Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Rodziców 10 gier

Wyścig ciężarówką po nierównościach

Ocena gry

Tym razem zasiadamy za kierownicą ciężarówki i naszym zadaniem jest wziąć udział w wyścigach po nierównościach. Postaraj się jechać jak najszybciej tak aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety, lecz tak aby po drodze się nie przewróciła ciężarówka którą kierujesz. Mało tego musisz bo drodze do mety niszczyć wszystko co napotkasz na drodze. Do gry potrzebne będą Ci tylko strzałki.


Szalona jazda po nierównościach

Ocena gry

W tej grze będziemy jeździć motorem zwanym krossem po nierównościach. Twoim zadaniem jest przejechać jak największy dystans w jak najkrótszym czasie gry. Musisz jednak uważać na wszelakie przeszkody, którymi są na przykład bardzo strome podjazdy pod które musisz wjechać. Daj z siebie wszystko i zaprezentuj jak najlepiej swoje umiejętności jazdy. Do gry używaj strzałek.


Kaskader na rowerze Bmx

Ocena gry

Kaskader na rowerze Bmx to gra w której wcielamy się w kaskadera i naszym zadaniem będzie jeździć na rowerze Bmx. Pokonuj ostre podjazdy pod górki a także bardzo strome zjazdy z górek i dotrzyj do mety w jak najkrótszym czasie gry. Do jazdy rowerem potrzebujesz tylko strzałek.


Kaskader w samochodzie

Ocena gry

Tym razem podobnie jak w wielu grach kaskaderskich musisz wcielić się w prawdziwego kaskadera i zasiąść za kierownicą samochodu. Następnie twoim zadaniem jest jeździć samochodem i wykonywać jak najlepsze drifty na zakrętach.Ścinaj zakręty tak aby twój poślizg autem trwał jak najdłużej, ponieważ wtedy dostaniesz więcej punktów za wykonanie driftu. Do szalonej jazdy autem potrzebne Ci są tylko strzałki.Kaskader na motorze

Ocena gry

Przed tobą gra kaskaderska w której będziesz jeździł motorem. Zasiądź za kierownicą motora do jazdy w terenie czyli tak zwanego krossa i przystąp do szalonej jazdy. Przed tobą do pokonania bardzo wiele ostrych górek i podjazdów. Postaraj się wjechać pod wszystkie górki i pokonać wszystkie przeszkody, które spotkasz tylko w drodze do mety.Do jazdy używaj tylko wyłącznie strzałek.


Uliczny rajd-micro wyścig

Ocena gry

Uliczny rajd-micro wyścig to gra w której bierzemy udział w wyścigu czyli ulicznym rajdzie. Twoim zadaniem na samym początku gry jest wybrać sobie samochód, którym będziesz jeździł i ścigał się na wyścigach. Po wybraniu odpowiedniego auta zasiądź za kierownicą i weź udział w wyścigu. Postaraj się wygrać jak najwięcej wyścigów i być niepokonanym. Do jazdy potrzebujesz tylko strzałek.


Pustynny rajd samochodem

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziesz się ścigał samochodami po pustyni. Przystąp do rajdów na pustyni i weź w nich udział. Celem gry jest jak najszybciej przejechać wyznaczony odcinek. Postaraj się jechać jak najszybciej, ponieważ mierzona jest nie tylko cała trasa wyścigu lecz jej poszczególne odcinki również są mierzone. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Rajd samochodem online

Ocena gry

Rajd samochodem online to gra w której jak można się już domyśleć po samej jej nazwie bierzemy udział w rajdzie i naszym zadaniem jest wygrać wyścig. Jedź jak najszybciej tak aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety. Postaraj się jechać cały czas jak najszybciej, ponieważ w tej grze są mierzone także poszczególne odcinki czasowe. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Ciuchcia dla dzieci online

Ocena gry

Ciuchcia dla dzieci online to darmowa gra w której na samym początku gry musimy podnieść gotowe paczki a następnie musimy je załadować na poszczególne wagony ciuchci, którą będziemy kierować właśnie w tej grze. Po załadowaniu ładunków twoim zadaniem jest przewieź drewniane paczki do wyznaczonego celu. Postaraj się tak jechać aby po drodze nie zgubić żadnej paczki a także aby nie wywrócić ciuchci, którą kierujesz. Uważaj, ponieważ w drodze do mety nie brakuje takich przeszkód jak ostre podjazdy, lecz taki maszynista jak ty na pewno da sobie radę. Używaj do kierowania ciuchcią tylko strzałek.


Pociąg dla dzieci

Ocena gry

Pociąg dla dzieci to gra w której będziemy zarządzali a zarazem kierowali pociąg. Twoim zadaniem w tej grze jest tak pokierować pociąg aby dotarł do wyznaczonego celu. Pamiętaj że możesz pokierować pociąg zarówno do tyłu jak i do przodu. Kliknij na przód pociągu to wtedy pociąg pojedzie do przodu. W przeciwnym razie gdy klikniesz na tył pociągu to od pojedzie do tyłu. Do tej gry potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955203 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25661 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13431 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12408 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10874 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie