dyspozycji mamy elementy z różnych modeli aut z Maranello, jak chociażby z Ferrari 458 Italia, F430, 360 Modena, F12berlinetta i kilka innych. Pole manewru jest bardzo duże, więc możemy skonstruować swoje wymarzone cztery kółka. Oczywiście kolor nadwozia również zależy od Was, podobnie jak rodzaj felg. Łapcie za myszkę i poczujcie się jak konstruktorzy Ferrari!Budowanie auta

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w rolę konstruktora legendarnej marki, jaką bez wątpienia jest Rolls-Royce. Naszym zadaniem będzie zaprojektowanie od podstaw wyglądu zewnętrznego jednego z tych aut. To my zadecydujemy jakiego koloru farba wyląduje na karoserii, również zderzaki będą mogły przybrać inną barwę, podobnie jak maska. Do wyboru jest kilka rodzajów felg. Bez wątpienia dodatkową atrakcją jest możliwość późniejszej przejażdżki naszym dziełem. Sterowanie odbywa się myszką, a jazda próbna oczywiście strzałkami.


Naprawianie aut wyścigowych

Ocena gry

Tym razem jesteśmy mechanikiem samochodowym. Do obsłużenia mamy trzy klientki, które przyjeżdżają do nas swoimi popsutymi i wysłużonymi autami, z nadzieją, że zrobimy z nich prawdziwe cacka, oczywiście nie możemy zawieść. Po gruntowne naprawie, śmiało bierzmy się za dodatki jakimi są, nowy kolor, felgi, spojlery, zderzaki, przyciemniane szyby i wiele innych. Pamiętajcie jednak, aby wszystko tworzyło spójną całość, ponieważ panie odbędą jazdę próbną i wystawią nam swoją opinię. Sterowanie odbywa się myszką oraz strzałkami.


Tworzenie auta

Ocena gry

BMW X6 to ogromny SUV marki BMW i w tej grze będziemy mogli poddać go licznym modyfikacjom za które jesteśmy w całości odpowiedzialni. Zmienić będziemy mogli kolor nadwozia, opony, felgi, reflektory, szyby, a nawet takie błahostki, jak klamki drzwi i wycieraczki. Po zakończeniu prac sprawdzimy swoje dzieło na ulicy. Sterowanie w warsztacie odbywa się myszką, zaś na drodze strzałkami. Nie zwlekaj i zobacz jak poradzisz sobie w nowej roli tunera BMW X6, które na świecie jest wyznacznikiem terenowych aut typu SUV z nadwoziem Coupe.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie