Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Idiotów 10 gier

Szkolny autobus

Ocena gry

Jesteś tym razem kierowcą szkolnego autobusu i obecnie jesteś na kursie jazdy, aby jeszcze więcej zarabiać musisz do przejść z wynikiem pozytywnym. Twoim zadaniem będzie w każdej z plansz zaparkować autobus na wyznaczonym miejscu parkingowym. Uważaj na inne samochody aby ich nie obić i nie spowodować żadnego wypadku. Postaraj się w każdej z rund zaparkować autobus w jak najkrótszym czasie gry. Do gry używaj strzałek.


Samoloty wojskowe

Ocena gry

Samoloty wojskowe to gra w której lecimy wojskowym samolotem i musimy strzelać w inne samoloty, które są naszymi przeciwnikami. Postaraj się zastrzelić jak najwięcej samolotów z przeciwnej armii. Na początku gry nie będziesz miał dużego utrudnienia, ponieważ latają same samoloty. Natomiast potem w dalszej części gry latają już helikoptery i z nimi będzie troch większy problem aby je zestrzelić,lecz taki ktoś jak ty bez problemu da radę. Lataj samolotem oraz strzelaj myszką komputerową.


Symulator parkowania samolotu

Ocena gry

Tym razem również w grze jesteś pilotem samolotu, lecz tym razem nie latasz wysoko pośród chmur, lecz twoim zadaniem jest zaparkować samolot. Na lotnisku są specjalnie wyznaczone boksy w których musisz zaparkować swój samolot, który właśnie zakończył swój lot. Postaraj się jak najdokładniej zaparkować samolot, tak aby nie uderzyć w żaden inny, który stoi na parkingu. Do kierowania samolotem używaj tylko strzałek.


Sterowanie samolotem

Ocena gry

Sterowanie samolotem to darmowa gra w której jak sama nazwa mówi będziemy kierować samolotem. Wciel się w pilota i leć ponad chmura i twoim zadaniem w tej grze jest strzelać w samoloty przeciwników. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry zniszczyć jak najwięcej samolotów. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej, ponieważ samolotem latasz myszką oraz strzelasz myszką.Symulator demolki

Ocena gry

Tym razem zasiadamy za kierownicą koparki, która posłuży nam w tej grze jako buldożer. Naszym zadaniem jest zniszczyć drewnianą konstrukcję za pomocą właśnie koparki. Machaj koparką tak aby w jak najkrótszym czasie gry zniszczyć całą konstrukcję.Do niszczenia koparką drewnianej konstrukcji używaj tylko myszki komputerowej.


Posprzątaj koparką

Ocena gry

Posprzątaj koparką to kolejna darmowa gra z serii gry symulator koparki w której to grze również jesteśmy kierowcą koparki, lecz tym razem naszym zadaniem jest posprzątać śmieci używając właśnie koparki. Postaraj się posprzątać dokładnie wszystkie śmieci i zrobić to w jak najkrótszym czasie gry. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej oraz strzałek.


Wyścigi maszyn budowlanych

Ocena gry

Tym razem będziemy się ścigać maszynami budowlanymi. W grze zobaczysz między innymi: koparki,spychacze, ciężarówki a także duże wywrotki. Wybierz sobie jedną z maszyn i weź udział w wyścigu maszyn budowlanych. Zasady wyścigu są bardzo proste i pewnie już je znasz. Celem jest abyś dotarł jako pierwszy na metę. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Samochód terenówka

Ocena gry

Samochód terenówka to darmowa gra w której naszym zadaniem jest tuningować terenówkę tak aby wyglądała jak najlepiej. Postaraj się i tuninguj terenówkę tak aby wyglądała jak najlepiej i robiła wrażenie na ludziach. W grze masz dostępnych bardzo wiele przeróżnych części, więc bez żadnego problemu powinieneś dać sobie radę. Do tuningowania używaj tylko myszki komputerowej.


Motokross w terenie

Ocena gry

Tym razem zasiadasz za kierownicą motokrossa i twoim zadaniem jest jeździć po terenie. Przed tobą bardzo wiele stromych i ostrych podjazdów, które musisz pokonać w jak najkrótszym czasie gry. Postaraj się i przejedź trasę pełną przeszkód bez żadnej wywrotki i kolizji. Do kierowania motrokrossem potrzebne Ci będą tylko strzałki.


Terenowe wyścigi

Ocena gry

Terenowe wyścigi to gra w której wcielamy się w rajdowego kierowcę i bierzemy udział w wyścigach, lecz tym razem nie są to tradycyjne wyścigi uliczne tylko wyścigi terenowe, które odbywają się w terenie. Przed tobą bardzo trudna trasa. Mnóstwo kałuż i ostrych zakrętów na których zalega błoto. Jedź uważnie tak aby nie wylecieć z żadnego zakrętu. Do jazdy używaj tylko strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955203 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25661 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13431 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12408 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10874 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie