Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Czołgi Multiplayer 10 gier

Czołgi online

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie chronienie tajnej bazy wojskowej. Do tego celu posłużą Wam liczne armaty i czołgi, które musicie odpowiednio umieścić na trasie przejazdu wroga. Początkowo maszyny nieprzyjaciela nie są trudne do pokonania, lecz z biegiem czasu poziom ich wytrzymałości znacząco wzrośnie, w związku z czym musicie regularnie ulepszać swoją naziemną flotę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, zakładajcie mundury i walczcie, gdyż siły nieprzyjaciela są blisko. Do dzieła i powodzenia!


Tankowania dla dzieci

Ocena gry

Czołgi przeważnie kojarzą się z wojną i przemocą, lecz ta gra jest wersją dla mniejszych dzieci, która na pewno przypadnie im do gustu. Waszym zadaniem będzie podróżowanie po wielkich bańkach mydlanych i strzelanie bąbelkami do innych baniek. Wydaje się to proste, lecz nie jest takie do końca, ponieważ sterowanie odbywa się przyciskami W, A, S i D, lecz nie to jest problemem. Trudności sprawia sposób poruszania się, który niestety nie jest zbyt precyzyjny. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Strzelacie myszką.


Tank na pegazusa

Ocena gry

Ta gra na pewno jest Wam znana z niesamowicie popularnej i kultowej już konsoli jaką bez wątpienia jest Pegazus. Waszym zadaniem będzie poruszanie się czołgiem po labiryncie i chronienie orzełka, który co prawda znajduje się w otoczeniu grubych murów, lecz każdy strzał przeciwnika je osłabia, w związku z czym musicie dać z siebie wszystko i nie dopuścić, aby Wasz rywal zwyciężył i zdobył Wasz skarb. Sterować tankiem będziecie za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś strzały oddajecie klikając przycisk F.


Czołgi tank car

Ocena gry

Gry wojenne są bardzo popularne, a przed Wami kolejna z nich. Waszym zadaniem w niej będzie operowanie wielkim działem wojskowym, którym musicie niszczyć wrogie jednostki naziemne, takie jak: czołgi, auta itp. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż z każdym poziomem wyżej jednostek nieprzyjaciela będzie przybywało, więc i pocisków lecących w Waszą stronę będzie więcej. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek góra-dół, które odpowiedzialne są za wysokość ustawienia działa, zaś myszką poruszacie nim w różnych kierunkach oraz strzelacie.Czołgi na dwie osoby

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której poruszać będziecie się czołgiem. Waszym zadaniem jest rzecz jasna zniszczenie jednostki nieprzyjaciela lub kolegi, gdyż możliwa jest rozgrywka we dwie osoby. Nietypowe są pociski, które odbijają się od ścian labiryntu, więc uważajcie, aby jakiś rykoszet nie powędrował w Waszą stronę. Mechanizm ten działa również jednak w drugą stronę, wiec postarajcie się to wykorzystać i zaskoczyć rywala, który przecież nie może odnieść zwycięstwa. Nie czekajcie już ani chwili i zaczynajcie!


Czołgi rok 1980

Ocena gry

Pustynia była świadkiem wielu bitew i wojen. W tej grze to właśnie ona będzie miejscem Waszej rozgrywki, w której to musicie zniszczyć siły nieprzyjaciela. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ rywal ma znaczącą przewagę liczebną, która z biegiem czasu niestety będzie się powiększać, więc musicie wykazać się wielkim sprytem, aby unikać wystrzelonych pocisków, które zmierzają w Waszym kierunku, a jednocześnie starać się, aby za to Wasze trafiły jednostkę śmiertelnego wroga. Do dzieła i powodzenia!


Czołgi kopanie złota

Ocena gry

Właśnie jesteście w posiadaniu bardzo cennego skarbu, jakim jest złoto. Jest jednak na niego wielu chętnych, którzy chcą go zdobyć siłą oraz przemocą. Nie możecie oczywiście do tego dopuścić, w związku z czym zasiadacie za sterami czołgu. Wasza zadanie jest oczywiście proste, musicie zniszczyć wrogie jednostki i ochronić cenny skarb, który co prawda jest okrążony wieloma murami, lecz każdy strzał je osłabia, więc bądźcie czujni, gdyż wróg nie może wygrać. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek oraz spacji odpowiedzialnej za strzelanie.


Czołgi dla 2-3-4-5 osób

Ocena gry

W tej grze jesteście dowódcami jednostki wojskowej i znajdujecie się w czołgach na polanie. Waszym zadaniem jest doprowadzenie do zwycięstwa, lecz nie będzie to takie proste, gdyż Wasze czołgi od maszyn wroga oddziela wielka góra, którą koniecznie muszą ominąć pociski. Wysokość i siłę ich wystrzelenia ustawicie za pomocą panelu w lewym dolnym rogu ekranu. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej. Wkładajcie mundur, wsiadajcie do kabiny i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Czołgi podobne do wot

Ocena gry

Wojny w krajach afrykańskich toczą się niezmiernie, a europejskie państwa starają się o pokój na tamtejszych ziemiach, lecz aby do tego doprowadzić trzeba zwalczyć siły nieprzyjaciela, które niestety są bardzo liczne. Waszym zadaniem będzie zasiąść za sterami czołgu i dojechać nim do bazy wojskowej. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż po drodze musicie pokonać licznych żołnierzy, czołgi, jak i śmigłowce zrzucające z nieba bomby. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek oraz klawiszy A i D, które odpowiedzialne są za wystrzelenie dwóch rodzajów broni.


Czołgi tank mania

Ocena gry

Przed Wami kultowa gra z czołgami w roli głównej. Waszym zadaniem będzie rzecz jasna pokonanie wroga, lecz nie jest to wcale takie łatwe, ponieważ bitwa ma miejsce w bardzo urozmaiconym terenie w związku z czym musicie odpowiednio dobrać kąt ustawienia armaty oraz siłę wystrzału. W tym celu posłuży Wam podłużny panel widoczny o góry ekranu, dzięki któremu wykonujecie wszystkie czynności, łącznie z jazdą. Sterowanie w całości więc odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie