Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Wojtka 10 gier

Dźwig dla dzieci

Ocena gry

Dźwig dla dzieci to darmowa gra z cyklu gry dźwig w której to grze naszym zadaniem jest pracować na dźwigu. Musisz obsługiwać dźwiga, który stoi na złomowisku. Przenoś samochody dźwigiem na taśmę aby przygotować je do zniszczenia. Pamiętaj że samochody należy ustawiać jeden na drugim. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Dźwig budowlany

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w pracownika dźwigu i będziesz właśnie w tej grze obsługiwać dźwig na bardzo wysokiej odległości. Twoim zadaniem w tej grze jest przenosić wyznaczone przedmioty i elementy. Strzałkami poruszaj się dźwigiem a aby przenieść jakiś element musisz kliknąć spację.


Kierowca tira online

Ocena gry

Wciel się w zawodowego kierowcę tira i stań do wyzwania w tej grze. Musisz pokonać bardzo trudną drogę które jest pełna nierówności i nie brakuje na niej przeszkód i ostrych podjazdów. Pokaż swoje umiejętności jazdy tirem i pokaż co potrafisz na bardzo trudnej górskiej drodze. Do kierowania używaj tylko strzałek.


Tir z przyczepą

Ocena gry

Tir z przyczepą to gra w której jak już się pewnie domyśliliście po nazwie gry będziemy jeździć tirem z dużą przyczepą po autostradzie. Jesteś kierowcą tira i musisz jadąc przed autostradę zawieźć ładunek do klienta. Uważaj, ponieważ przejazd przez autostradę nie będzie łatwy ze względu na ilość poruszających się samochodów. Do gry używaj tylko wyłącznie strzałek do kierowania tirem z dużą przyczepą.Parkowanie tira

Ocena gry

Gra w której musisz pokazać swoje umiejętności jazdy tirem i musisz pokazać jak powinno się parkować tirem. W każdej z plansz w tej grze masz wyznaczone miejsca do parkowania na których pisze stop i to właśnie w takich miejscach musisz parkować tira w grze. Postaraj się tak parkować aby w nic nie uderzyć. Uważaj także na ruch na drodze. Do gry potrzebne Ci będą tylko strzałki.


Parkowanie taxi

Ocena gry

Parkowanie taxi to gra w której wcielamy się w taksówkarza i naszym zadaniem jest zaparkować żółtą taksówkę w wyznaczonym miejscu. Uważaj aby nie obić taksówki oraz nie uderzyć w taksówki, które już stoją na parkingu. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Taxi Sim Online

Ocena gry

Przed tobą gra w której to grze wcielamy się w taksówkarza i twoim zadaniem jest zabierać z ulicy ludzi, którzy są oznaczeni na zielono i następnie musisz je zawieźć w wyznaczone miejsce, które oznaczone jest zielonym kółkiem. Postaraj się zwieźć swoich klientów w wyznaczone miejsce w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ wtedy zarobisz znacznie więcej. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Wyścig taksówek

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździli taksówką, lecz nie będziemy tym razem podwozić ludzi. Będziemy natomiast brali udział w wyścigach. Naszym zadaniem jest kierować taksówką i powyprzedzać jak najwięcej innych taksówek po drodze. Postaraj się i dotrzyj do ostatniego poziomu w grze. Kieruj taksówką używając strzałek oraz przeskakuj taksówki używając do tego spacji.


Mechanik samochodowy

Ocena gry

Mechanik samochodowy to darmowa gra z cyklu gry samochody w której to grze twoim zadaniem jest wcielić się w mechanika pojazdów i będziemy naprawiać samochody naszych klientów. Zajmujesz się głownie tuningowaniem samochodem, więc do twoich obowiązków będzie należało zmieniać poszczególne elementy karoserii aut. Do tuningowania używaj tylko myszki.


Budowanie samochodu

Ocena gry

Tym razem będziemy budowali z gotowych elementów sportowy samochód. Twoim zadaniem jest w tej grze zbudować sportowy samochód Lamborghini z gotowych elementów. Postaraj się skonstruować jak najładniejszy sportowy samochód używając gotowych elementów. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955203 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25661 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13431 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12408 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10874 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie