Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziecka 3 Letniego 10 gier

Kolorowanka motocykle i motory

Ocena gry

Tym razem przed tobą kolorowanka w której będziemy kolorować motocykle. W grze masz dostępną pod ręką całą paletę przeróżnych kolorów, które możesz wykorzystać do kolorowania motocykli. Postaraj się i wybierz najładniejsze kolory, które Ci się tylko podobają i pokoloruj nimi motory. Do kolorowania kolorowanki z motorami będzie Ci tylko potrzebna myszka komputerowa.


Motorem po nierównościach

Ocena gry

Wciel się w zawodowego kierowcę motocykla i wyrusz w górską trasę po nierównościach. Twoim zadaniem w tej grze jest jechać motorem po nierównościach i pokonać wszystkie przeszkody i bardzo strome podjazdy, które tylko spotkasz w drodze do mety.Do gry potrzebujesz tylko strzałek aby kierować motocyklem.


Puzzle z motorami

Ocena gry

Tym razem przed tobą puzzle w których to puzzlach będziemy układać puzzle przedstawiające motocykle. Postaraj się z rozsypanych puzzli w jak najkrótszym czasie gry ułożyć obrazek przedstawiający właśnie motocykle. Do układania puzzli potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Nauka jazdy

Ocena gry

W tej grze będziemy uczyli się jeździć samochodem. Nauka jazdy odbywa się na parkingu pod wielkim supermarketem. Twoim zadaniem w tej grze jest głównie nauczyć się parkować samochód w wolnym miejscu na parkingu. Postaraj się w miarę szybko zlokalizować wolne miejsce na parkingu i właśnie tam zaparkuj swój samochód. Uważaj na inne samochodu, które poruszają się na parkingu a także uważaj na wózki aby w nie nie uderzyć. Graj używając strzałek.Nauka jazdy samochodem symulator

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra z cyklu gry nauka jazdy w której to grze będziemy się właśnie uczyli jeździć samochodem a dokładnie parkować samochód na parkingu. Postaraj się jak najszybciej zaparkować samochód na parkingu w wyznaczonym miejscu parkingowym. Do gry potrzebne Ci będą tylko strzałki.


Nauka jazdy samochodem osobowym 3d

Ocena gry

Nauka jazdy samochodem osobowym 3d to kolejna gra w której będziemy się uczyli jeździć autem. Tym razem nauka jazdy odbywa się w samym centrum miasta. Uważaj na inne samochody tak aby w nie czasem nie uderzyć i nie spowodować kolizji na drodze. Mało tego musisz zwrócić uwagę także na światła aby nie przejechać na czerwonym świetlne, ponieważ wtedy zaczynasz rundę od nowa. Postaraj się przejść jak najwięcej rund w grze. Do kierowania autem używaj tylko strzałek.


Formuła jeden wyścigi

Ocena gry

Formuła jeden wyścigi to darmowa gra z cyklu gry formuła 1 w której to grze naszym zadaniem jest kierować bolidem formuły jeden i ścigać się na torze. Postaraj się jechać jak najszybciej tak bay wygrać wyścig formuł 1 na torze. Daj z siebie wszystko, ścinaj zakręty i jedź jak najszybciej aby wygrać wyścig. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Formuła 1 Puzzle

Ocena gry

Tym razem będziesz układał puzzle, które po całkowitym ułożeniu przedstawiają formułę 1 .Postaraj się przy układaniu puzzli tak aby każdego z puzzli idealnie dopasować do pozostałych puzzli i aby razem świetnie się trzymały. Do układania puzzli z formułą 1 potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Formuła 1 Grand Prix

Ocena gry

Formuła 1 Grand Prix to gra w której wcielamy się w kierowcę bolida formuły 1 i naszym zadaniem jest brać udział w wyścigu. Zasiądź za kierownica formuły 1 i weź udział w wyścigu formuł. Postaraj się wygrać wyścig docierając na metę jako pierwszy kierowca formuły 1. Do ścigania się potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Symulator prawa jazdy

Ocena gry

Tym razem przed tobą gra o nazwie symulator prawa jazdy. Jak już się pewnie domyślacie po samej nazwie gry tym razem będziemy zdawać prawo jazdy w tej grze.Twoim zadaniem jest kierować samochodem tak aby nie uderzyć w nic i wykonywać manewry na placu nauki. Postaraj się w każdej z plansz wykonać odpowiednie manewry takie jak na prawie jazdy.Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13504 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12450 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie