Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Ani 10 gier

Opieka Barbie

Ocena gry

Opieka Barbie to gra w której się wcielamy w lalkę Barbie i naszym zadaniem jest opiekować się w grze zwierzętami Barbie. Twoim zadaniem jest szukać zwierzaków na ekranie gry, ponieważ zwierzęta Barbie są bardzo nieusłuchane i musisz je odszukać na ekranie gry jak najszybciej. W każdej z plansz musisz odszukać określoną liczbę zwierzaków. Postaraj się wykonać to zadanie jak najlepiej. Graj myszką komputerową.


Opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra w której to grze będziemy opiekowali się zwierzętami. Na początku gry musimy wcielić się w prawdziwego opiekuna, który kocha małe zwierzaki. Twoim zadaniem w tej grze jest opiekowanie się zwierzętami. Pokaż że masz duże serce do zwierzaków i opiekuj się nimi jak najlepiej. Podawaj im wszystko to co im tylko potrzebne. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Stylista mody

Ocena gry

Stylista mody to darmowa gra dla dziewczyn w której to grze wcielamy się w stylistkę mody i naszym zadaniem jest ubierać modelki. Postaraj się ubierać modelki tak aby każda z nich była jeszcze bardziej zadowolona od poprzedniej. Masz do wyboru bardzo wiele dostępnych pięknych ubrać, więc bez żadnego problemu wybierzesz odpowiednie ubranie dla każdej modelki.Ubieraj modelki używając myszki komputerowej.


Stylistka gra online dla dziewczyn

Ocena gry

Wciel się w profesjonalną stylistkę mody i pracuj jako stylistka. Już pewnie wiesz jakie będzie twoje zadanie w grze skoro będziesz pracować jako stylistka. Jeżeli ktoś nie wie to szybkie przypomnienie zasad gry. W grze będziemy ubierali modelki. Jesteś stylistką, więc postaraj się ubrać każdą modelkę jak najładniej. Do ubierania modelek potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.Symulator stylistki

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry stylistka. Pracujesz jako stylistka i musisz ubierać kobiety a także robić im fryzury,makijaże. Pokaż na co Cię stać i ubieraj jak najładniej swoje klientki. W grze masz do wyboru bardzo wiele ubrać a także fryzur oraz przyrządów do wykonywania makijaży, więc beż żadnego problemu poradzisz sobie ze swoimi klientkami. Graj z użyciem myszki komputerowej.


Opiekunka zwierząt

Ocena gry

Tym razem będziemy opiekowali się zwierzętami. Wciel się w opiekuna i opiekuj się zwierzętami. Postaraj się opiekować zwierzętami przykładając do tego całe swoje serce. Zwierze odczuwa kto ma dobre serce a kto nie i na pewno w życiu zwierzak Ci się odwdzięczy. Zadbaj o wszystko, co tylko potrzebują zwierzęta. Do opiekowania się zwierzętami potrzebna Ci jest tylko myszka komputerowa.


Super opiekunka

Ocena gry

Znów opieka, lecz tym razem będziemy opiekowali się w tej grze małymi dziećmi, które jeszcze leżą w swoich łóżeczkach. Opiekuj się dziećmi jak najlepiej to znaczy musisz robić wszystko aby dzieciaki się nie popłakały. Postaraj się dawać im wszystko co tylko chcą. Na sali masz trochę dzieciaków, którymi musisz się zająć, lecz mam nadzieję że bez problemu dasz radę. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Opiekunka do dziecka gra online

Ocena gry

Wciel się w rolę opiekunki i opiekuj się mały dzieciakami, których nie brakuje na sali, która jest przydzielona tobie do opieki. Dzieciaki płaczą a ty je musisz uspokoić. Pamiętaj aby radzić sobie na czas, ponieważ jak dziecko płacze i nie uspokoisz go w odpowiednim czasie to tracisz pracę i zaczynasz od nowa grę. Do opiekowania się dziećmi potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Robienie manicure gra

Ocena gry

W tej grze pracujesz w studiu z paznokciami i manicure w której pracujesz jako kosmetyczka, która między innymi robi także paznokcie swoim klientko. Postaraj się zrobić każdej swojej klientce, która tylko odwiedzi twój salon jak najlepsze paznokcie. Masz do wyboru bardzo wiele lakierów do paznokci oraz innych dodatków, więc bez problemu wykonasz najlepsze paznokcie w mieście.


Studio manicure

Ocena gry

Pracujesz tym razem w studiu manicure jako kosmetyczka, która robi paznokcie klientkom. Twoim zadaniem jest obsługiwać wszystkie klienci i robić im przepiękne paznokcie manicure. Postaraj się zrobić każdej kobiecie jak najładniejsze paznokcie tak aby była zadowolona z twojej pracy. W grze masz do wyboru bardzo wiele różnych paznokci i kolorów więc bez problemu dasz radę. Graj myszką komputerową.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26228 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11067 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie