Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Ciągniki I Kombajny 6 gier

Oranie pola ciągnikiem

Ocena gry

Lubisz maszyny rolnicze ? Praca na farmie i w polu to coś co lubisz ? Jeżeli tak to bardzo świetnie trafiłeś, ponieważ właśnie w tej grze będziemy jeździć dużym traktorem rolniczym i musimy się przygotować do orania pola. Twoim zadaniem w grze jest dotrzeć do wyznaczonego miejsca i zaparkować tak aby można było podczepić z tyłu do traktora urządzenie służące do orania pola. Do kierowania ciągnikiem potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Oranie pola traktorem

Ocena gry

Gra oranie pola traktorem to kolejna darmowa propozycja gry dla ciebie. Tym razem w grze będziemy jeździć traktorem i naszym zadaniem w każdej z rund tej gry będzie dotarcie w jak najkrótszym czasie oczywiście traktorem do cele i tam zaparkować nasz traktor. Celem w grze jest prostokąt, który jest oznaczony liniami i bardzo widoczny, więc bez problemu poznasz to miejsce. Do tej gry potrzebne Ci będą tylko wyłącznie strzałki.


Diego traktor dla dzieci

Ocena gry

Diego traktor dla dzieci to bardzo popularna gra dla najmłodszych miłośników gier z traktorami. Tym razem w grze będziemy jeździli traktorem ze znaną bardzo postacią, którą jest Diego. Twoim zadaniem w każdej z rund tej gry jest dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Jednak to nie będzie dla ciebie takie proste, ponieważ w drodze do mety masz bardzo wiele przeróżnych przeszkód na drodze. Kieruj ciągnikiem razem z Diego używając tylko strzałek.


Ciągnik z opryskiwaczem

Ocena gry

Pracujesz w polu traktorem i pojechałeś właśnie spryskać pole, lecz z szybkości zapomniałeś zabrać ze sobą niestety opryskiwacza i musisz wrócić się do domu po opryskiwacz. Jednak zdecydowałeś się wracać na skróty i trafiłeś na bardzo słabą drogę na której nie brakuje przeszkód i będziesz musiał bardzo rozważnie jechać tak aby nie przewrócić ciągnika. Do kierowania pojazdem potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.Zielony ciągnik kolorowanka

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest pokolorować malowankę, która przedstawia ciągnik. Ciągnik, który masz przed sobą musisz pokolorować na zielono zgodnie z nazwą gry. Do wyboru masz całą paletę z kolorami na której nie brakuje także wielu odcieni zielonego koloru, więc myślę że bez żadnego problemu pokolorujesz ciągnik na zielono. Do malowania kolorowanki używaj tylko myszki.


Jazda ciągnikiem po farmie

Ocena gry

Wciel się w prawdziwego farmera i zasiądź za kierownicą ciągnika i wyrusz w przejażdżkę po farmie. Twoim zadaniem jest oczywiście jechać przez nierówności na której to trasie nie brakuje przeszkód. Dlatego też musisz dostosować swoją prędkość do warunków jakie panują na drodze. Do kierowania traktorem potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie