Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Dla Rolników 10 gier

Ścigacz kolorowanka

Ocena gry

Tym razem przed tobą kolorwanka ze ścigaczem na głównym planie. W grze masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych kolorów. wybierz kolory, które najbardziej Ci się podobają i pokoloruj nimi piękną kolorowankę ze ścigaczem. Do kolorowania malowanki potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Wyścigi ścigaczy online

Ocena gry

Wyścigi ścigaczy online to darmowa gra z serii gry ścigacze w której to grze twoim zadaniem jest kierować ścigaczem. Zasiądź na kółkiem ścigacza i weź udział w wyścigu. Pamiętaj że w wyścigu startuje bardzo wiele zawodników a twoim celem jest dotrzeć na metę jako pierwszy. Pokaż swoje umiejętności i daj z siebie wszystko aby wygrać wyścig. Do gry używaj tylko strzałek.


Szalona jazda na motorach

Ocena gry

Wciel się w kierowce bardzo szybkiego ścigacza i zacznij jeździć ścigaczem po drogach głównych. Postaraj się jechać uważnie, tak aby nie spowodować żadnego wypadku a zarazem tak aby się wyszaleć. Tam gdzie to możliwe to gaz do dechy! Do kierowania szybkim motorem potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Drift samochodem

Ocena gry

Wsiadaj za kierownicą samochodu i ruszaj na tor, gdzie będziemy wykonywać jak najlepsze drifty. Na samym początku gry możesz wybrać sobie samochód. Niestety nie masz dużego wyboru, ponieważ aby odblokować samochody to musisz zarobić na driftach i je kupić. Postaraj się wykonywać jak najlepsze drifty, tak aby zarobić jak najwięcej pieniędzy i inwestować nie w samochód. Do gry potrzebujesz strzałek do kierowania i spacji-ręczny.Najlepsze gra drift

Ocena gry

Zagraj w najlepszą grę drift w której to kierujemy samochodem i naszym zadaniem jest wykonywać jak najlepsze drifty aby zdobyć jak najwięcej punktów. Jedź szybko i ścinaj zakręty aby otrzymać jak najwięcej punktów za wykonanie driftu. Pamiętaj że nie jesteś sam na torze, więc musisz jechać ostrożnie aby nie uderzyć w żadnego z przeciwników. Do kierowania autem i do wykonywania driftu potrzebujesz tylko strzałek.


Drifty na torze

Ocena gry

Drifty na torze to gra w której kierujemy sportowym samochodem i jeździmy po specjalnie przygotowanym torze do driftowania. Twoim zadaniem jest driftować tak aby otrzymać jak najwięcej punktów za driftowanie. Postaraj się wykonywać jak najlepsze drifty, tak aby dostać jak najwięcej punktów za drifty. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Szalone wyścigi po mieście

Ocena gry

Szalone wyścigi po mieście to gra w której jak sama nazwa mówi będziemy brali udział w wyścigach po mieście. Zasiądź za kierownicą sportowego samochodu i weź udział w wyścigach, które odbywają się po mieście. Twoim zadaniem jest dotrzeć jako pierwszy na metę. Pokaż swoje umiejętności i dotrzyj jako pierwszy na metę i wygraj wyścig. Do kierowania samochodem potrzebujesz tylko strzałek.


Hot Wheels racer-wyścigi w mieście dla dzieci

Ocena gry

Hot Wheels racer-wyścigi w mieście dla dzieci to gra w której to grze na samym początku musisz wybrać jeden z dwóch dostępnych samochodów, którym będziesz się ścigał w grze. Po wybraniu samochodu zacznij szaloną jazdę. Twoim zadaniem jest dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry, lecz pamiętaj że po drodze do mety nie brakuje przeszkód. Omijaj wszelakie przeszkody, które tylko spotkasz na drodze. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Wyścigi po mieście w zimę

Ocena gry

Tym razem znowu bierzesz udział w ulicznych wyścigach, lecz tym razem na drodze zalega śnieg, ponieważ w grze obecnie jest zima. Dlatego tez musisz zachować podwójną ostrożność na drodze. Jedź szybko i postaraj się wyprzedzić wszystkie samochody a także omijaj przeszkody, które spotkasz na drodze. Bardzo często przeszkodami są śnieżne bałwany, które są ustawione na środku drogi. Do gry używaj tylko strzałek.


Jazda motorem po nierównościach

Ocena gry

Jazda motorem po nierównościach to darmowa gra z cyklu gry jazda po nierównościach w której to grze razem z Ben Tenem będziemy jeździć motorem po nierównościach. Przed tobą bardzo wiele trudnych podjazdów pod górki. Zachowaj precyzję aby wyjechać pod każdą stromą górkę. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie