Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Niemowląt 10 gier

Prawo jazdy online

Ocena gry

Wciel się w kierowcę samochodu osobowego i poćwicz w tej grze parkowanie przed egzaminem na prawo jazdy. Twoim zadaniem jest zaparkować samochód w wolnym miejscu na parkingu. Nie raz musisz poszukać wolnego miejsca na parkingu a nie kiedy miejsce jest oznaczone i dobrze oświetlone. Do kierowania autem używaj strzałek.


Prawo jazdy dla dzieci

Ocena gry

Prawo jazdy dla dzieci to gra w której kierujemy autobusem i naszym zadaniem w każdej z plansz jest zaparkować autobus w specjalnym oznaczonym miejscu.Postaraj się w każdej z rund zaparkować samochód bardzo dokładnie oraz uważaj aby nie uderzyć w inne samochody. Do parkowania autobusu potrzebujesz tylko strzałek.


Prowadzenie ciężarówki

Ocena gry

Prowadzenie ciężarówki to darmowa gra w której to grze wcielamy się w kierowcę ciężarówki i naszym zadaniem jest jechać ciężarówką z ładunkiem przez autostradę i dostarczyć towar do klienta. Postaraj się i jedź tak aby nie uderzyć w żaden inny poruszający się na autostradzie samochód a także aby nie przekroczyć prędkości. Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Wyścigi ciężarówek

Ocena gry

Tym razem jesteś kierowcą dużej ciężarówki, lecz tym razem będziesz jeździł bez przyczepy i twoim zadaniem jest wziąć udział w wyścigu i wygrać. Daj z siebie wszystko. Jedź jak najszybciej, ścinaj zakręty. Krótko mówiąc musisz zrobić wszystko aby wygrać wyścig ciężarówek. Do kierowania używaj tylko strzałek.Rysowanie ciężarówki

Ocena gry

Rysowanie ciężarówki to gra w której twoim zadaniem jest narysować ciężarówkę. W grze masz niemalże już naszkicowaną ciężarówkę, ponieważ masz narysowane punkty i każdy punkt jest opisany cyferką. Musisz tylko połączyć cyfry od 1 aż do końca i gdy połączysz wszystkie cyferki to powstanie ciężarówka. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Skakanie ciągnikiem

Ocena gry

Skakanie ciągnikiem to gra w której będziemy kierować ciągnikiem i skakać w dal. Twoim zadaniem w każdej z rund jest rozpędzić ciągnik do odpowiedniej prędkości a następnie wykonać skok. Uważaj aby nie przesadzić z prędkością,ponieważ jak będziesz jechał za szybko to wpadniesz w ścianę i będziesz musiał powtarzać skok. Do gry potrzebujesz tylko myszki.


Ciągnik mania

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą ciągnika ciężarówki i rusz w trasę.Przed tobą długa bardzo trudna i ciężka droga, ponieważ będziesz musiał pokonać drogę na której nie brakuje nierówności. Postaraj się przejechać drogę bez żadnej wywrotki, jeżeli się wywrócisz to niestety ale musisz zaczynać grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Ciągnik z przyczepą

Ocena gry

Ciągnik z przyczepą to kolejna gra z cyklu gry ciągniki w której to grze poruszasz się ciągnikiem i twoim zadaniem jest przewozić ładunki na przyczepie. Na początku każdej z plansz musisz załadować przyczepę i dopiero potem wyruszyć z ładunkiem w trasę. Przed tobą bardzo trudna droga do przejechania na której nie brakuje ostrych podjazdów i przeszkód, więc dlatego jedź dosyć wolno tak aby nic z przyczepy Ci się nie wysypało. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Parkowanie autobusu

Ocena gry

Parkowanie autobusu to gra w której wcielamy się w kierowcę autobusu i naszym zadaniem jest kierować nim. W każdej z rund musisz zaparkować autobus w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu parkingowym. Postaraj się tak zaparkować autobus aby podczas parkowania nie uderzyć w żaden inny samochód, który porusza się po ulicy.Do parkowania użyj strzałek.


Całowanie się w autobusie

Ocena gry

Całowanie się w autobusie to kolejna darmowa gra z cyklu gry autobusy w której to grze naszym zadaniem jest całować się po kryjomu w autobusie z naszą druga połówką. Uważaj aby podczas całowania nikt Was nie zauważył razem. Musisz całować się tak aby nikt Cię nie zauważył.Graj używając myszki komputerowej do całowania się.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie