Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Pierwszoklasistów 15 gier

Gaszenie pożaru wozem strażacki

Ocena gry

W tej grze musisz się wcielić w prawdziwego strażaka i pokazać swoje umiejętności gaszenia pożarów a także odwagę i męstwo. W końcu jesteś mężczyzną, więc na roli strażaka spiszesz się znakomicie. Na samym początku w grze musisz wypuścić odpowiednie samochodu z bazy strażackie, aby wyjechały do pożaru. Następnie musisz zarządzać wozami strażackimi. Wysadź w odpowiednim miejscu strażaków i niech gaszą pożar. Zadbaj o wszystko nawet w momencie gdy braknie wody postaraj się dopełnić zbiornik z drugiego wozu. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gaszenie ognia

Ocena gry

Gaszenie ognia to kolejna darmowa gra z kategorii gry strażackie. W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy gasili pożary czyli ogień, który rozpowszechnia się w mieszkaniach czy też innych budynkach. Wciel się w rolę strażaka i gaś pożary a także jednocześnie ratuj ludzi i ich dobytki w życiu czyli mieszkania. Postaraj się w każdej rundzie zgasić ogień jak najszybciej, tak aby nie rozpowszechnił się za bardzo, ponieważ potem będzie go znacznie trudniej ugasić jak się rozpowszechni i zajmie większe pole. Graj i gaś ogień myszką komputerową.


Gra policyjna lego

Ocena gry

Tym razem w tej grze policyjnej twoim zadaniem jest zbudować z klocków lego policyjny samochód. Postaraj się i zbuduj najlepszy samochód jaki potrafisz używając w tym celu tylko gotowych elementów. Masz do wyboru na prawdę bardzo dużo gotowych elementów, więc bez żadnego problemu powinieneś dać sobie rade zbudować samochód policyjny. Do składania samochodu policyjnego z gotowych elementów będziesz potrzebował tylko myszki komputerowej.


Policyjna gra

Ocena gry

Jesteś zawodowym policjantem i tym razem trenujesz swoją celność strzałów na strzelnicy. Strzelaj do tarcz i pokaż swoją celność. Postaraj się strzelać w sam środek czarno-białych tarcz, ponieważ środek jest lepiej punktowany niż inne miejsca. Uważaj na czas, który odmierza w każdej z rund, ponieważ jeżeli czas się skończy to niestety ale będziesz musiał zacząć grę od nowa. Strzelaj używając tylko myszki komputerowej.Gra policja

Ocena gry

Pościg policyjny, czyli to co większość z Was lubi najbardziej. Wciel się w tej grze w prawdziwego zawodowego policjanta i weź udział w policyjnych pościgach i ścigach przestępców. Nie pozwól aby żaden z bandytów uciekł bez żadnej kary czy też mandatu. Twoim zadaniem w każdej z rund tej gry jest dogonić przestępce, który ucieka przed tobą. Kieruj autem za pomocą strzałek oraz wsiadaj do samochodów używając spacji.


Moda ślubna

Ocena gry

Panna Młoda wybiera się dzisiaj na weselem i twoim zadaniem jest ją ubrać. Postaraj się ubrać Pannę Młodą jak najszybciej, ponieważ Pan Młody jest już gotowy i się niecierpliwi.W grze masz dostępnych bardzo wiele przeróżnych sukni ślubnych, więc na pewno bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Do ubierania używaj tylko myszki komputerowej.


Moda i uroda

Ocena gry

Moda i uroda to gra w której zarządzamy modelkami. Na samym początku gry wybierasz sobie trzy modelki, którymi będziemy grać w grze. Po wybraniu trzech dziewczyn następnie twoim zadaniem jest ubrać każdą z dziewczyn jak najładniej, ponieważ będą się prezentować na pokazie mody. Po ubraniu dziewczyn przechodzisz do kolejnego etapu, którym jest pokaz mody.Zadbaj o to aby dziewczyny zaprezentowały się na pokazie mody jak najlepiej.


Praca w Spa

Ocena gry

Przenosimy się do Spa, które będzie naszym miejscem pracy w tej grze. Pracuj w Spa i twoim zadaniem jest obsługiwać klientki, które odwiedzają Spa.Do twoich obowiązków należy przyjmować klientki i każdą klientkę musisz posadzić na odpowiednim stanowisku. Nad każdą klientką,która stoi w kolejne wyświetla się w chmurce urządzenie z którego chce skorzystać.Dodatkowo podczas trwania zabiegu może pojawić się w chmurce jakieś picie lub przekąska, którą też musisz podać. Po wykonaniu całego zabiegu wystarczy zebrać pieniądze. Do gry używaj myszki komputerowej.


Obsługa klienta w Spa

Ocena gry

Pracujemy w Spa w tej grze i naszym zadaniem jest obsługiwać wszystkich klientów i klientki, które odwiedzają Spa w którym pracujesz. Do twoich zadań należy przyjąć klientkę lub klienta i następnie usadzić do na odpowiednim stanowisku oczywiście takim jakim sobie tylko życzy wykonać zabieg. Po przygotowaniu do zabiegu, musisz poczekać aż zabieg się skończy i nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zebrać pieniądze. Do gry używaj myszki oraz strzałek.


Wizyta w Spa

Ocena gry

Wcielasz się w kobietę, które jest pracownikiem Spa. Tym razem musisz zająć się klientką w Spa. Na samy początku gry pierwsze co zrobisz to musisz wymyć twarz swojej klientce. Potem przejdź do dalszych zabiegów kosmetycznych. Postaraj się aby robić zabiegi jak najbardziej delikatnie, tak aby klienta nie czuła nawet że jest w Spa. Niech podczas twojego zabiegu czuje się wyluzowana i spokojna. Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26188 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie