Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Igora 10 gier

Driftowanie na dwóch

Ocena gry

Driftowanie na dwóch to gra w której zarówno ty jak i twój gracz, który będzie grał z tobą w tą grę wcielacie się w prawdziwych rajdowych kierowców i bierzecie udział w driftach na specjalnie przygotowanym torze. Pamiętajcie, że nie jesteście sami na torze i musicie pokonać także przeciwników. W grze kierowca, który będzie miał najwięcej punktów za drift wygra. Gracz pierwszy kieruje strzałkami.Drugi gracz natomiast kieruje sportowym samochodem używając tylko W,A,S,D.


Kółko i krzyżyk na dwóch graczy

Ocena gry

Kółko i krzyżyk na dwóch graczy to gra w której grasz w kółko i krzyżyk z komputerem lub ze swoim kolegą lub koleżanką. Zasady gry pewnie już znasz. Należy tak stawiać kółka lub krzyżyki w zależności czym grasz w grze aby koło siebie lub ze skosa ułożyły się minimum trzy takie same kółka lub krzyżyki. Do gry potrzebujecie tylko myszki komputerowej.


Symulator farmy online

Ocena gry

Zagraj w darmową grę w której to grze będziesz prowadził własną farmę. Zajmuj się hodowlą zwierząt i zarabiaj duże pieniądze. Na początku hodujesz tylko kury a potem jak się rozwiniesz to będziesz miał już farmę z prawdziwego zdarzenia. Na początku gry postępuj zgodnie z podpowiedziami aby dowiedzieć się co się robi w grze. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Farma mania dla dzieci

Ocena gry

Farma mania dla dzieci to kolejna darmowa gra z cyku gry symulator farmy. Tym razem wcielasz się w prawdziwego rolnika i twoim zadaniem jest prowadzić swoją farmę. Nie pracuj u nikogo tylko u siebie na farmie. Połącz pasję z hobby i zarabiaj pieniądze. Opiekuj się zwierzętami a także sadź nasiona i zbieraj plony, które potem sprzedaż. Postaraj się i rozwiń farmę tak aby była jak największa. Do prowadzenia farmy musisz być bardzo operatywny i musisz dobrze zarządza, ponieważ masz ograniczony teren na swoją farmę. Prowadź farmę z głową aby żadne nasiona Ci nie uschły oraz nie pozdychały zwierzęta. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Farma ze zwierzętami

Ocena gry

Gra w której tym razem jak się już pewnie domyślasz po nazwie gry będziemy prowadzić farmę z samymi zwierzętami. Twoim głównym zadaniem w tej grze jest opiekować się zwierzętami tak aby jak najszybciej się rozwijały. Do opiekowania się zwierzętami potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Symulator jazdy tirem online

Ocena gry

Symulator jazdy tirem online to gra w której wcielamy się w kierowcę tira i naszym zadaniem jest zasiąść za kierownicą ogromnej ciężarówki i wyruszyć w trasę. W każdej z plansz w tej grze twoim zadaniem jest dostarczyć ładunek do celu. Na ekranie gry pokazuje się dystans, który został jeszcze do przejechania. Widnieje także licznik, dzięki któremu będziesz wiedział jak szybko jedzie. Uważaj aby nie przesadzić z prędkością. Pamiętaj także że nie jesteś tylko ty na drodze i zachowaj pewną ostrożność tak aby nikogo nie uderzyć i nie spowodować wypadku. Do jazdy tirem w tej grze nie potrzebujesz strzałek, lecz myszkę komputerową.


Symulator jazdy autobusem

Ocena gry

Wcielamy się w kierowcę autobusu i kierujemy dużym busem. Poruszaj się uliczkami w mieści i zajedź na przystanek aby zabrać pasażerów i przewieźć ich na kolejne przystanek w którym chcą wysiąść. Pamiętaj aby nie spóźniać się na przystanki, ponieważ twoi pasażerowie źle to odbiorą. Zwróć uwagę także na prędkość oraz komfort jazdy dla pasażerów. Postaraj się jechać średnią prędkością cały czas, tak aby pasażerowie byli zadowoleni. Pokaż swoje umiejętności w tej grze. Do kierowania autobusem potrzebujesz tylko strzałek.


Symulator autobusu dla dzieci online

Ocena gry

Symulator autobusu dla dzieci online to darmowa gra w której jak już się pewnie domyślacie będziemy kierować autobusem i naszym zadaniem będzie podwieźć klientów na kolejny przystanek na którym chcą wysiąść. Pamiętaj aby jechać zgodnie z przepisani i zachować na drodze odpowiednią prędkość, tak aby pasażerowie nie narzekali że jedziesz za szybko. Zachowaj także ostrożność na drodze aby nie spowodować żadnego wypadku.Zbieraj jak najwięcej pasażerów z przystanków,ponieważ musisz wiedzieć że im więcej pasażerów weźmiesz do autobusu to więcej wtedy zarobisz, ponieważ jest płatne nie od dystansu, lecz od pasażera. Do kierowania autobusem w tej grze potrzebujesz strzałek.


Symulator jazdy samochodem osobowym

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra z serii gry symulator jazdy w której to grze będziemy kierować samochodem. Twoim zadaniem w każdej z plansz w tej grze jest kierować samochodem i zapakować w specjalnie wyznaczonym miejscy na samochód. Postaraj się tak jechać aby nie uderzyć w żaden inny samochód. Musisz zaprezentować się jak najlepiej, tak aby nie spowodować żadnego wypadku. Do gry używasz tylko strzałek.


Kierowanie autobusem

Ocena gry

Kierowanie autobusem to gra w której jak już się pewnie domyślacie po samej nazwie będziemy kierować autokarem. Wciel się w profesjonalnego kierowcę autobusu i zasiądź za jego kierownicą.Poszukaj na mapie pasażera, który jest oznaczony zielonym kolorem i zabierz go do środka autokaru a następnie zawieź w wyznaczone miejsce, które jest oznaczone na fioletowo. Do gry potrzebujesz tylko strzałek do kierowania autobusem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie