Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Izy 10 gier

Fotografowanie gwiazd mody

Ocena gry

W tej grze musisz zabawić się w profesjonalnego fotografa, który robi zdjęcia sławnym osobą czyli gwiazdą na pokazach mody. Wykonuj zdjęcia gwiazdą podczas pokazu mody. Uważaj aby nie zauważył cię ochroniarz, ponieważ jesteś wynajętym tajnym fotografem i ochroniarz nie może się dowiedzieć ani zauważyć że wykonujesz zdjęcia. Do robienia zdjęć potrzebujesz tylko myszki.


Ubieranka z gwiazdą mody

Ocena gry

Ubieranka z gwiazdą mody to darmowa gra z kategorii gry gwiazdy w której to grze będziemy ubierać prawdziwą gwiazdę mody z Hoolywood, która szykuje się na wyjście na pokazie mody. Masz w grze bardzo wiele ubrań do dyspozycji z górnej półki cenowej, więc postaraj się aby ubrać gwiazdę mody jak najładniej. Zwróć uwagę na ubiór gwiazdy, ponieważ jeżeli ubrana przez ciebie gwiazda wygra pokaz mody to dostaniesz dużą premię w pracy. Graj myszką komputerową.


Metamorfoza piękności

Ocena gry

Metamorfoza piękności to gra w której wcielamy się w stylistę i naszym zadaniem jest zająć się twarzą naszej klientki. Wykonuj zabiegi, maseczki. Krótko mówiąc rób wszystko aby twarz twojej klientki wyglądała jak najlepiej i aby znów była piękna bez względu na swój wiek. Na samym początku musisz wykonać maseczkę, która będzie najlepszym rozwiązaniem. Maseczka doskonale oczyści twarz kobiety. Dopiero później gdy maseczka nie pomoże to przystąp do dalszego działania. Do gry używaj myszki.


Przemiana kucyka pony

Ocena gry

Tym razem musisz pomóż dojść do zdrowia kucykowi. Kucyk Pony jest bardzo zmęczony i niezadbany. Twoim zadaniem jest ożywić kucyka aby znów wyglądał jak dawniej czyli znów był piękny tak jak za młodszych lat. Postaraj się i zadbaj tak o kucyka aby wyglądał jak najlepiej. Na samym początku w grze musisz wykąpać kucyka, dopiero potem przystąp do dalszych czynności. Do gry używaj myszki komputerowej.Metamorfoza w Spa

Ocena gry

Pracujesz w salonie Spa i twoim zadaniem jest obsługiwać klientki. Dzisiaj przyszła do ciebie klienta, oczywiście kobieta, która jutro wybiera się na wesele i chciała by poprawić wygląd swojej twarzy a przede wszystkim się odprężyć i poczuć się znów młodo i pięknie. Musisz wykonać jak najwięcej zabiegów w grze aby kobieta znów czuła się młoda i piękna. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranka w stylu Emo

Ocena gry

Tym razem w tej ubierance będziesz musiała ubrać młodą dziewczynę w stylu Emo. W grze masz do wyboru bardzo wiele ciekawych i ładnych ubrać, wszystkie oczywiście są w stylu Emo. Postaraj się wybrać jak najładniejsze ubrania w stylu Emo i ubrać młodą dziewczynę. Postaraj się aby dziewczyna wyglądała jak najlepiej, ponieważ jutro jedzie na zjazd Emo. Ubieraj używając myszki komputerowej.


Makijaż Emo

Ocena gry

Wykonaj makijaż w stylu Emo. Zapewne znasz już styl Emo a jeżeli nie to na pewno poznasz go w tej grze. Styl Emo tak dl przypomnienia to głownie czarne kolory z czerwonymi dodatkami. Twoim zadaniem tym razem jest wykonać makijaż w styku Emo. Zmieniać fryzurę, kolor oczów,ust a także wiele innych rzeczy grają w tą grę. Postaraj się wykonać jak najlepszy makijaż w stylu Emo tak aby koleżanki dziewczyny, której wykonujesz makijaż były zazdrosne. Do wykonywania makijażu używaj myszki komputerowej.


Ubierz parę Emo

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa ubieranka z serii Emo w której tym razem będziemy ubierali chłopaka i dziewczynę czyli zakochaną parę w stylu Emo. Postaraj się ubrać zarówno pięknie chłopaka jak i dziewczynę tak aby świetnie pasowali do siebie. Na półkach i wieszakach nie brakuje ładnych ubrań, więc za pewne uda Ci się wybrać coś ładnego dla pary w stylu Emo. Oprócz ubrań w grze masz dodatki takie jak między innymi bransoletki, pierścionki i wiele wiele innych w które też możesz ubierać parę Emo. Do ubierania potrzebujesz myszkę komputerową.


Szycie misia gra

Ocena gry

Szycie misia gra to gra w której jak sama nazwa mówi będziemy szyli misia. Masz w grze pod ręką gotowe elementy takie jak ścierki z których twoim zadaniem jest uszyć misia. Jeżeli umiesz szyć to będziesz miała z góry, w przeciwnym wypadku będziesz musiała się nauczyć szyć, lecz to nie nie jest nic trudnego. Na pewno dasz sobie radę z uszyciem pluszowego misia. Przyłóż się do szycia, tak aby misiek, był dokładnie zszyty i żeby się czasem nie rozpruł. Do szycia pluszaka potrzebna Ci jest myszka.


Wyszywanka świąteczna

Ocena gry

Tym razem nie będziemy szyć a wyszywać wyszywankę na święta. W grze masz do wyboru bardzo wiele wyszywanek świątecznych. Na początku gry wybierz tą wyszywankę, która najbardziej przypadła tobie do gustu i się podoba. Pod ręką masz dostępne przeróżne kolory muliny, więc nie będzie problemu na pewno z dobraniem odpowiedniego koloru.Jeżeli skończysz już wyszywać jedną wyszywankę lub Ci się znudzi to zawsze możesz zacząć wyszywać kolejną wyszywankę. Do wyszywania muliną potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie