Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Dziecka 4 Letniego 10 gier

Samochodem do celu

Ocena gry

W tej grze kierujemy samochodem i naszym zadaniem jest dojechać do celu. Po drodze do celu masz bardzo wiele przeszkód, które musisz pokonać. Postaraj się i jedź jak najszybciej i pokonaj po drodze do celu wszystkie przeszkody. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Prowadzenie tira

Ocena gry

Prowadzenie tira to gra w której wcielamy się w kierowcę dużej ciężarówki z naczepą czyli tak zwanego tira i naszym zadaniem jest przejechać jak największy dystans na autostradzie. Postaraj się po drodze na autostradzie nie uderzyć w żaden inny samochód. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Pustynny wyścig

Ocena gry

Tym razem będziemy kierowali w tej grze Buggy. Twoim zadaniem jest pokonać tor przeszkód na pustyni. Skacz z dużych hopek, pokonuj ostre podjazdy. Zarób pieniądze za dobrą jazdę i tuningu buggy aby osiągał jeszcze lepsze wyniki. Do gry potrzebujesz klawiszy W,A,S,D oraz spacji do skakania.


Samochód kolorowanka

Ocena gry

Przed tobą kolorowanka w której będziemy kolorować samochód osobowy. W grze masz dostępne bardzo wiele pięknych kolorów na palecie barw. Na pewno wybierzesz jakiś kolor, który Ci się spodoba i pokolorujesz nim samochód. Do kolorowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Quad dla dzieci

Ocena gry

Quad dla dzieci to gra w której kierujemy Quadem i naszym zadaniem jest pokonać w drodze do mety wszelakie przeszkody,które tylko spotkamy na drodze. Postaraj się pokonać wszystkie przeszkody oraz bardzo strome podjazdy. Pamiętaj żeby jechać uważnie tak aby nie przewrócić Quada do góry nogami. Do tej gry potrzebujesz tylko strzałek.


Stunt Dirt Bike

Ocena gry

Wciel się w kaskadera, który jeździ na motorach i wejdź do gry. Wybierz na początku gry motor, którym będziesz jeździł w grze. Do wyboru masz albo Quada albo Krossa. Wybór należy do ciebie. Po wybraniu motoru ruszaj na tor przeszkód. Twoim zadaniem jest przejechać tor przeszkód i przejść do kolejnej planszy. Postaraj się w każdej z plansz przejechać cały tor przeszkód w jak najkrótszym czasie gry. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Jazda Quadem po nierównościach

Ocena gry

Jazda Quadem po nierównościach to gra w której już pewnie po samem nazwie domyślacie się co będziemy robić w grze. Celem gry jest przejechanie quadem jak najwięcej plansz na których nie brakuje przeszkód. Jeździj quadem po nierównościach i pokonuj wszystkie przeszkody, które tylko spotkasz w drodze do mety. Do kierowania quadem potrzebne Ci będą tylko strzałki.


Parkowanie samochodu online

Ocena gry

Wciel się w kierowcę samochodu osobowego i postaraj się zaparkować samochód na parkingu w specjalnie wyznaczonym miejscu do pakowania. Uważaj na inne samochody, ponieważ nie możesz ich obić. W każdej z rund w grze masz wyznaczony czas na zaparkowanie samochodu w którym musisz się zmieścić. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Zaparkuj samochód

Ocena gry

Poszukaj miejsca na parkingu i właśnie tam zaparkuj swój samochód. Miejsce do parkowania zazwyczaj jest oznaczone lub podświetlone. Postaraj się tak parkować samochód aby nie uderzyć żadnego innego samochodu, który znajduje się w pobliżu. Zwróć uwagę także na czas parkowania, ponieważ w każdej z rund w grze masz wyznaczony czas na parkowanie samochodu w którym to czasie musisz zaparkować samochód. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Parkowanie samochodu osobowego

Ocena gry

Parkowanie samochodu osobowego to darmowa gra z cyklu gry parkowanie w której to grze wcielasz się w kierowcę samochodu i twoim zadaniem jest w każdej z rund w grze zaparkować samochód w specjalnie wyznaczonym miejscu. Postaraj się podczas parkowania nie uderzyć w żaden inny samochód, który stoi na parkingu. Do parkowania potrzebujesz tylko strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie