Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Ali 10 gier

Lalka Barbie do ubierania

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać lalkę Barbie. Masz do wyboru na prawdę bardzo wiele przepięknych ubrań w które musisz ubrać lalkę Barbie. Postaraj się wybrać te ubrania, które według Ciebie są najładniejsze i ubierz lalkę Barbie. Dopasuj ubrania do lalki Barbie aby znów wyglądała modnie i niepowtarzalnie a przede wszystkim żeby była piękna. Graj i ubieraj lalkę myszką komputerową.


Lalka Monster High do ubierania

Ocena gry

Lalka Monster High do ubierania to darmowo gra w której to grze tym razem będziemy ubierać również lalkę, lecz tym razem nie będzie to lalka Barbie lecz lalka Monster High. Korzystając z gotowych ubrań i fryzur w grze postaraj się ubrać lalkę Monster Hight jak najładniej. Dopasuj ubrania do siebie aby całość ładnie się prezentowała na lalce i robiła wielkie wrażenie. Do ubierania potrzebna Ci jest tylko myszka komputerowa.


Ubieranie lalek

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z kategorii gry lalki w której to grze jak sama nazwa gry mówi będziemy ubierali lalki. W grze masz bardzo wiele dostępnych prze pięknych ubrań w które musisz ubrać lalki z gry. Wybierz jedną z wielu dostępnych lalek w tej grze i zacznij ją ubierać w ładne ubranka. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania i ubrać w nie lalki, ponieważ w grze masz tyle dostępnych ubrań, więc bez problemu masz z czego wybierać. Do ubierania lalki potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ślub marzeń

Ocena gry

Ślub marzeń to gra w której twoim zadaniem jest ubrać Pannę Młodą do ślubu. Postaraj się aby wyglądała jak najlepiej, ponieważ ślub to najpiękniejszy moment w życiu więc musi wyglądać bardzo pięknie. Masz do wyboru w grze bardzo wiele prze pięknych sukni ślubnych i innych dodatków, więc bez żadnego problemu wybierzesz najładniejszą suknię ślubną i ubierzesz w nią Pannę Młodą. Ubieraj używając myszki komputerowej.Ubieranie panny młodej do ślubu

Ocena gry

Ubieranie panny młodej do ślubu to kolejna darmowa gra z kategorii gry ślubne w której to grze jak sama nazwa mówi będziemy ubierali pannę młodą do ślubu, który odbędzie się za niecałą godzinę. Pan młody już jest gotowy i czeka na pannę młodą, więc musisz się trochę pospieszyć i ubrać pannę młodą w jak najładniejszą suknię ślubną. Masz bardzo wiele sukni do wyboru w grze, więc dasz radę. Ubieraj myszką komputerową.


Pan młody i Panna młoda

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali państwa młody, którzy szykują się do swojego wesela. Wesele mają za godzinę a tu ani Panna Młoda oraz Pan Młody nie jest ubrany ! Musisz ubrać ich jak najszybciej, tak aby wyglądali przyzwoicie na swoim ślubie, ponieważ ślub to najładniejszy moment w całym życiu. Postaraj się i ubierz państwa młodych jak najlepiej. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Pierwsza randka-znajdź różnice na obrazkach

Ocena gry

Masz przed sobą dwa obrazki, które przedstawiają pierwszą randkę młodej pary. Dwa obrazki delikatnie różnią się od siebie. Na obrazkach są małe różnice, które ty musisz odszukać w tej grze. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry odszukać różnić, którymi różnią się właśnie te dwa obrazki. Pamiętaj aby dokładnie a nawet dwa razy przyjrzeć się aby odnaleźć wszystkie szczegóły. Szukaj i gra myszką komputerową.


Ubieranka-pierwsza romantyczna randka

Ocena gry

W tej grze jak sama nazwa mówi będziesz ubierał/a młodą parę, która przebywa na pierwszej swojej randce. Mężczyzna zaręcza się dziewczynie i podczas tego musisz ubrać zarówno mężczyznę oraz kobietę. Masz w grze do wyboru na prawdę bardzo wiele prze pięknych ubrań dla mężczyzny i kobiety, więc bez żadnego problemu ubierzesz młodą parę, tak aby ładnie wyglądali na swoich zaręczynach. Do ubierania używaj myszki komputerowej.


Pierwsza randka w restauracji

Ocena gry

Jesteś w restauracji ze swoją dziewczyną, z którą jeszcze nigdy w życiu się nie całowałeś. Twoim zadaniem jest pocałować dziewczynę właśnie pierwszy raz w restauracji. Niestety ale nie jest to takie łatwe jak się wydaje ze względu na kelnera, który co chwilę chodzi w kółko i obserwuje Was. Wyczuj moment jak kelner nie będzie patrzył i całuj dziewczynę. Pamiętaj aby robić to bardzo dyskretnie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Opieka bobasami dla dzieci

Ocena gry

Opieka bobasami dla dzieci to gra w której będziemy się wcielać w domową nianię i naszym zadaniem jest się opiekować małymi dzieciakami czyli tak zwanymi bobasami. Postaraj się tak zadbać o każde dziecko aby żadne nie płakało. Podaj im wszystko co im potrzeba lub czego tylko chcą. Pokaż że jesteś jak prawdziwa niania i potrafisz opiekować się małymi bobasami. Do opiekowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955136 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13013 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie