Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Artystów 10 gier

Hanna Montana puzzle

Ocena gry

Przed tobą do ułożenia puzzle z prawdziwą gwiazdą, jaką jest Hanna Montana. Postaraj się ułożyć puzzle w jak najkrótszym czasie gry. Układaj puzzle z rozsypanki puzzli tak aby wszystkie pasowały do siebie i razem tworzyły jedną całość czyli obrazek przedstawiający Hanne Montane. Do układania puzzli potrzebujesz myszki komputerowej.


Moda i Uroda

Ocena gry

Moda i Uroda to darmowa gra dla dziewczyn w którym wcielamy się w stylistę od mody i ubioru i musimy ubierać kobiety, które są naszymi klientkami. W grze masz dostępnych bardzo wiele ubrań pod ręką, więc na pewno uda Ci się coś wybrać w co ubierzesz piękną damę. Postaraj się ubrać kobietę jak najlepiej, tak aby klientka była z ciebie zadowolona. Do gry używaj myszki komputerowej.


Ubieranka Uroda-gwiazdy z Hollywood

Ocena gry

Ubieranka Uroda-gwiazdy z Hollywood to gra w której jak sama nazwa mówi za siebie będziemy ubierać gwiazdy z Hollywood. W grze masz dostępnych bardzo wiele pięknych ubrań, więc bez żadnego problemu wybierzesz najładniejsze ubranie i ubierzesz w nie gwiazdy. Postaraj się i aby ubrana osoba przez ciebie wyglądała jak najlepiej. Ubieraj za pomocą myszki komputerowej.


Katty Perry ubieranka

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra ubieranka w której będziesz ubierała znaną piosenkarkę i gwiazdkę, którą jest Katty Perry. Postaraj się wybrać z ubrań dostępnych w grze najładniejsze, które Ci się tylko podobają i ubierz w nie Katty Perry. Do ubierania potrzebujesz tylko i wyłącznie myszki komputerowej.Całowanie Jerrego

Ocena gry

Wciel się w małą myszkę Jerry z bajki Tom and Jeryy i całuj się w tej grze z drugą małą myszką, która jest twoją ukochaną osoba. Całujesz się ze swoją drugą połówką obok kota Toma, który nie może Was zauważyć. Postaraj się tak całować aby kot Tom Cię nie zauważył.Do całowania się z małą myszką potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Całowanie się po kryjomu

Ocena gry

W tej grze całujesz się ze swoją drugą połówką czyli ukochaną osobą. Nie jest to jednak zwykłe tradycyjne całowanie się, lecz całowanie po kryjomu. Twoim zadaniem jest się tak całować w tej grze aby nikt Ci nie zauważył. Postaraj się całować jak najbardziej dyskretnie aby nikt Was nie zauważył jak się całujecie. Do całowania się używaj myszki komputerowej.


Całowanie przed domem

Ocena gry

Całowanie przed domem to gra w której będziesz się całować się ze swoją ukochaną osobą przed domem. Postaraj się tak całować aby nikt Was nie zauważył. Zwróć uwagę na przechodniów i sąsiadów, którzy Was obserwują. Do całowania się potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ubierz lalke Barbie

Ocena gry

Tym razem twoim zdaniem w tej grze będzie ubrać lalkę Barbie. W grze masz dostępnych bardzo wiele przeróżnych ubrań. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania i ubierz w nie Barbie. Pamiętaj że Barbie jutro idzie na przyjęcie urodzinowe do swojej najlepszej przyjaciółki i musi się prezentować jak najlepiej. Dlatego musisz się postarać i ubrać Barbie jak najładniej. Ubieraj Barbie używając tylko myszki komputerowej.


Ubieranka z Barbie

Ocena gry

Ubieranka z Barbie to kolejna darmowa gra z serii gry Barbie w której to grze jak już się pewnie domyślacie po samej nazwie gry należy ubrać Barbie. Barbie wybiera się na małą imprezę,dlatego właśnie ty musisz ją ubrać. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania, które Ci się podobają i ubierz w nie Barbie. Do ubierania Barbie potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Pokój małej Barbie

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w projektanta, który projektuje i urządza pokoje i twoim zadaniem w tej grze jest umeblować pokój małej Barbie. Wybieraj obrazy, łóżka, krzesła, szafki i inne dodatki, które są niezbędne w pokoju. Szeroki wybór mebli i dodatków na pewno spełni twoje oczekiwania. Do meblowania domu Barbie używaj myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955137 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13014 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie