Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Geniuszy 10 gier

Kółko i krzyżyk na dwóch graczy

Ocena gry

Przed tobą gra kółko i krzyżyk na dwie osoby. Zagraj w kółko i krzyżyk ze swoim kolega lub swoją koleżanką i spróbujcie swoich sił. Pamiętaj aby przed każdym wykonanym ruchem dobrze go przemyśleć nawet kilka razy, ponieważ w takiej grze jak kółko i krzyżyk każdy wykonany ruch jest bardzo ważny. Do gry zarówno jeden jak i drugi gracz używa tylko myszki komputerowej.


Spongebob na dwie osoby

Ocena gry

Spongebob na dwie osoby to gra w której będziemy grali w Spongeboba, lecz w specjalną wersję, która przeznaczona jest tylko na dwie osoby. Celem gry jest poruszanie się, omijanie przeszkód oraz zbieranie złotych dzwoneczków. Jedna osoba porusza się postacią Spongeboba, druga natomiast porusza się postacią Patrick\'a. Jeden grasz używa strzałek do poruszania się a drygi grasz klawiszy W,A,S,D.


Bitewna gra na dwie osoby

Ocena gry

Przed tobą prawdziwa walka aż do krwi ! Zagraj z przyjacielem lub przyjaciółką i walczcie w tej grze między sobą. Celem gry jest zniszczenie drugiego przeciwnika. Na samym początku musicie budować sobie schodzi aby dotrzeć do przeciwnika. Gracz 1 porusza się klawiszami W,A,S,D oraz buduje schodki klawiszem S. Drugi grasz porusza się strzałkami i buduje schodni używając spacji.


Gra ogień i woda na 2 graczy

Ocena gry

Gra ogień i woda na 2 graczy to darmowa gra z kategorii gry wieloosobowe w której to grze będziemy grali w grę ze swoimi przyjaciółmi. Zagraj ze swoim kolegą lub swoją koleżanką i cieszcie się darmową rozrywką na gierunie.pl. Jedna osoba porusza się czerwoną postacią a druga niebieską. Celem gry jest pozbierać wszystkie kolorowe diamenty i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Jeden gracz używa strzałek a drugi klawiszy W,A,S,D.Wydobywanie złota na dwie osoby

Ocena gry

Tym razem przed tobą gra w której będziesz wydobywać złoto razem ze swoim przyjacielem lub przyjaciółką, ponieważ ta gra jest przeznaczona na dwie osoby. Walczycie między sobą, ten kto wydobędzie jak najwięcej złota to wygrywa rundę w grze. Pokażcie swoje umiejętności, lecz niech walka będzie zacięta i wygra lepszy. Do gry jeden gracz potrzebuje tylko strzałek a drugi klawiszy W,A,S,D.


Bilard na dwóch graczy

Ocena gry

Zagraj za darmowa w bilarda w którym jest możliwość grania we dwóch graczy. Możesz zagrać ze swoim przyjacielem lub przyjaciółką. Możesz także wybrać komputer jako przeciwnika. Celem gry jest wbić jak najszybciej jedne z dwóch rodzai bil. W grze dla przypomnienia występują połówki oraz całe bile. W zależności, które będziesz miał/a musisz je wpić a na kocu czarną bilę. Graj myszką.


Skakanie i zbieranie multiplayer

Ocena gry

Skakanie i zbieranie multiplayer to darmowa gra w której masz możliwość zagrania ze swoim przyjacielem lub swoją przyjaciółką. Zasady gry są bardzo proste. Twoim zadaniem jest skakać i zbierać złote przedmioty. W każdej rundzie musicie zabrać wszystkie złote przedmioty aby przejść do kolejnej planszy. Kto z Was zbierze więcej przedmiotów ten wygra. Do gry gracz 1 używa strzałek a drugi gracz klawiszy W,A,S,D.


Piłka nożna mistrzostwa multiplayer

Ocena gry

Przed tobą gra w której to akcja toczy się na boisku piłkarskim. Pewnie już się domyślasz że będziemy grać w piłkę. Zgadza się! W tej grze masz możliwość zagrania ze swoim kolegą w piłkę nożna. Zasady gry w piłkę nożną już na pewno znacie więc nie trzeba ich przypominać. Do gry gracz jeden używa strzałek a drugi gracz klawiszy W,A,S,D.


Bilard multiplayer

Ocena gry

Bilard multiplayer to gra w której masz możliwość zagrania za darmo w bilarda z przyjaciółmi. Zmierz się z przyjaciółmi lub zagraj w bilarda z komputerowym przeciwnikiem. Celem gry jest wbicie wszystkich bil w jak najkrótszym czasie gry a na końcu gry musisz wbić czarną bilę. Postaraj się wbić szybciej swoje bile niż przeciwnik zdoła wbić swoje. Do gry w bilarda używaj myszki komputerowej.


Tom i Jerry na dwóch graczy

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra Tom and Jerry na dwóch graczy. Zagraj w kolegą lub koleżanką i poruszajcie się w grze myszkami. Zarówno jeden gracz jak i również drugi porusza się w tej grze myszką Jeryy. Waszym zadaniem jest grać wspólnie i pokonywać przeszkody oraz dotrzeć do mety czyli do celu w grze w jak najkrótszym czasie gry. Gracz 1 porusza się strzałkami, natomiast drugi gracz porusza się myszką używając klawiszy W,A,S,D.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie