Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Grzecznych Dzieci 10 gier

Opiekowanie się niemowlakiem

Ocena gry

Opiekowanie się niemowlakiem to gra w której przejmujesz pełną opiekę na małym bobasem czyli niemowlakiem. Twoim zadaniem na samym początku gry jest wykąpać małego bobaska.W pierwszej kolejności musisz nalać wody do wanny i potem przejść do kąpania dzieciaka. Następnie gdy już wykąpiesz niemowlaka przechodzisz do drugiego etapu klikają przycisk Next, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu z grą. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranie gwiazdy

Ocena gry

Przed tobą hitowa ubieranka w której to będziemy ubierać gwiazdy a także robić makijaż gwiazdom. Na samym początku zacznij od ubrania gwiazdy tak aby wyglądała jak najlepiej a dopiero potem przejdź do wykonania makijażu. W grze masz bardzo wiele dostępnych ubrań a także makijaży, więc na pewno wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie. Do gry używaj tylko myszki komputerowe.


Ubieranie piosenkarzy

Ocena gry

Ubieranie piosenkarzy to darmowa gra z serii gry ubieranie w której to grze jak sama nazwa mówi za siebie będziemy ubierać piosenkarzy. Wybierz najładniejsze ubrania ze wszystkich dostępnych w grze według ciebie i ubierz w nie piosenkarzy. Pamiętaj żeby się postarać i dać z siebie wszystko, ponieważ piosenkarze muszą ładnie wyglądać na koncercie. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Ubieranie Barbie

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra ubieranie w której tym razem będziemy ubierać Barbie. W grze masz bardzo wiele przepięknych ubrań do wyboru, więc bez żadnego problemu na pewno uda Ci się wybrać najładniejsze ubrania, które Ci się najbardziej podobają i ubierzesz w nie Barbie. Do ubierania Barbie potrzebujesz tylko i wyłącznie myszki komputerowej.My Little Pony znajdź różnice na obrazkach

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra z serii My Little Pony w której to grze tym razem musisz odszukać różnice, którymi różnią się dwa obrazki. Postaraj się tak dokładnie przyjrzeć obrazkom aby odszukać dokładnie wszystkie różnice, którymi różnią się dwa obrazki. Do szukania różnic potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


My Little Pony ubieranka

Ocena gry

Przed tobą darmowa ubieranka z serii My Little Pony w której to grze twoim zadaniem jest ubrać Pony w jak najładniejsze ubrania. W grze masz bardzo wiele pięknych ubrać do wyboru. Wybierz te, które najbardziej Ci się podobają i ubierz w nie Pony. Postaraj się, ponieważ Pony wybiera się dzisiaj na przyjęcie urodzinowe.Do ubierania używaj tylko myszki komputerowej.


My Little Pony przygodowa gra

Ocena gry

Tym razem nie będziemy ubierać ani też malować Pony, lecz tym razem będziemy poruszali się kucykiem Pony po planszy i naszym zdaniem jest dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Po drodze do mety musisz pokonać przeszkody, które stoją na drodze a także zbieraj przedmioty, które przydadzą Ci się w grze. Poruszasz się strzałkami oraz klawisze Z skaczesz.


Monster High paznokcie

Ocena gry

Wciel się w rolę kosmetyczki, która zawodowo wykonuje paznokcie i zacznij robić paznokcie Monster High. W grze masz bardzo wiele tipsów różnego koloru do wyboru a także przeróżne kolory lakierów do paznokci.Zastanów się na początku i wybierz najładniejsze paznokcie a także tipsy, które najbardziej Ci się podobają. Postaraj się wykonać jak najładniejsze tipsy. Do robienia paznokci używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Ubieranka Monster High Dracula

Ocena gry

Ubieranka Monster High Dracula to darmowa gra z serii Monster High w której to grze jak sama nazwa mówi będziemy ubierać Monster High ale tym razem Dracule. w grze możesz zmieniać kolor oczów, kolor brwi, kolor skóry i inne inne rzeczy. Na półce leży bardzo wiele ubrań, z których musisz wybrać takie ubrania, które najbardziej Ci się podobają i przypadają do gustu i następnie ubierz w nie Dracule. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Monster High goowanie

Ocena gry

Tym razem z Monster High w tej grze będziemy gotować. Monster High jutro organizują bardzo duże przyjęcie urodzinowe na aż 50 osób. Dlatego też to właśnie ty jesteś proszona o pomoc w przygotowaniu potraw na przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się jutro. Gotuj potrawy i postępuj zgodni z instrukcją w grze. Na samym początku musisz wsypać do dużej miski składniki z dwóch mniejszych miseczek a następnie dobrze wymieszać. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26228 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11067 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie