Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Czołgi I Zombie 10 gier

Tank 1990 dla dzieci czołgi

Ocena gry

Stare gry mają w sobie to coś, co przyciąga i właśnie dlatego teraz w nią gracie. Waszym zadaniem jest poruszanie się czołgiem po labiryncie i niszczenie wrogich jednostek. Czasami oddzielać Was od nich będzie ściana, więc musicie ją po prostu zniszczyć. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś strzelacie używając spacji. Nie czekajcie już ani chwili dłużej. Zakładajcie mundur i wskakujcie za stery tej wojskowej maszyny. Nie dajcie się zabić i pokonajcie wroga. Do dzieła i powodzenia!


Czołgi awesome tanks

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w kierowcę czołgu, a Waszym zadaniem będzie niszczenie wrogich jednostek oraz zabijanie żołnierzy. Do tego celu posłuży Wam czołg na którego wyposażeniu są dwie rakiety uruchamiane przyciskiem F oraz tradycyjne działo, którym sterujcie oraz strzelacie za pomocą myszki. Tankiem sterujecie zaś za pomocą strzałek. Klikając spację istnieje również możliwość wyjścia z maszyny, lecz wtedy jesteście bardziej narażeni na śmierć, co niestety kończy grę, więc taka czynność to już ostateczność.


Tanktrouble

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia z nietypową grą z czołgiem, gdyż celem do którego będziecie strzelać nie są wrogie jednostki wojskowe, lecz ufo, które właśnie zaatakowało ziemię. Poruszacie się za pomocą strzałek, zaś strzelacie klikając lewy przycisk myszki. Międzyczasie musicie uważać aby nie trafił Was jakiś pocisk, ponieważ wystarczy jeden i niestety Wasza gra zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym bądźcie czujni. O ile na początku misja nie jest trudna, o tyle w dalszej części ta postać rzeczy się zmieni.


Czołgi dla dzieci

Ocena gry

Mimo, że gra jest o czołgach, to niestety nie będziecie w niej strzelać. Waszym zadaniem będzie utorowanie tankowi drogi do mety, tak aby omijał różnorodne przeszkody. Drogę budujecie za pomocą klocków znajdujących się w lewej stronie ekranu. Początkowo nie powinno sprawić Wam to problemów, lecz z biegiem czasu plansze stają się coraz bardziej skomplikowane, a dodatkowym utrudnieniem jest jeszcze ograniczona ilość klocków. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Do dzieła i powodzenia!Czołgi i żołnierze

Ocena gry

W tej wojskowej grze z czołgami znajdujcie się na wyspie, a Waszym zadaniem będzie niszczenie wrogich celów. Na początku wybieracie poziom trudności, a następnie wsiadacie do czołgu i ruszacie. Z biegiem czasu do dyspozycji mieć będziecie jeszcze więcej rodzajów broni itp. Na samym początku misje są bardzo łatwe i nie powinny one sprawić Wam problemów, lecz z biegiem czasu to się zapewne zmieni, więc pamiętajcie, aby dać z siebie wszystko gdyż wróg przecież nie może wygrać. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek, strzelacie zaś spacją.


Darmowe czołgi online

Ocena gry

Właśnie nastąpił atak kosmitów na ziemię. Wojsko zostało wezwane aby z nimi walczyć, a Wy znajdujecie się w jednej z jednostek i jesteście operatorami czołgu na przedmieściach. Waszym zadaniem będzie zabicie jak największej ilości intruzów, aby nie przedostali się oni do miasta. Zadanie z pozoru proste wcale takie nie jest, ponieważ kosmitów jest wiele i niestety nie zdołacie zwalczyć ich wszystkich, tym bardziej, że z biegiem czasu poziom trudności będzie rósł, więc bądźcie czujni. Do dzieła i powodzenia!


Czołgi pegasus

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia z bardzo prostą grą w której główną rolę odgrywają czołgi. Waszym zadaniem jest oczywiście zniszczenie jak największej ilości jednostek wroga, lecz wcale nie jest to takie łatwe, ponieważ nieprzyjaciel ma sporą przewagę liczebną w związku z czym musicie być bardzo czujni. Omijajcie pociski i uważajcie aby nie zderzy się z innym czołgiem, gdyż to definitywnie przekreśli Waszą szansę na wygraną. Sterowanie tankiem odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze zaś strzelacie myszką.


Czołgi tank dla 2 lub 3 osób

Ocena gry

Gry z czołgami na pewno są jednymi z ulubionych dla większości chłopców i właśnie jedną z nich Wam przedstawiamy. Jej celem jest zniszczenie wrogich jednostek, które znajdują się za wielka górą. Jest to znaczące utrudnienie nie tylko dla Was, ale również dla przeciwnika. Musicie odpowiednio ustawić działo i wystrzelić pocisk. Te wszystkie czynności wykonacie za pomocą panelu znajdującego się w lewym, dolnym rogu ekranu. Wielką zaletą tej gry jest również to, iż możecie grać w nią w kilka osób, powodzenia!


Czołgi przeciwpancerne

Ocena gry

Właśnie znajdujecie się na kolejnej wojskowej misji. Waszym zadaniem jest zniszczenie jak największej ilości wrogich jednostek, takich jak czołgi oraz wieżyczki. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ przeciwnik jak zawsze w takich sytuacjach ma dużą przewagę liczebną. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę, nawet wtedy kiedy poziom trudności zwiększy się. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś działem operujecie i strzelacie poprzez myszkę.


Czołgi muli player

Ocena gry

Ta gierka jest Wam zapewne znana ze słynnej i kultowej już konsoli, jaką bez wątpienia jest begasus. Waszym zadaniem jest oczywiście niszczenie wrogich celów, lecz często od nich oddziela je ściana, więc musicie sprytnie zaskoczyć swojego wroga, zanim on zrobi to z Wami. Pamiętajcie aby zbierać pojawiające się bonusy, gdyż one znacząco ułatwią Wam grę, która na początku nie powinna sprawić Wam problemu, lecz z każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc dajcie z siebie wszystko, powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955135 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24816 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13003 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11975 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10602 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie