Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Alana 15 gier

Marjo online dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu Mario, lecz ta gra nie jest taka sama jak poprzednie wersje klasycznego Mario. W tej grze na początku gry wybieramy jedną z sześciu postaci, które mamy do wyboru i wchodzimy do gry. Celem gry jest zabicie przeciwników oraz pozbieranie wszystkich złotych monet. W tej wersji strzelamy w kaczki i w innych przeciwników z broni. Wszystko czyli takie rzeczy jak grzybki od których się rośnie pozostają bez zmian. Poruszaj się strzałkami a także używaj do gry klawiszy Z,X,C.


Mario stara wersja

Ocena gry

Przed tobą jedna ze starszych wersji gry Mario. W tej grze jak w tradycyjnym, klasycznym mario poruszamy się po platformach na planszy i naszym zadaniem jest zbierać złote monety a także zabijać przeciwników. Pamiętaj że monety są poukrywane także w kostkach po których się poruszasz, dlatego warto uderzyć w kostkę aby sprawdzić czy nie ma tam monety.Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się oraz klawisza W-skos a także X-atak.


Mario Bros dla dzieci za darmo

Ocena gry

Darmowa gra z serii Mario czeka na ciebie. Wejdź do gry i ciesz się rozrywką razem z Mario. W tej grze poruszamy się Mario i twoim zadaniem jest zbierać złote monety a także zabijać przeciwników, którymi są kaczki a także pokonywać trudne przeszkody, których w tej grze nie brakuje. Postaraj się zebrać jak najwięcej złotych monet, ponieważ są one bardzo przydatne w grze bo za każe zebrane 100 monet otrzymujesz darmowe życie, które z pewnością się przyda. Poruszaj się strzałkami oraz skacz używając klawisza A.


Lego ninjago

Ocena gry

Lego ninjago to darmowa gra z serii lego w któej to grze poruszamy się lego nija i stajemy do walki z przeciwnikami. Na początku gry wybierz sobie jednego z czterech dostępnych wojowników, którym ruszysz do walki w dalszej części gry. Po wybraniu postaci stajesz do walki na specjalnej platformie, która unosi się w powietrzu. Jest to specjalna platforma dla lego ninja, nie można z niej wypaść, ponieważ jak wypadnie poza platformę to tracisz życie. Musisz albo pokonać przeciwnika lub wypchać do za platformę tak aby spadł i stracił życie. Graj za pomocą strzałek.Lego city

Ocena gry

Kolejna wersja gry z cyklu Lego. Tym razem jest to wersja Lego city w której to wersji cała akcja gry toczy się w mieście na torze wyścigowym i trochę na ulicach. Jak się domyślacie zapewne są to wyścigi w których bierzemy udział.Na samym początku gry musimy wybrać dla siebie jeden samochód z wielu dostępnych w grze. Po wybraniu samochodu przechodzimy do wyścigów. Postaraj się jechać jak najszybciej tak aby wygrać wyścig.Do gry potrzebujesz tylko myszki strzałek.


Lego star Wars

Ocena gry

Lego star Wars to gra w której akcja toczy się w kosmosie. Poruszaj się statkiem kosmicznym i strzelaj w statki przeciwników. Postaraj się zestrzelić jak najwięcej statków, które latają a najlepiej jakbyś zestrzelił je wszystkie. Uważaj, ponieważ jak wlecisz w statek przeciwnika to giniesz i zarazem tracisz życie. W grze musisz pokazać swoją zwinność aby strzelać jak najszybciej w statki i zestrzelić ich jak najwięcej. Do strzelania w statki będziesz potrzebował tylko myszki komputerowej.


Duplo auta

Ocena gry

W tej grze będziemy kierować samochodem z bajki auta 2. Zasiądź za kierownicą auta i poczuj się jak prawdziwy zawodowy kierowca. Przed tobą bardzo wiele przeszkód, które musisz pokonać. Uważaj szczególnie na ostre i strome podjazdy, które musisz pokonać po drodze do mety. Zwróć uwagę także na prędkość. Dostosuj prędkość do toru, ponieważ jeżeli będziesz jechał za szybko na wzniesieniu to twoje auto się przewróci i będzie kolizja. W takim wypadku jak będzie kolizja to niestety ale musisz zacząć grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Ruszaj w drogę !


Lego duplo auta 2

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry lego duplo auta, tylko tym razem jest to już druga część tej gry w której to grze będziemy układali puzzle z autami. Na ułożenie puzzli masz określony czas w grze. Postaraj się zmieścić w wyznaczonym czasie gry, ponieważ jak nie zdążysz ułożyć puzzli w tym czasie to musisz zacząć grę od nowa. Podczas układania zwróć uwagę aby każdy z puzzli był na swoim miejscu tak aby wszystkie puzzle pasowały do siebie. Układaj puzzli używając myszki komputerowej.


Lego duplo budowanie

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii lego duplo w której to grze będziemy teraz budować samochód z poszczególnych części. Na samym początku gry pokazuje Ci się dosłownie na kilka sekund samochód, który musisz w grze zbudować. Postaraj się go zapamiętać wizualnie, tak aby wiedzieć miej więcej jak wygląda, ponieważ musisz zbudować z części dokładnie taki sam samochód. W grze masz gotowe części, więc jak zapamiętasz jak wyglądał samochód to nie będziesz miał problemu z jego budową. Do budowania samochodu duplo potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra gaszenie pożaru dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w strażaka, który pracuje zawodowo w straży pożarnej. Wyjedź do pożaru razem ze strażakami i wciel się w zawodowego strażaka i stań do walki z ogniem. W grze będziesz poruszał się głownie na specjalistycznym wysięgniku i gasił pożaru w środku mieszkań. Pokaż swoje umiejętności i gaś pożaru a zarazem ratuj ludzi, którym zapalił się cały dobytek w życiu czyli mieszkanie. Pożar gasisz za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25761 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13501 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12447 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10909 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie