Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dźwigi Podnośniki 10 gier

Maniek Złota Rączka i Dźwig

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy grali razem ze znaną postacią z bajki, którą jest Maniek Złota Rączka, czyli człowiek, który potrafi wszystko naprawić. Tym razem będziemy układali puzzle z kamieni, które są bardzo ciężkie i każdego puzzla musimy przenieść w odpowiednie miejsce za pomocą dźwiga. Postaraj się ułożyć kamienne puzzle w jak najkrótszym czasie gry.Do tej gry potrzebował/a będziesz tylko wyłącznie myszki i strzałek.


Operator dźwigu

Ocena gry

Pracujesz teraz jako operator dźwigu na budowie i twoim zadaniem jest przenosić poszczególne elementy tak aby zbudować z nich ścianę. Elementami są klocki z gry tetris z których musisz ułożyć ścianę używając właśnie w tym celu dźwiga, za pomocą które bez większego problemu przeniesiesz wszystkie elementy.Do grania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dźwig dla dzieci

Ocena gry

W tej grze musisz wcielić się w operatora dźwigu na złomowisku i twoim zadaniem jak już się pewnie domyśliłeś jest przenoszenie samochodów na specjalną taśmę, z której trafią do specjalnej niszczarki i tam zostaną zgniecione aby w przyszłości można było przerobić je ponownie na nowe i eleganckie samochody.Postaraj się przenieść wszystkie samochody z wielkiej sterty w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz tym razem tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dźwig online

Ocena gry

Dźwig online to kolejna darmowa gra z serii gry dźwigi w której to grze będziemy kierowali a w sumie operowali dźwigiem na złomowisku. Musisz chwycić każdy z samochodów po kolei a następnie przenieść je na specjalną taśmę gdzie zostaną zniszczone i zrobią się z nich nowe samochody.Do tej gry używaj myszki. Jednak aby chwycić odpowiedni samochód musisz w odpowiednim momencie nacisnąć klawisz myszki i wtedy akurat złapiesz wybrany.Kierowca dźwigu

Ocena gry

Tym razem sterujesz dźwigiem magnetycznym i twoim zadaniem jest łapać jadące samochody na drodze. W górnej części ekranu masz punkty, które otrzymujesz za samochody, które łapiesz i w tej grze musisz właśnie wyłapać jak najwięcej samochód i ubierać jak najwięcej punków. Jednak w każdej z rund masz określony czas, więc powinieneś się pospieszyć.Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Praca na dźwigu

Ocena gry

Pracujesz teraz jako operator dźwigu na jednym z miastowych bardzo wielkim złomowisku. Zasady gry a właściwie pracy na złomowisku są bardzo proste. Musisz jako operator dźwiga wyłapywać samochody z dużej sterty i przenosić je na specjalnie utworzoną taśmę z której to taśmy trafią potem do wtórnego przetworzenia na nowe auta. Grasz za pomocą myszki.


Dźwig na złomowisku

Ocena gry

Dźwig na złomowisku to darmowa gra w której pracujesz na złomowisku jako profesjonalny operator dźwigu. Twoim zadaniem w każdej z rund gry jest chwytać auta i przenosić je na taśmę z której potem trafią prosto pod prasę, która ich zgniecie. Gra została podzielona na wiele rund, ponieważ w każdej z rund masz dostawę kolejnych samochód, które musisz przenieść a następnie trzeba je pchnąć pod prasę.


Jazda dźwigiem

Ocena gry

Jak już się pewnie domyślasz po samej nazwie gry tym razem będziemy jeździli dźwigiem i będziemy burzyli wszystkie budynki,które tylko spotkamy na drodze do mety. Twoim zadaniem jest zniszczyć każdy budynek, który tylko spotkasz w drodze do mety. Musisz się postarać aby wykonać to zadanie w jak najkrótszym czasie gry. Zrównaj wszystkie budynki z ziemią tak aby nie było co już z nich zbierać w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Symulator dźwigu

Ocena gry

Przed tobą najnowszy symulator dźwigu w której to grze pracujesz jako operator dźwigu na złomowisku, gdzie złomowane są najczęściej samochody osobowe. Twoim zadaniem jest przenosić samochody z jednej wielkiej sterty na specjalną taśmę z której potem trafią pod prasę, która ich zgniecie i przygotuje do wtórnego utworzenia z nich nowoczesnych autek. Dlatego musisz postarać się w tej grze przenieść samochody w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz tym razem tylko jedynie myszki komputerowej.


Dźwig na budowie

Ocena gry

Akcja gry toczy się na budowie. Twoim zadaniem jest wcielić się w operatora dźwigu i układać ścianę z gotowych elementów, które są bardzo podobne do elementów w gry tetris, jeżeli pamiętasz taką to znacznie łatwiej będzie Ci w tej grze. Musisz używając dźwigu do przenoszenia tych elementów utworzyć z nich ścianę. Przemyśl każdy swój ruch kilka razy, ponieważ musi każdy z elementów pasować do pozostałych.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie