Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Lasek 10 gier

Robienie prania gra

Ocena gry

W tej grze będziemy robi pranie. Twoim zdaniem jest na samym początku gry włożyć brudne ubrania do pralki. Następnie należy wlać odpowiednich płynów a także wsypać proszek do prania i zamknąć pralkę. Do wypraniu się ciuchów musisz oczywiście rozwiesić pranie aby wyschło. Postaraj się zrobić pranie w jak najkrótszym czasie, ponieważ masz wszystkie ubrania brudne i nie masz już w czym chodzić. Do robienia prania używaj myszki.


Pranie ciuchów

Ocena gry

Tym razem pracujemy w wielkiej pralni, gdzie dziennie jest prane tysiące ubrań w wielkich pralkach. Twoim zadaniem w tej grze jest obsługiwanie pralek. Wrzucaj brudne ciuchy do pralki, które wcześniej zostały przyjęte od klientów a następnie pierz je w pralce. Postępuj zgodnie z podpowiedziami w grze a na pewno będziesz dobrym i szanowanym pracownikiem. Używaj do tej gry myszki komputerowej.


Wielkie pranie

Ocena gry

Wielkie pranie to darmowa gra w której wcielasz się w pracownika ogromnej pralni i twoim zdaniem jest przyjmować ubrania od klientów, którzy je zostawiają do prania a następnie gdy odbierze ubrania od klientów musisz je uprać. Po upraniu ciuchów rozwieś je na stojak lub wysusz specjalistyczną suszarką a następnie po wyschnięciu oddaj ubrania klientowi, który je przynosił do prania i zarób pieniądze. Do pracy w pralni używasz tylko myszki.


Nowa gra bratz makeover

Ocena gry

Przed tobą jedna z najnowszych gier z serii gry Bratz. Tym razem w tej grze będziemy wykonywali makijaż Bratz. Na samym początku gry musisz wybrać sobie jedną z czterech postaci Bratz, które w dalszej części gry będziesz wykonywał makijaż. Postaraj się wykonać jak najlepszy makijaż swojej wybrance. Do robienia makijażu potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Kucyn Bratz ubieranka

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać kucyka Pony Bratz. Za pewne znasz Bratz i wiesz jaki mają charakter. Krótko mówiąc lubią jak wszystko wygląda najlepiej. Sami mają także bardzo wielkie mnie manie o sobie, więc musisz się postarać przy ubieraniu kucyka Bratz. Musisz ubrać ich kucyka tak aby wyglądał jak najlepiej.W grze masz bardzo wiele dostępnych fryzur i ubrań, więc bez problemu powinnaś dać radę. Do ubierania kucyka potrzebujesz myszki.


Wyścigi Bratz gra

Ocena gry

Na samym początku gry wybierz sobie jedną z czterech dostępnych postaci Bratz, którą będziesz potem poruszał się i grał w grze. Po wybraniu postaci musisz wybrać pojazd. Do dyspozycji w tej grze masz skute albo samochód. Wybierz pojazd a następni jego kolor i rusz na tor wyścigowy. Twoim zdaniem jest ścigać się na torze Bratz i zbierać złote gwiazdki. Postaraj się zebrać wszystkie złote gwiazdki aby przejść do kolejnego etapu wyścigu.Kieruj pojazdem używając tylko strzałek.


Tajemniczy pocałunek dzieciaków

Ocena gry

Tajemniczy pocałunek dzieciaków to kolejna darmowa gra z serii gry miłosne w której to grze twoim zadaniem jest wcielić się w role małego chłopca i całować dziewczynkę. Musisz być bardzo czujna, ponieważ całujesz się w przedszkolu, gdzie jest bardzo dużo małych dzieci, które nie mogą Cię zauważyć. Uważaj także na panie nauczycielki żeby też Cię nie widziały. Do całowania się używaj myszki komputerowej.


Całowanie się w ukryciu

Ocena gry

Tym razem całujemy się po ukryciu tak aby nikt nas nie zauważył .Całuj tak swoją druga połówkę aby nikt Was razem nie zauważył i nie przerwał Wam swojego pierwszego pocałunku. Całuj namiętnie i bądź bardzo czujnie. Do czasu do czasu nie zaszkodzi przerwać pocałunek i rozglądnąć się na boki czy nikt Was nie obserwuje czy też nie idzie w waszym kierunku. Całuj się używając tylko myszki komputerowej.


Całowanie się w pracy

Ocena gry

Całowanie się w pracy to gra w której jak sama nazwa mówi będziesz całować się w pracy. Tak się złożyło że razem ze swoją ukochaną osobą chodzicie razem do jednej pracy i jak tu wytrzymać cały dzień bez pocałunku jak ukochana osoba jest obok ciebie.Oczywiście musicie się jakoś całować, tylko róbcie to tak aby szef Was nie widział, ponieważ jak Was zauważy to nie będzie ciekawie.W najgorszym wypadku jak możecie nawet we dwójkę wylecieć z pracy. Do całowania się w pracy potrzebna jest mysz komputerowa.


Ubieranie gwiazd

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii gry gwiazdy przed tobą. Tym razem wcielasz się w zawodową stylistkę i twoim zdaniem będzie ubierać prawdziwe piękne gwiazdy mody. W grze masz bardzo wiele ubrań do wyboru, więc coś wybierzesz aby ubrać gwiazdy mody. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania i ubrać w nie gwiazdy, tak aby wyglądały jak najlepiej na dzisiejszym pokazie mody a przede wszystkim aby robiły wrażenie na publiczności, która będzie oglądać pokaz. Ubieraj gwiazdy mody używając myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955137 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13014 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie