Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Inteligentnych 10 gier

Fryzjer i makijaż

Ocena gry

Tym razem będziemy jednocześnie wykonywać fryzurę a także makijaż. Postaraj się i wykonaj jak najlepszy makijaż a także piękną fryzurę. W grze masz do wyboru przeróżne specyfiki do wykonania makijażu a także wiele specjalistycznych nożyczek do obcinania włosów. Postaraj się i przyłóż się do wykonania fryzury i makijażu. Graj myszką komputerową.


Salon fryzjerski

Ocena gry

Salon fryzjerski to gra w której tym razem wcielamy się w profesjonalną fryzjerkę i naszym zadaniem jest pracować w salonie fryzjerskim jako fryzjerka. W drzwiach pojawiają się nowi klienci. Twoim zadaniem jest przyjąć każą klientkę i wykonać jej taką fryzurę jaką tylko chce. Uważaj, ponieważ nie każdej klientce musisz robić nową fryzurę, ponieważ niektórzy chcą tylko wymodelować lub uczesać włosy. Graj używając myszki komputerowej.


Hanna Montana makijaż

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z cyklu gry makijaż w które to grze tym razem będziemy musieli zrobić makijaż bardzo znanej i sławnej osobie a wręcz prawdziwiej gwieździe. Tym razem będziesz musiała zrobić makijaż Hannie Montanie, która znana jest także jako Miley Cyrus. W grze masz pod ręką bardzo wiele pudrów i innych niezbędnych rzeczy do robienia makijażu, więc bez żadnego problemu powinnaś zrobić bardzo piękny makijaż.


Makijaż Selena Gomez

Ocena gry

Wciel się w zawodową kosmetyczkę, która wykonuje makijaże tylko gwiazdą z Hollywood. Tym razem zostałaś zatrudniona przez Selene Gomez, które musisz wykonać makijaż. Używaj wszystkich dostępnych pudrów w grze.Masz na prawdę bardzo duży wybór kosmetyków, więc bez żądnego problemu wykonasz piękny makijaż Selenie Gomez. Do wykonywania makijażu potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.Makijaż Lady Gaga

Ocena gry

Makijaż Lady Gaga to darmowa gra z serii gry makijaż w której to grze jak się już pewnie domyślacie po samem nazwie gry będziemy wykonywać makijaż prawdziwiej gwieździe, którą jest Lady Gaga. W grze masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych kosmetyków, więc podejrzewam że bez problemu poradzisz sobie z tym zadaniem. Pamiętaj że musisz się postarać i dać z siebie wszystko, ponieważ Lady Gada jutro ma koncert. Graj myszką komputerową.


Całowanie Justina Biebera

Ocena gry

Całowanie Justina Biebera to darmowa gra w której to grze poruszamy się byłą dziewczyną Justina Biebera i naszym zadaniem w każdej rundzie w tej grze jest przedostać się po kryjomu do pokoju gwiazd, czyli tak gdzie spędza wolny czas Justin Bieber i go pocałować. Uważaj jak będziesz się przedostawał do pokoju, ponieważ jest bardzo wiele ochroniarzy, którzy mają Cię na oku. Graj za pomocą strzałek oraz myszki komputerowej.


Makijaż Justin Bieber

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w zawodową stylistę, która wykonuje makijaże tylko największym gwiazdom mody i gwiazdom filmowym. Jako stylistka będziesz musiała wykonać piękny makijaż Justinowi. Pamiętaj że Justin jutro ma bardzo ważny koncert na który przyjdą tysiące ludzi, dlatego też musi wyglądać jak najładniej. Wykonaj makijaż używając myszki komputerowej.


Justin Bieber i Selena Gomez kolorowanka

Ocena gry

Przed tobą darmowa kolorowanka w której będziesz kolorować dwie prawdziwe młode gwiazdy, którymi są Justin Bieber oraz Selena Gomez.W grze masz bardzo wiele kolorów do wyboru, więc na pewno wybierze odpowiednie kolory, które Ci się podobają i pokolorujesz kolorowankę.Do kolorowania używaj myszki komputerowej.


Hanna Montana kolorowanka

Ocena gry

Hanna Montana kolorowanka to darmowa gra w której jak sama nazwa mówi będziemy kolorować kolorowankę, która przedstawia Hanne Montanę. W grze do kolorowania masz całą paletę przeróżnych kolorów, które możesz używać do kolorowania kolorowanki. Postaraj się jak najładniej pokolorować malowankę z gwiazdą Hanną. Do kolorowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Hanna Montana ubieranka

Ocena gry

Tym razem pracujesz jako profesjonalna stylistka od ubrań. W tej grze twoim zadaniem będzie właśnie pracować jako prywatna stylistka gwiazdy z Hollywood Hanny Montany. Pracuj dla Hanny Montany jako stylistka i ubieraj ją jak najładniej na każdy jest koncert czy też jakąś większą imprezę.Do ubierania Hanny Montany używaj tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie